Apple İos 7.X Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Biri ota, diğeri iTunes updated iki iPhone'a uyguladım herhangi bir sorun yaşamadım.

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı
    ehveniser bunu yazdı

5S sahipleri JB yapmasınlar henüz.( 7.0.4'e kablosuz güncelleyenler)

ben yaptım,telefon elmada kilitli kaldı.

7.0.4'e restore yapıp tekrar deneyeceğim.

bi de söylemeden edemeyeceğim.bu amına kodumun evreninde sorunsuz şu işlemi yapabilenler var forumlarda,hep benim telefonum sorun çıkarır hep ben uğraşırım.

şansıma sokayım.

ulan tam denicektim baktım ki uyarı geçmişsin vazgeçtim, bide hoca çok güldüm sayende şu sikimdirik gecemde harbi saolasın hajjhajhahjahjahjahja , ben yaparım elmada da kalmaz kısa devre yapar amk vazgeçiyorum 

hoca bu arkadaşın bilgisizliğinden böyle olmuş orda evision uyarıda bulunmuşdu OTA dan güncelleme yapanlar yüklemesin diye ama tekrardan bilgisayardan yüklerse ve daha sonra jb yaparsa olucakdır

buda orda yazan:

• Warning! Over The Air updates of iOS 7 are known to create an issue and make the jailbreak fail. Some devices are then stuck on the Apple Boot Logo. Until we fix that, please restore your device to 7.0.4. with iTunes first.

bilgisizlik değil,acelecilik.

kelimelerini düzgün seç.

Koca hestiy aya bedenem ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek
    ergingur bunu yazdı

beyler bende iphone 4 var ıos 7.0.4 yüklü.  eğer jailbreak yaparsam 6.1.3 e geri dönebilir miyim?

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ergingur bunu yazdı
    ergingur bunu yazdı

beyler bende iphone 4 var ıos 7.0.4 yüklü.  eğer jailbreak yaparsam 6.1.3 e geri dönebilir miyim?

Hocam shsh kaydın varsa downgrade yapabiliyorsun diye biliyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    ergingur bunu yazdı
    ergingur bunu yazdı

Hocam shsh kaydın varsa downgrade yapabiliyorsun diye biliyorum.

peki hocam shs kaydını öğrendiğim kadarıyla jailbreak yaparsam otomatik alıyormuş dogrumu?

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

önce hata 11 sonra da hata 1 aldım ;

5S jailbreak yapacağız derken tuğla olup elimizde patlayacak gibi geliyor.

Koca hestiy aya bedenem ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

bi de söylemeden edemeyeceğim.bu amına kodumun evreninde sorunsuz şu işlemi yapabilenler var forumlarda,hep benim telefonum sorun çıkarır hep ben uğraşırım.

şansıma sokayım.

benimkine de sok ben de genelde sorun yaşarım :D

var mı bunu iPhone 4 te deneyen? tethered mi untethered mi?

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    ehveniser bunu yazdı

şansıma sokayım.

benimkine de sok ben de genelde sorun yaşarım :D

var mı bunu iPhone 4 te deneyen? tethered mi untethered mi?

untethered

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu konuda Cydia'nın kurucusu Jay Freeman ( Saurik ) hakkında bir bölüm geçmekte. Jailbreak yapıldığında cihazınızın en büyük güvencesi olan Mobile Substrate uygulaması iOS 7'de çalışmakta ancak çalışması işlevsel olduğu anlamına gelmiyor. Örneğin bir Tweak yüklediniz. Bu Tweak bir sorun çıkarttı ve ciha reboot etti ve Safe Mod'da açıldı. Mobile Substrate işte burada devreye girmiş oluyor. Ancak iOS 7 için hala güncellenmediğinden dolayı sorun çıkartan tek Tweak cihazınızı kolayca çökertebilir ve restore etmeniz gerekebilir. Bu yüzden IOS 7'de Tweak yüklerken bir daha düşünmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Cihazınızı Jailbreak yapabilirsiniz ama değindiğim konu çok önemli. Bu sorun uzun sürmeyecek (1-2 gün içinde düzelir inşallah). Tüm kardeşlerime okudukları için teşekkür ediyorum lütfen yorumlarınızı esirgemeyin iyi günler (geceler :%29 )

alıntıdır: http://www.iphoneyardim.net/topic/103132-ios-7-jailbreak-ve-mobile-substrate-hakk%C4%B1nda-uyar%C4%B1/#entry1119958

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

http://evasi0n.com/l.html

Yüklemediyseniz eğer yüklemenizi tavsiye etmem!

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 8037 Toplam Mesaj: 64