Apple İphone 7 İçin Sayılı Saatler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple yazılımla eskitir cihazlarını Samsung ise donanımla. Bak iPhone 5 ile aynı zamanda S4 çıktı pek kullanan yok ancak ama iP 5'ler hala kullanılıyor güncellenmediyse.

Samsung S6 var evde mesala ilk senesinde dehşet akan cihaz bu ara deli gibi ısınıyor menüde gezerken bile. Fotoğraf çekeceğim netlemekte inat ediyor bazen netlemeyi kaçırıyor vs. Samsung'a yolladım bi şey göremedik deyip geri yolladılar. Bayramdan sonra Bakırköy İncirli Samsung'ta deli kavga olacak gelin izleyin derim.

Kulaklık konusunda katılmakla beraber çok umrumda değil açıkçası. Telefonla müzik dinlemeyi pek sevmiyorum.

mkyb tarafından 15/Eyl/16 20:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Bosuna uzayan bi tartisma var. Telefona önem veren biri olupta parasi olan varsa Apple almali, parasi yoksa aci ceke ceke Android ile idare etmeli.

Androide artik root atmanin da bi anlami yok mesela benim icin. Eskiden kapasitesiz telefona atardim. Simdi kullandigim telefon 3 gb ram'i ile yeterli ve istedigim her app'in cracklisini bulabiliyorum. Ama biliyorum ki Apple'in hazzini bana asla vermiyor.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bu fiyatlar nedir yaa. yakında 125 lik ybr takasli iphone lar felan gorucez sanırım.

iphone 8 en az 4.500 tl den felan cikar herhalde. 

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bu fiyatlar nedir yaa. yakında 125 lik ybr takasli iphone lar felan gorucez sanırım.

iphone 8 en az 4.500 tl den felan cikar herhalde. 

Fiyat konusunda Apple ın çok kabahati yok hocam.

An itibariyle 1 TL = 2,97075294 Türk Lirası

Veya KDV ve yasal ücretler dahildir: Yaklaşık 896,00 TL

SkynetX tarafından 16/Eyl/16 10:20 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Bosuna uzayan bi tartisma var. Telefona önem veren biri olupta parasi olan varsa Apple almali, parasi yoksa aci ceke ceke Android ile idare etmeli.

Androide artik root atmanin da bi anlami yok mesela benim icin. Eskiden kapasitesiz telefona atardim. Simdi kullandigim telefon 3 gb ram'i ile yeterli ve istedigim her app'in cracklisini bulabiliyorum. Ama biliyorum ki Apple'in hazzini bana asla vermiyor.

Telefon olayı arabaya benziyor. Bi Renault Clio alıp binip 2 yılda değiştirmek var birde BMW, Mercedes alıp yıllarca binmek var. Tabi ne kadar ekmek o kadar köfte. Burada iPhone'a pahalı diyenler önce bir Türk Lirasının, ABD dolarıyla karşılaştırmasını yapsın.

Amerika'da asgari ücret 1.250 dolar. Peki iPhone ne kadar ? 600 dolar. Yani adamlar isterse 1 aylık maaşına 2 tane iphone alabiliyor. Bizde iPhone'nun 600 lira olduğunu bi düşünsenize ? Kim Android telefon kullanırdı ki o zaman ? Olay tamamiyle kedi ciğer ilişkisi.

Ek :

Jet black olanın kasası ne la öyle ? Kürdanla bile çizildi. Güya seramik.

https://www.youtube.com/watch?v=8Hya-sd4sWY

mkyb tarafından 17/Eyl/16 12:19 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Telefon olayı arabaya benziyor. Bi Renault Clio alıp binip 2 yılda değiştirmek var birde BMW, Mercedes alıp yıllarca binmek var. Tabi ne kadar ekmek o kadar köfte. Burada iPhone'a pahalı diyenler önce bir Türk Lirasının, ABD dolarıyla karşılaştırmasını yapsın.

Amerika'da asgari ücret 1.250 dolar. Peki iPhone ne kadar ? 600 dolar. Yani adamlar isterse 1 aylık maaşına 2 tane iphone alabiliyor. Bizde iPhone'nun 600 lira olduğunu bi düşünsenize ? Kim Android telefon kullanırdı ki o zaman ? Olay tamamiyle kedi ciğer ilişkisi.

Ek :

Jet black olanın kasası ne la öyle ? Kürdanla bile çizildi. Güya seramik.

https://www.youtube.com/watch?v=8Hya-sd4sWY

gelmiş geçmiş en kötü iphone diyebiliriz. hani derler ya apple çöpte çıkarsa satar diye, işte canlı örnek

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=j4EJjP7c0Ys

iPhoneDo beyciğim incelemiş. Bu adamın incelemelerini seviyorum yav kafa adam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

6s i verip bunu almak için hiçbir sebep yok. Telefon neredeyse yerinde saymış.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

6s i verip bunu almak için hiçbir sebep yok. Telefon neredeyse yerinde saymış.

Ufak model için aynı görüşteyim ancak Plus olan model için değil. Apple'da bunu farkında. Artık 3 senede bir ayrı kasa, ayrı özellikler gelecekmiş. Sebebi ise anketlere göre iPhone sahipleri 3 yılda 1 telefon değiştiriyormuş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bordomavi
    bordomavi's avatar
    Erkek

Türkiye çıkış tarihi belli mi? Birde hangi renk tavsiye edersiniz

Toplam Hit: 15259 Toplam Mesaj: 125
apple apple tanıtım iphone 7