Apple İphone 7 İçin Sayılı Saatler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ilk defa kimin yaptıgı önemli değil , ipadden önce de tablet vardı dünyada ama bir boka yaramıyordu , apple ne ilk defa seramik yapıyor nede ilk defa optik zoomlu telefon yapıyor fakat bunu sektör standartı haline getirecek olan tek firma bu inat ettiğiniz şey bunları kabullenmek yerine bu buydu şuşuydu demek.  ip6 alana kadar samsung fanıydım , macos u tanıyana gerçekten araştırana kadar linux fanıydım android fanıydım ne zaman bunların profesyonel işinizde kullanmak zorunda değilseniz fazlalık olduğunu kullanarak anladım o zamandan beri adamların ürünlerine hayranım. düzgün çalışır işini yapar seni yormaz. 1 kere bile ne jb yapayim dedim oldu ne virüs girdi gircek derdim oldu nede telefon çökecek derdim oldu herşeyim cloudda yedekleniyor telefonu arıza yapınca adam sıfırı ile değiştiriyor yamalı bohça gibi açip format atıp geri yollamıyor  benim derdim 400 liralik telefon ile yetinebilecek adamla değil benim derdim bin liralık fiyat performans telefonu arayan adamla da değil  s7 edge ye note7 ye servet döküp 1 sene sora yarı fiyatına inen o çöpe gereğinden fazla değer verenle.

diğer üreticilerin apple dan daha fazlasını sundugu bir çok özellik aslında insanların neredeyse hiç kullanmadıgı kullanmayacağı bir özellik. 

tekrar tekrar üstüne basa basa söylüyorum adamların telefonlarına koydukları herşey sektör standartını belirliyor , ilk 64 bit işlemci yaptıklarında qualcom dalga geçmişti şimdi 64bit olmayan işlemci üretmiyorlar 

ilk parmak izi tarayıcısı geldiğinde LG dalga geçti bizde sınırsız kombinasyonlu knockcode var diye sora naptı telefonlarına arka gövdeye parmak izi sensörü.

iphone bataryaları değişmiyor diye samsung reklam çekmişti şak diye pil değiştirip adam yoluna devam ediyordu ne oldu ? sende kasa içine koydun 

PanxeR tarafından 09/Eyl/16 00:11 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Kulaklık olayına çok takılan olmuş ancak bu sektörde bazı standartları ip2 den beri apple belirliyor sizde bunu bildiğiniz halde kötü yorumda bulunuyorsunuz.

Samsung apple kulaklık girişini aşağı koydu diye dalga geçmişti , sonra oda aşağı koydu ,  cam ve metal diye dalga geçmişti üretim maliyeti yüksek gerek yok diye ,sonra oda aynısını yaptı

şimdi note 7 tanıtımında burada bi jack varmiş diyip apple ile dalga geçtiler 2 sene içinde diğer üreticilerde tek tek kulaklık gişirini kaldırıp usb type c kulaklık koyacaklar bunu da göreceksiniz.

nasıl ki dvd olayı gereksizdi pc de yer kaplıyordu jack da öyle , aynı anda şarj olurken müzik dinlemek isteyenlere adamlar dünyanın en akıllı wifi kulaklıgını yapmış ve sanki ilk defa kulaklık üretilmiş gibi tanıttılar çünki 

böyle birşeyi hiç bir üretici yapmadı çıkardıgın gibi kullanıma hazır.

Topa tutmadan önce azcık mantıklı düşünmeye karar verin öyle gelin.

jetblack çok tatlı fakat onu şeffaf silikon kılıfsız kullanırsanız fena şekilde arka tarafı follofoş olabilir gibi gözüküyor burdan bakınca ancak en fazla satacak modellerden biri olacağı için çok iyi bir karar verip sadece 128 ve 256 gb seçeneği koymuşlar busayede almak isteyenler zıke zıke büyük model alacak.

not : plus böyle güzel olunca  normal 7 alınmaz artık.

Abi niye %90 vasat bir ses kalitesi verecek bir kulaklığa sadece wifi diye 150 dolar vereyim. Aynı fiyata çok daha iyi markaların çok daha iyi kulaklıklarını kullanmayı tercih ediyorum. Kablosuz kulaklık istesem zaten piyasada birsürü kablosuz kulaklık seçeneği var emin ol tercih ederdim. Androidlerde otg denen dalga var. Yani atıyorum ilerde "abi biz de usb type c den yapacaz artık" derlerse de basit bir çoklayıcı ile hem powerbankten şarj hem de kulaklık ile müzik dinleme deneyimi yaşatılabilir. Ama apple da böyle bir şey olmadığı için cihaz 192khz lossless çıkış verse de apple ın o airpod(veya beats muadilleri vs.) muhtaçsın.

Hayır cihazın şarj ömrü süper olur 2 gün gidiyordur normal kullanımda, o zaman tamam abi nasıl olsa bitmez diyip kafana takmazsın. Ama iphoneların şarj kapasitesi belli, 2 saat fazla olması sabah şarjdan çıkartılan bir telefonun akşam üzeri spotify ile müzik dinlerken %10 uyarısı vereceği gerçeğini değiştirmiyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

konulara bakmadım da  şimdi 6s in fiyatı ucuzlarmi ondan haber verin :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

konulara bakmadım da  şimdi 6s in fiyatı ucuzlarmi ondan haber verin :)

Ucuzladi.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Kulaklık olayına çok takılan olmuş ancak bu sektörde bazı standartları ip2 den beri apple belirliyor sizde bunu bildiğiniz halde kötü yorumda bulunuyorsunuz.

Samsung apple kulaklık girişini aşağı koydu diye dalga geçmişti , sonra oda aşağı koydu ,  cam ve metal diye dalga geçmişti üretim maliyeti yüksek gerek yok diye ,sonra oda aynısını yaptı

şimdi note 7 tanıtımında burada bi jack varmiş diyip apple ile dalga geçtiler 2 sene içinde diğer üreticilerde tek tek kulaklık gişirini kaldırıp usb type c kulaklık koyacaklar bunu da göreceksiniz.

nasıl ki dvd olayı gereksizdi pc de yer kaplıyordu jack da öyle , aynı anda şarj olurken müzik dinlemek isteyenlere adamlar dünyanın en akıllı wifi kulaklıgını yapmış ve sanki ilk defa kulaklık üretilmiş gibi tanıttılar çünki 

böyle birşeyi hiç bir üretici yapmadı çıkardıgın gibi kullanıma hazır.

Topa tutmadan önce azcık mantıklı düşünmeye karar verin öyle gelin.

jetblack çok tatlı fakat onu şeffaf silikon kılıfsız kullanırsanız fena şekilde arka tarafı follofoş olabilir gibi gözüküyor burdan bakınca ancak en fazla satacak modellerden biri olacağı için çok iyi bir karar verip sadece 128 ve 256 gb seçeneği koymuşlar busayede almak isteyenler zıke zıke büyük model alacak.

not : plus böyle güzel olunca  normal 7 alınmaz artık.

Abi niye %90 vasat bir ses kalitesi verecek bir kulaklığa sadece wifi diye 150 dolar vereyim. Aynı fiyata çok daha iyi markaların çok daha iyi kulaklıklarını kullanmayı tercih ediyorum. Kablosuz kulaklık istesem zaten piyasada birsürü kablosuz kulaklık seçeneği var emin ol tercih ederdim. Androidlerde otg denen dalga var. Yani atıyorum ilerde "abi biz de usb type c den yapacaz artık" derlerse de basit bir çoklayıcı ile hem powerbankten şarj hem de kulaklık ile müzik dinleme deneyimi yaşatılabilir. Ama apple da böyle bir şey olmadığı için cihaz 192khz lossless çıkış verse de apple ın o airpod(veya beats muadilleri vs.) muhtaçsın.

Hayır cihazın şarj ömrü süper olur 2 gün gidiyordur normal kullanımda, o zaman tamam abi nasıl olsa bitmez diyip kafana takmazsın. Ama iphoneların şarj kapasitesi belli, 2 saat fazla olması sabah şarjdan çıkartılan bir telefonun akşam üzeri spotify ile müzik dinlerken %10 uyarısı vereceği gerçeğini değiştirmiyor.

usta apple kulaklıgı bende beğenmiyorum beats de öyle bana göre çöp ses üretiyor ancak yaptıgı teknoloji güzel kutusundan çıkartıyorsun otomatik bağlanıyor kullanıyorsun 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Kaç sayfa olmuş kavga çıkmamış demeye gelmiştim ki sanırım filizlenmek üzere 

bu arada afedersiniz ama Apple kulaklıklar sik gibi hala 3 yıllık htc one kulaklığı kullanıyorum.  Gürültülü mekanda son ses açsanız da müziği tam duymuyorsunuz ve sürekli kulaktan düşüyor. 150 dolar versem herhalde 15 gün olmadan düşürür kaybederim. 

Ayrıca androidden iPhone'a geçtim pil süresi hiç de bok atıldığı gibi değil akşama kadar WiFi 3G açık günü rahat çıkarıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Abi haber siteleri son dakika geçti, internette merakla bekleniyor, 3900 fiyat çektiler o bile insanlara normal geliyor... Apple gerçekten de bir deha! Böyle pazarlama taktiği olan dünyada firma yok. Abi taşı koyar yine de satar adamlar ki satıyorlar da. Kulaklık girişini çıkarıp ayrıca kulaklık girişi satıyor adamlar ve bunu savunan insanlar var. Bakınız PanxeR. Apple ilah değildir de nedir? PanxeR'e sanki haftalık ödeme yapıyorlarmış gibi adam gelmiş burada bize Apple'ın standartlarını anlatıyor, onun reklamını yapıyor. PanxeR bir örnek ki bunun envai çeşidi var. Aile içinde bile illaki bir epılcı var ve onun reklamını yapıyor. Melih Gökçek ağabeyimizin dediği gibi cinleri filan mı kullanıyorlar bilmiyorum ama adamlar gerçekten de bu pazarlama işini iyi yapıyorlar. Ayrıca bir Asus reklamı vardır o esasen bu olaylara cuk oturan bişey.

Şimdi bu epılfanboylarının anlamadığı bir olgu var: Kimse Apple tü kaka demiyor, gerçekten kaliteli ürünler sunuyorlar o ayrı bir husus ama çok pahalı ve eleştiride bulunulan nokta burası. Ayrıca zaten varolan şeylerin 1-2-3 sene sonra Apple tarafından kullanılıp sanki devrimmiş gibi sunulması da beni ayar ediyor.

Hatırlarsınız iPhone 5 çıktığında niye büyük ekran olmadı lan diye insanlar sordu ve tam hatırlamıyorum ama işte ele sığmyor cebe girmiyor gibisinden şeyler ile büyük telefonlar hakkında dalga geçildi. E niye Plus model çıkardın bre dingil? Çıkarsana 4 inch niye 5,5 çıkarıyorsun?

Ayrıca PanxeR kardeşim kendinle çelişkiye düşme, insanın bir ayarı olur.

PanxeR bunu yazdı

ilk defa kimin yaptıgı önemli değil , ipadden önce de tablet vardı dünyada ama bir boka yaramıyordu , apple ne ilk defa seramik yapıyor nede ilk defa optik zoomlu telefon yapıyor fakat bunu sektör standartı haline getirecek olan tek firma bu inat ettiğiniz şey bunları kabullenmek yerine bu buydu şuşuydu demek.  ip6 alana kadar samsung fanıydım , macos u tanıyana gerçekten araştırana kadar linux fanıydım android fanıydım ne zaman bunların profesyonel işinizde kullanmak zorunda değilseniz fazlalık olduğunu kullanarak anladım o zamandan beri adamların ürünlerine hayranım. düzgün çalışır işini yapar seni yormaz. 1 kere bile ne jb yapayim dedim oldu ne virüs girdi gircek derdim oldu nede telefon çökecek derdim oldu herşeyim cloudda yedekleniyor telefonu arıza yapınca adam sıfırı ile değiştiriyor yamalı bohça gibi açip format atıp geri yollamıyor  benim derdim 400 liralik telefon ile yetinebilecek adamla değil benim derdim bin liralık fiyat performans telefonu arayan adamla da değil  s7 edge ye note7 ye servet döküp 1 sene sora yarı fiyatına inen o çöpe gereğinden fazla değer verenle.

diğer üreticilerin apple dan daha fazlasını sundugu bir çok özellik aslında insanların neredeyse hiç kullanmadıgı kullanmayacağı bir özellik. 

tekrar tekrar üstüne basa basa söylüyorum adamların telefonlarına koydukları herşey sektör standartını belirliyor , ilk 64 bit işlemci yaptıklarında qualcom dalga geçmişti şimdi 64bit olmayan işlemci üretmiyorlar 

ilk parmak izi tarayıcısı geldiğinde LG dalga geçti bizde sınırsız kombinasyonlu knockcode var diye sora naptı telefonlarına arka gövdeye parmak izi sensörü.

iphone bataryaları değişmiyor diye samsung reklam çekmişti şak diye pil değiştirip adam yoluna devam ediyordu ne oldu ? sende kasa içine koydun 

E şimdi baştaki kalın sözünden sonra gelen kalın sözlerini okuyan adamın senin mesajına itibar etmemesi lazım. Fanboyluk yapmayalım, tutarlı ve mantık çerçevesinde konuşalım. Sonuç olarak kimse bir yerden para almıyor yani ben almıyorum, sizi bilmem.

Not: Biliyorum şimdi konu uzayacak zira söz hakkı doğdu ve alıntı yapmadan direkt olarak istediğini yaz konu kapansın.

Caliber tarafından 09/Eyl/16 02:08 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

bu i phone fena keriz silkiyor. Adıyla iş yapıyor. Aynı şeyleri pazarlayıp satıyor. Ama sanmıyorum çok sürmez bu bence 5 ila 10 yıl arası eğerki bu stratejisinden dönmezlerse farklı şeyler olabilir onların adına.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Varsın rehbere 1 saniye geç girsin 3.5k para gireceğine :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

zenginin parası züğürdün çenesi bunca yıl yordu yormaya devam edecek

tşkler apple

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 15231 Toplam Mesaj: 125
apple apple tanıtım iphone 7