Apple İos 7.X Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

beyler bu tema problemi ne zaman düzelir? amk tema yüklüyorum winterboard'dan uygula diyorum bi zik olmuyor :|

Winterboard ın güncellenmesi gerekiyor. Onun dışında başka şansın yok

sanırım güncellenmesi de beklemem lazım değilmi? yani sorun benimle alakalı değil genel bir sorun?

Evet hocam uygulama ios 7 ye uyumlu hale getirilmedi daha. Yaklaşıp 1-2 haftaya düzelir , şimdi yılbaşı falan developerlar çok fazla uğraşmıyor güncellemeyle.

anladım hocam tamm sağol. Bu tweaklar filanda çalışmıyor bende. daha doğrusu jailbreak yaptım ama yüklediğim hiçbirşey çalışmıyor. Bunun nedenide mi güncelleme? 

edit: sadece iclenear'i yükleyebildim :D

DrKeworks tarafından 29/Ara/13 01:27 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam burada tam liste var:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjrgQIN4I5d_dHNPcWtNcWNKdDZFTm5rcUQ3SWtxRWc&usp=sharing#gid=42

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 8019 Toplam Mesaj: 64