Apple İos 7.X Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

beyler şimdi ben jailbreak yaptım ama öncesinde telefonu yedekledim uygulamalar ve notları filan. Şİmdi o yedeği geri yüklesem jailbreak gidermi?

Yedeği geri yüklersen (restore) jailbreak gider, ama senkronizasyon yapmakla jailbreak gitmez.

ya şimdi İtunes'ten telefonu yedekle dedim bilgisayara yedekledi. şimdi o yedeği yükle dersem jailbreak gidermi gitmezmi? :S

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

beyler şimdi ben jailbreak yaptım ama öncesinde telefonu yedekledim uygulamalar ve notları filan. Şİmdi o yedeği geri yüklesem jailbreak gidermi?

Yedeği geri yüklersen (restore) jailbreak gider, ama senkronizasyon yapmakla jailbreak gitmez.

ya şimdi İtunes'ten telefonu yedekle dedim bilgisayara yedekledi. şimdi o yedeği yükle dersem jailbreak gidermi gitmezmi? :S

o zaman gider hocam. Ama eşzamanla yapıp itunes ile uygulama, not, kişilerini falan eşzamanlayıp jailbreak ten sonra tekrar bağlasaydın gitmedi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

o zaman gider hocam. Ama eşzamanla yapıp itunes ile uygulama, not, kişilerini falan eşzamanlayıp jailbreak ten sonra tekrar bağlasaydın gitmedi.

yok hocam şuan uygulamalarımı ve verilerimi (resim,notlar vb) geri yüklüyorum jailbreak de duruyor? sıkıntı çıkmadı yani şuana kadar çıkacağını da sanmyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

Warning! Over The Air updates of iOS 7 are known to create an issue and make the jailbreak fail. Some devices are then stuck on the Apple Boot Logo. Until we fix that, please restore your device to 7.0.4. with iTunes first.

bu olayı ne zaman çözerler

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Bu ne amk ya. Yukledim ama indirdigim temalari filan uygulamiyor winterboard dan. Sorun ne acaba??

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

ota güncellemesinde sıkıntı varmış ben bunu sonra farkettim amk. ipade attım elmada kaldık. restore attım sonra tekrar jb çaktım yine elmada kaldı. şimdi bi daha restore çaktım. evasion güncelleme yayınlamadan tekrar jb atmiycam.  iphone'a da attım sıkıntısız çalışıyor. ipad deli etti 

la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

Beyler Iphone 5, 6.x jailbreakli telefonumu DFU moduna alıyorum ve recovery ile yüklemeye çalışıyorum. Fakat indirdiğim IOS 7.0.4 başka telefona yüklendi. Ama bende bu şekilde hata veriyor http://prntscr.com/2dhoqm . Ne yapmam lazım?

Tren odun seçmez hacı abi...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Beyler alakasız olablir ama bişe sorcam. Telefonum jailbreakli değil.imovie 9tl. Bunu ücretsiz indirebileceğim bi uygulama ya da yöntem varmı acaba? 

Bunun gibi bikaç tane daha ücretli uygulama indircem.bi yolu yöntemi varmı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Bu ne amk ya. Yukledim ama indirdigim temalari filan uygulamiyor winterboard dan. Sorun ne acaba??

Winterboard şu anda tam olarak ios 7 ile uyumlu değil. Birkaç gün bekle güncellesin, 1 haftaya genel olarak popüler tweak ler ve uygulamalar güncellenmiş olur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Beyler alakasız olablir ama bişe sorcam. Telefonum jailbreakli değil.imovie 9tl. Bunu ücretsiz indirebileceğim bi uygulama ya da yöntem varmı acaba? 

Bunun gibi bikaç tane daha ücretli uygulama indircem.bi yolu yöntemi varmı?

Tongbu ile yükleyebilirsin hocam. Araştır internette tonla tutorial mevcut.

Toplam Hit: 8005 Toplam Mesaj: 64