Araç Fiyatları İner Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

Türkiye'de fiyatı yükselen daha sonra düşen şeyleri sadece manav tezgahlarında görebiliriz. Diğer durumlarda hep fiyat en iyi yerinde saymıştır. Eylül ayında düzenleme gelecek konuyla ilgili. Ne olacak göreceğiz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

bende 4k parti taraftarlığı yapmıyorum, ancak halkın yorumlarının aynasını tutmak istedim burada size. ama allahta biliyor'ya hükümete en cok desteği veren kk gibi adama da destek vermem, vallahi adamda mahalle muhtarı tipi bile yok :D 

Hastasıyım sizin gibi trollerin. :D:D:D

Saatlerce över över sonra da ben partizanlık yapmıyorum diyiverir.

Bi bitmediniz aq diyesim var da diyemiyorum. Türkiye'de kaç tane araç var ona bi bak. Yüzde kaç işsiz var ona bak.

Senin o yalaya yalaya bitiremediğin kesim Türkiye'nin %10'unu oluşturuyor.

Senin analizin sokakta 3-5 kişiye soru sorup tümevarım yapmaktan başka bir şey değil.

Teknolojinin tarihi zaten 20 senede sıçradı. Bu ülkenin başında bırak malum partiyi, bilmem ne köyünden Ali isimli ÇOBAN olsaydı bu ülke yine bu halde olacaktı. Hastaneye internetten randevu alabiliyorum, eskiden alamıyordum diyen beyinler; 20 sene önce akıllı telefonlarımız yoktu, malum parti geldi hepimizin cebinde akıllı telefon var zenginiz diyen beyin ile aynı olduğu ve senin de buna kafan asla ama asla basmayacağı ya da bassa dahi para > mantık şeklinde beynininizin işlediği için oturup da bunları açıklamaya gerek yok.

Edit:

Sikik sokuk gram altının 400 lira olduğu yerde gelip ne anlatıyor. Deliriyorum bu tiplere; para için ülkeyi satarlar, sonra da en büyük milliyetçiyiz diye geçinirler. Arabanın arkasına osmanlı tuğrasını koymanın Osmanlı olduğunu sanarlar. Cuma'ya gitmekle müslüman olduğunu sanarlar ama en büyük şatafat gösteriş ile lüks villalarda önlerine geleni sikerler.

Bunların hepsi paranın köpeğidir. Ne müslümandır, ne Osmanlıdır, ne Türktür, ne Malum Partilidir.

2 gün sonra iktidar değişsin, bu sefer gidip onları yalarlar.

Yeri gelince milliyetçi, yeri gelince osmanlı, yeri gelince türk, yeri gelince müslümandırlar. Para nereden akarsa oraya ağızlarını açan salyalı neyse...

Ama asla ve asla ben o partiyi tutmuyorum ama şöyle şöyle diye girerler cümlelerine.

Yani biraz eğretidirler, böyle slime gibi nereye çeksen gelirler ve yapış yapıştırlar. En korkulası varlıklardır.

Bu saçma sapan mesajını şimdi gördüm o yüzden şimdi cevap veriyorum, senin gibi bir mahluk'a cevap bile verilmez ancak verelim.

Birincisi, sen kim oluyorsun da böyle bir ithamlarda bulunuyorsun?

Cevap kısmına gelecek olursam, sana sokağı anlattım, sen bana gelmiş tümevarım diyorsun, türkiyenin bir çok yerini gezdim ve mesajlarım'da genel durumlardan, halkın genel tepkisinden ve düşüncelerinden bahsettim, sana burada küfür edecek değilim, çünkü o kadar bir kibir ve önyargılı bir mahluksun ki sizin gibi insanlarla düzgün şekilde tartışılamaz, eğitilmezsiniz. Peki neden eğitilmezsiniz? at gözlükleriniz ile beraber dünyaya bakıyor ve eğer a partisine karşı bir koyu anti-pati duyuyorsanız, ne olursa olsun kötüleyip, yardırmaya, birileri doğru bir şey anlatırsa küfürler etmeye başlıyorsunuz.

Şimdi sen kimsin ki bana paradan, puldan, "yalama" gibi bir tabir kullanıyorsun? zaten sizin gibi mahluklar yüzünden iyice sizin gibi insanlardan soğuyorum, neden biliyor musun? anlatayım 

1-iş yaptığım yerin girişine büyük atatürk portresi astım diye, adımı solcuya çıkardılar, dinci ve cemaatci müşteriler kapıdan atatürk portresini görünce iş yaptırmamaya başladı, ve adımızı solcu'ya çıkardılar.

2-Adımız solcuya çıkınca malum partinin kesimi de artık iş getirmez oldu ( büyük çoğunluk var burada )

3-bu kesim zaten halihazırda bir çok belediye, ve işletmelerin başında kendi adamlarını getirdiği için elimizde ki bir çok işi kaybettik ve hepsi rakip iş sahibi malum partililere kaydı.

4-Ben günden güne müşteri ve iş kaybettim, neden biliyor musun? sırf atatürk portresi astım ve malum partiyi desteklemedim diye

5-Ben maddi ve manevi sırf karşıt görüş olduğum için bedel ödedim, ödüyorum ve ödemeye de devam edeceğim, sıkıntıya gireceğim. Ama senin gibi bir mahluk gelecek, klavyesinin başından, tatava yapacak, küfürler edecek, ben bunu kendime yediremiyorum işte, tabii senin umurunda mı karşıt görüş olduğum için maddi ve manevi kayıp yaşamam, hiç umurunda değil, sen aylık maaşını bilirsin :)

Ama lafa gelince sende bol laf, eskimiş ve kokuşmuş zihniyet, at gözlükleri ile birileri serbest şekilde halkın neden bunları desteklediğini halkın ve bunların oy kesiminin büyük çoğunluğunun bakış açısını değerlendirince hemen ve hemen eleştirme, küfür var, başka da bir şey yok :)

BAKIN ARKADAŞLAR bu yukarıda olayları ve gerçek dünya da bedel ödeyen benim gibi insanları bilmeden kendini solcu ve karşıt zanneder, ama maaşından 1 lira oynamaz, burada yaptığı yorumlar gerçek hayatta hiç bir şeyine engel olmayacağı için bol bol yorum atar, küfür eder eleştirir. o yüzden bu gibi insanları takmayın, değer bile vermeyin.ben senin gibi adamlar için bedel ödemiyorum.

VE ARKADAŞLAR unutmayın ki böyle adamlar yüzünden bu ülke ilerlemiyor, bu gibi adamlar böyle eleştirir, kimsenin yaralı parmağına işemez, hayatı bencillikten ibarettir, zaten öyle olmasa malum iktidar 18 yıldır başta olmazdı.

bakın bu eleman bana yukarı da  kalın yaptığım yerde ne yazmış " Türkiye'de kaç tane araç var ona bi bak. Yüzde kaç işsiz var ona bak " iyi okuyun lütfen. Kardeş öncelikle cevap vereyim ARABAM YOK araba alacak PARAM da yok

ama yine bu şahıs haziran ayında konu açmış, konuda da şey soruyor " bmw alınır mı" :D

ekleme : eski konularda ki mesajlarım ve site içerisinde ki muhabbetim olan kişiler, siyasi görüşümü de ülkenin gelmesini istediğim konumu da vatan sevgimizide bilmektedir, kimseye ispatlamakla yükümlü değilim. Aslında ülkemizin zihniyetini yukarıda direkt senin "eleştir ve bmw" ye binip uzaklaş mantığın, ülkemizin geldiği noktayı net şekilde göstermektedir. Umarım tüm tahribat bunu okur.

"Siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz, biz ise ortadan kaldırılmış"

Bu arada, siftahsız iş yeri kapattığımız günler oluyor bırakın şu solcuları gibi kelimeleri de gün gün duyuyorum, atatürk portrem hala aynı yerde asılı.

Roark tarafından 20/Tem/20 16:22 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Bu saçma sapan mesajını şimdi gördüm o yüzden şimdi cevap veriyorum, senin gibi bir mahluk'a cevap bile verilmez ancak verelim.

Cevap kısmına gelecek olursam, sana sokağı anlattım, sen bana gelmiş tümevarım diyorsun, türkiyenin bir çok yerini gezdim ve mesajlarım'da genel durumlardan, halkın genel tepkisinden ve düşüncelerinden bahsettim, sana burada küfür edecek değilim, çünkü o kadar bir kibir ve önyargılı bir mahluksun ki sizin gibi insanlarla düzgün şekilde tartışılamaz, eğitilmezsiniz. Peki neden eğitilmezsiniz? at gözlükleriniz ile beraber dünyaya bakıyor ve eğer a partisine karşı bir koyu anti-pati duyuyorsanız, ne olursa olsun kötüleyip, yardırmaya, birileri doğru bir şey anlatırsa küfürler etmeye başlıyorsunuz.

Şimdi sen kimsin ki bana paradan, puldan, "yalama" gibi bir tabir kullanıyorsun? zaten sizin gibi mahluklar yüzünden iyice sizin gibi insanlardan soğuyorum, neden biliyor musun? anlatayım 

1-iş yaptığım yerin girişine büyük atatürk portresi astım diye, adımı solcuya çıkardılar, dinci ve cemaatci müşteriler kapıdan atatürk portresini görünce iş yaptırmamaya başladı, ve adımızı solcu'ya çıkardılar.

2-Adımız solcuya çıkınca malum partinin kesimi de artık iş getirmez oldu ( büyük çoğunluk var burada )

3-bu kesim zaten halihazırda bir çok belediye, ve işletmelerin başında kendi adamlarını getirdiği için elimizde ki bir çok işi kaybettik ve hepsi rakip iş sahibi malum partililere kaydı.

4-Ben günden güne müşteri ve iş kaybettim, neden biliyor musun? sırf atatürk portresi astım ve malum partiyi desteklemedim diye

5-Ben maddi ve manevi sırf karşıt görüş olduğum için bedel ödedim, ödüyorum ve ödemeye de devam edeceğim, sıkıntıya gireceğim. Ama senin gibi bir mahluk gelecek, klavyesinin başından, tatava yapacak, küfürler edecek, ben bunu kendime yediremiyorum işte, tabii senin umurunda mı karşıt görüş olduğum için maddi ve manevi kayıp yaşamam, hiç umurunda değil, sen aylık maaşını bilirsin :)

Ama lafa gelince sende bol laf, eskimiş ve kokuşmuş zihniyet, at gözlükleri ile birileri serbest şekilde halkın neden bunları desteklediğini halkın ve bunların oy kesiminin büyük çoğunluğunun bakış açısını değerlendirince hemen ve hemen eleştirme, küfür var, başka da bir şey yok :)

BAKIN ARKADAŞLAR bu yukarıda olayları ve gerçek dünya da bedel ödeyen benim gibi insanları bilmeden kendini solcu ve karşıt zanneder, ama maaşından 1 lira oynamaz, burada yaptığı yorumlar gerçek hayatta hiç bir şeyine engel olmayacağı için bol bol yorum atar, küfür eder eleştirir. o yüzden bu gibi insanları takmayın, değer bile vermeyin.ben senin gibi adamlar için bedel ödemiyorum.

VE ARKADAŞLAR unutmayın ki böyle adamlar yüzünden bu ülke ilerlemiyor, bu gibi adamlar böyle eleştirir, kimsenin yaralı parmağına işemez, hayatı bencillikten ibarettir, zaten öyle olmasa malum iktidar 18 yıldır başta olmazdı.

bakın bu eleman bana yukarı da  kalın yaptığım yerde ne yazmış " Türkiye'de kaç tane araç var ona bi bak. Yüzde kaç işsiz var ona bak " iyi okuyun lütfen. Kardeş öncelikle cevap vereyim ARABAM YOK araba alacak PARAM da yok

ama yine bu şahıs haziran ayında konu açmış, konuda da şey soruyor " bmw alınır mı" :D

ekleme : eski konularda ki mesajlarım ve site içerisinde ki muhabbetim olan kişiler, siyasi görüşümü de ülkenin gelmesini istediğim konumu da vatan sevgimizide bilmektedir, kimseye ispatlamakla yükümlü değilim. Aslında ülkemizin zihniyetini yukarıda direkt senin "eleştir ve bmw" ye binip uzaklaş mantığın, ülkemizin geldiği noktayı net şekilde göstermektedir. Umarım tüm tahribat bunu okur.

Bu arada, siftahsız iş yeri kapattığımız günler oluyor bırakın şu solcuları gibi kelimeleri de gün gün duyuyorum, atatürk portrem hala aynı yerde asılı.

Sen nerden bildin benim zarara uğramadığımı? Senin benim kim olduğumdan ne kadar haberin var da bana maaşlı çalışan adam diyebildin. :)

Türkiye'yi karış karış gezip ülkeyi refah içinde görebilen (at) gözlüklere sen sahipsin, ben değilim.

Ben çok para kazanınca ülkeyi eleştiremiyor muyum? BMW'ye binen adam hayatından memnun mu olmak zorunda? Benim iyi bir arabaya binmem doları benim için 4 lira mı yapıyor? Altın 100 liraya mı düşüyor?

Benim senin sağcılığından solculuğundan ne olduğundan alakam yok. İşim de yok. Ama sen gelip de buraya, ay Mustafa abimin bmw'si var. Ahmet dayımın mercedesi var. Ülke süper, refah içindeyiz diye burada propaganda yaparsan yanıtını alırsın.

Sokaktaki çöpçüsünden en üst mevkisindeki koç ailesine kadar herkes bu ülkenin ne halde olduğunu biliyor.

Şimdi de gelip bana "bu gibi adamlar böyle eleştirir, kimsenin yaralı parmağına işemez, hayatı bencillikten ibarettir, zaten öyle olmasa malum iktidar 18 yıldır başta olmazdı." bunu diyerek 180 derece dönüş yapan siyasetçi lafları ediyorsun. 

Sen önce eski yazdığın mesajlarını oku.

Ve şundan 100% emin olabilirsinki; benim bu ülkeye kattığım katma değer, verdiğim mücadele; senin astığın o Atatürk posteri ile gösterdiğin tepkinin 1 milyon katıdır.

Atatürk posteri asmakla ve bununla övünmekle o solcu zihniyeti bu postunda yansıtan sensin. Tıpkı bir önceki postunda yansıttığın sağcı profili gibi.

Nereye gideceğini bilemeyen yaydan çıkmış bir ok gibi mesajların. O yüzden sana daha fazla yanıt vermekle vaktimi ziyan etmeyeceğim.

Burada siyasetçi (yaptığın) gibi kendimi haklı çıkarmaya çalışıp insanlara sevimli görünmekle de bir işim yok.

Önce fikirlerini oturt kafanda sonra oturalım tartışalım.

Önceki yazdığım postta da hakaret olarak algıladığın şeyler, varolan şeyler. Üstüne alıp almaman seninle ilgili bir durum. Ben özet geçmiştim ;)

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Forumda muhalif gibi gözüküp yandaşlık yapan çok tip var. Açık açık yandaş olduğunu belli eden tipler linç edildiğinden pek yazamıyorlar artık. 

Yarası olan gocunur. İsteyen üstüne alınabilir bu mesajı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sen nerden bildin benim zarara uğramadığımı? Senin benim kim olduğumdan ne kadar haberin var da bana maaşlı çalışan adam diyebildin. :)

Türkiye'yi karış karış gezip ülkeyi refah içinde görebilen (at) gözlüklere sen sahipsin, ben değilim.

Ben çok para kazanınca ülkeyi eleştiremiyor muyum? BMW'ye binen adam hayatından memnun mu olmak zorunda? Benim iyi bir arabaya binmem doları benim için 4 lira mı yapıyor? Altın 100 liraya mı düşüyor?

Benim senin sağcılığından solculuğundan ne olduğundan alakam yok. İşim de yok. Ama sen gelip de buraya, ay Mustafa abimin bmw'si var. Ahmet dayımın mercedesi var. Ülke süper, refah içindeyiz diye burada propaganda yaparsan yanıtını alırsın.

Sokaktaki çöpçüsünden en üst mevkisindeki koç ailesine kadar herkes bu ülkenin ne halde olduğunu biliyor.

Şimdi de gelip bana "bu gibi adamlar böyle eleştirir, kimsenin yaralı parmağına işemez, hayatı bencillikten ibarettir, zaten öyle olmasa malum iktidar 18 yıldır başta olmazdı." bunu diyerek 180 derece dönüş yapan siyasetçi lafları ediyorsun. 

Sen önce eski yazdığın mesajlarını oku.

Ve şundan 100% emin olabilirsinki; benim bu ülkeye kattığım katma değer, verdiğim mücadele; senin astığın o Atatürk posteri ile gösterdiğin tepkinin 1 milyon katıdır.

Atatürk posteri asmakla ve bununla övünmekle o solcu zihniyeti bu postunda yansıtan sensin. Tıpkı bir önceki postunda yansıttığın sağcı profili gibi.

Nereye gideceğini bilemeyen yaydan çıkmış bir ok gibi mesajların. O yüzden sana daha fazla yanıt vermekle vaktimi ziyan etmeyeceğim.

Burada siyasetçi (yaptığın) gibi kendimi haklı çıkarmaya çalışıp insanlara sevimli görünmekle de bir işim yok.

Önce fikirlerini oturt kafanda sonra oturalım tartışalım.

Önceki yazdığım postta da hakaret olarak algıladığın şeyler, varolan şeyler. Üstüne alıp almaman seninle ilgili bir durum. Ben özet geçmiştim ;)

Peki :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Çoğu konu 7-8 sayfa sonra sarpa sarıyor, buna bi limit mi getirsek :)

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Cla vardı güzel paraya sattım c200d 16 amg aldım uyguna daha da yükseliyor fiyatlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ksUQvSZDrGc

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Adamların 1 yıllık maaşla aldıkları arabayı 30 yıllık maaşla anca alabiliyoruz.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tır şöferi

yaşadığı evi görseniz :)

eşide sanırım yeni çalışmaya başladı . tek başına yapabildikleri insanı kıskandırıyor  

severim hüseyini 

adamların tüm hayatı bizden çok başka https://www.twitch.tv/tikvesli 3 çocuk babası . twitchte pubg oynuyor . bazen arkasına tüfeklerini asıp , av kıyafeti giyip moda girip oynuyor D:

bide adamlar için açık bir şekilde araba sadece bir araç 

bizdeki gibi canından kıymetli . sosyal statü göstergesi . aşk yaşanılan . çocukluk hayali olan bir şey değil . 

samaccc tarafından 29/Tem/20 20:10 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 51552 Toplam Mesaj: 185
araç fiyatları