folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Alacağım, Tavsiyeye İhtiyacım Var

Araba Alacağım, Tavsiyeye İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

BosnaK bunu yazdı:
    -----------------------------

crimeangel bunu yazdı:

geçen ay wv polo aldım. 1.6 tüplü.

valla gayet memnunum. bastınmı kaçıyo az yakıyo. km de (ki otobanda ölçtüm, hızım 120-160 arası gittim geldim hep) 185 kuruş yaktı. benim aldığım 96 model tek kapı. performans da arıyorsan, ne hikmetse 4 kapılara nazaran bu tek kapılar daha seri. aklında olsun.

Evet tek kapı olabilir zaten bir tek ben kullanacağım.

Bana biraz detay verir misin 96 model eski değil mi nasıl gidiyor?

valla 96 eski dersin ama benim aldığım araç taş gibi. sağ çamurlukta göze batan bi lokal boya isteği var. yer yer lokal boya istiyo evet. ama keyfe keder yaptırcam ben. özelden sana resimlerini atabilirim. aracı bi kaç yere gösterdim. araçta boya var fakat değişen yok. motoru, yürürü iyi. dediğim gibi bastımı kaçıyo. aracı aldığımda geniş taban, ince yanak lastikler ve çelik jantlar üzerindeydi. savurmuyo arabayı. izmirde olsan bi tur verirdim görürdün :) alman arabası. bende alırken doğandı şahindi tipoydu dediler. aynı paraya 1-2 yaş daha gencini alabilirdim. fakat, kağıttan arabaya binmeye niyetim yok. çoluk var çocuk var. sağlam arabaya bin. arkadaşların söylediğine göre parçası çokda pahalı değil. ha şuda var doğan-şahin kadar ucuzda değil. bi arkadaşımda 2008 pejo 306 var dizel. aynı kilometreyi gittik. onunki 50 lira yaktı benimki 36 lira :) ben sevdim arabamı sanada tavsiye ederim.

Edit : Bence tek kötü yanı, tek kapı olduğundan dolayı, satarken biraz zorlanma ihtimali var.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

hocam alfa 147'lere baktın mı ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

crimeangel bunu yazdı:

BosnaK bunu yazdı:

crimeangel bunu yazdı:

valla gayet memnunum. bastınmı kaçıyo az yakıyo. km de (ki otobanda ölçtüm, hızım 120-160 arası gittim geldim hep) 185 kuruş yaktı. benim aldığım 96 model tek kapı. performans da arıyorsan, ne hikmetse 4 kapılara nazaran bu tek kapılar daha seri. aklında olsun.

valla 96 eski dersin ama benim aldığım araç taş gibi. sağ çamurlukta göze batan bi lokal boya isteği var. yer yer lokal boya istiyo evet. ama keyfe keder yaptırcam ben. özelden sana resimlerini atabilirim. aracı bi kaç yere gösterdim. araçta boya var fakat değişen yok. motoru, yürürü iyi. dediğim gibi bastımı kaçıyo. aracı aldığımda geniş taban, ince yanak lastikler ve çelik jantlar üzerindeydi. savurmuyo arabayı. izmirde olsan bi tur verirdim görürdün :) alman arabası. bende alırken doğandı şahindi tipoydu dediler. aynı paraya 1-2 yaş daha gencini alabilirdim. fakat, kağıttan arabaya binmeye niyetim yok. çoluk var çocuk var. sağlam arabaya bin. arkadaşların söylediğine göre parçası çokda pahalı değil. ha şuda var doğan-şahin kadar ucuzda değil. bi arkadaşımda 2008 pejo 306 var dizel. aynı kilometreyi gittik. onunki 50 lira yaktı benimki 36 lira :) ben sevdim arabamı sanada tavsiye ederim.

Edit : Bence tek kötü yanı, tek kapı olduğundan dolayı, satarken biraz zorlanma ihtimali var.

Çok teşekkür ederim sanırım polo'da karar kıldım... Aldığımda özelden atacam resimleri... çok tesekkür ederim ama 4 kapı yada tek kapı farklı değil sanırım motor seçenekleri aynı mı ? sadece şasi de mi fark var?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Araba alacağım paraya ihtiyacım var

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

BosnaK bunu yazdı:

crimeangel bunu yazdı:

BosnaK bunu yazdı:

crimeangel bunu yazdı:

Çok teşekkür ederim sanırım polo'da karar kıldım... Aldığımda özelden atacam resimleri... çok tesekkür ederim ama 4 kapı yada tek kapı farklı değil sanırım motor seçenekleri aynı mı ? sadece şasi de mi fark var?

motor seçenekleri aynı. oda 1.6 buda. fakat genel görüş tek kapıların daha seri olduğu yönünde. benim araç seri ama 2 kapıları bilemiyorum. ayrıca tutup aynı paraya doğan şahin almamama başka bi neden, araçta canavar gibi çalışan Klima var :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Evet tek gerekli sey aslında benim için :) Hidrolik direksiyon + klima olsun yeter bu sıcakta....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

BosnaK bunu yazdı:

Selam arkadaslar...İsim gereği artık araba almam gerekecek Şehir merkezinden uzağa taşındık artık.. Bilen bilir İstanbul-Kayaşehir(Kayabası).

Günde yaklasık 40 Km yol yapacağım elimde 10.250 tl para var aklımdaki araçları sıralayıp fikirlerinizi istiyorum.

Simdiden tesekkürler.

Fiat Tipo SLX ie

Peugeot 106 xs

Peugeot 306

Rover 200-216

Volkswagen Polo 1.6

LPG'li olması tercihimdir az yakması bakımından.

suan aklımda olanlar ay sonuna kadar ne alacağıma karar verip bir an önce almam gerek...

Sana Şu arabadan Önerebilirim.
    hem yeni model. Hem az yakar.

• Elektrikli Cam
    • Klima
    • Radyo / Kaset
    • Hidrolik Direksiyon
    • Merkezi Kilit
    • Hava Yastiği (Sürücü)
    • Alaşım Jant
    • Yol Bilgisayarı

2003-2005 modellerini 10-11 arası bulabilirsin. Tek kapılı Opel Corsa Az yakar. En azından modeli İyi. Kliması var ıvır zıvırları var.

Sembolik Link
      http://www.araba.com/20611002/Opel-Corsa-17-DI-Comfort

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

la bi paran olacan basacan parayi alican  toku yüksek bi araba ohşşş

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Palio multijet al. Üflüyor yakıtı. Hem yedek parçası ıvırı zıvırı uğraştırmaz. 2-3 lira daha kat palio al derim.

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

korkarabatak bunu yazdı:

ne ayak lan herkes de bir polo sevdası. mitsubishi al bence gti. allah gibi araba.

mitsubıshı carisma 1.8 gdi örnek verilebilir ..

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 5537 Toplam Mesaj: 53