folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Alacağım, Tavsiyeye İhtiyacım Var

Araba Alacağım, Tavsiyeye İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar...İsim gereği artık araba almam gerekecek Şehir merkezinden uzağa taşındık artık.. Bilen bilir İstanbul-Kayaşehir(Kayabası).

Günde yaklasık 40 Km yol yapacağım elimde 10.250 tl para var aklımdaki araçları sıralayıp fikirlerinizi istiyorum.

Simdiden tesekkürler.

Fiat Tipo SLX ie

Peugeot 106 xs

Peugeot 306

Rover 200-216

Volkswagen Polo 1.6

LPG'li olması tercihimdir az yakması bakımından.

suan aklımda olanlar ay sonuna kadar ne alacağıma karar verip bir an önce almam gerek...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

hocam pegoutdan uzak dur derim az yakmasını istiyosan satarkende kar ediyim diyosan renaulta yönel
    edit:gerçi fransız arabasına karşıyım ama renault iyidir gördüğüm en az yakan arabalardan biri diyebilirim
    bunun dışında performansıda yüksek olsun diyosan mitsubishi colt oneririm 1.3 motora adamlar 95 beygir sığdırmışlar 
    ama parçası pahalıdır istanbul piyasasında az bulunur satarken zor satarsın ayrıca sert bi ön takıma sahip ve motor sesini içeri çok alıyor ama yakıt cimrisidir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

rover ufak olmasına rağmen it gibi yakar parçası yakar eski model olacağı için sıkıntı yaşarsın servisi az alayı şerefsiz zaten

www.yesilgrow.com - Growshop
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

takipteyim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tavsiyem polo

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

ben bahçeşehirde oturuyorum şişlide çalışıyorum :) senden daha uzaktayım.Dizel aracım var ama trafik yüzünden araç kullanmaya lanet ettim.Araba evde yatıyor.Motorsikletim var 2 tane biri honda diğeri ise Cross güzel bir motor :) Bi onla bi diğeriyle çıkıp işe geliyorum.Günlük yolum 70-80 km arası :) Millet trafikte saç baş yolarken ben 15-20 dk da işe gidiyorum :)

İşte sen düşün gerisini

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

ben bahçeşehirde oturuyorum şişlide çalışıyorum :) senden daha uzaktayım.Dizel aracım var ama trafik yüzünden araç kullanmaya lanet ettim.Araba evde yatıyor.Motorsikletim var 2 tane biri honda diğeri ise Cross güzel bir motor :) Bi onla bi diğeriyle çıkıp işe geliyorum.Günlük yolum 70-80 km arası :) Millet trafikte saç baş yolarken ben 15-20 dk da işe gidiyorum :)

İşte sen düşün gerisini

Güzel fakat ben E-5 yada Tem trafiğine girmeyeceğim... Ve bunun kışıda var yani motorda zor olur kışın...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

İşte sen düşün gerisini

abi elemanı arabadan saptırmayın hele bi :D takip ediyorum söylediği bütçe ve 5m yukarısını.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

haci poloyu tavsiye ederim sana, 1 bucuk senedir kullaniyorum alaman malindan sasma

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

polo tavsiye ederim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

byhewal bunu yazdı:

haci poloyu tavsiye ederim sana, 1 bucuk senedir kullaniyorum alaman malindan sasma

Polo 1.6 98 modelleri falan nasıldır ?

Klima vs.. nedir ek özellikleri?

Tavsiyelerine ihtiyacım var :))

Toplam Hit: 5511 Toplam Mesaj: 53