Araç Fiyatları İner Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

İner iner :D:D:D:D:D

0 araba bulun bakalım varsa alın, o fiyat listesi yeni araçlar gelince değişecek :D

Not: Tüm bu fiyatlara rağmen çatır çatır arabalar satılıyor. Alan adam da o arabayı sana 20 bin düşüğüne vermeyecek yani. Boşuna hayal kurmayın.

neverland tarafından 14/Tem/20 14:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

mesela bayiye gittim şuan. 

0 araba yok 5 ay sonra gelecek dediler.

ben de tamam alıyorum arabam 5 ay sonra gelsin kabul diyemiyor muyum ? yoksa 5 ay sonranın fiyatından mı alabiliyorum ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

ben de tamam alıyorum arabam 5 ay sonra gelsin kabul diyemiyor muyum ? yoksa 5 ay sonranın fiyatından mı alabiliyorum ?

5 ay sonra fiyat güncellenirse kalan ücreti tahsil ediyolar diye biliyorum.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

arkadaş paran olsa da alamıyorsun. gel de çıldırma.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

arkadaş paran olsa da alamıyorsun. gel de çıldırma.

levent kırcanın oynadığı taşı toprağı altın filmi meselesi 

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Genel konusuna okuyunca ülke kan ağlıyor, yıkılıyor bitiyor ölmüş.. 

buraya geliyorum sıfır arana alanı geçtim, galerilerde araba kalmamış. 

bir amca şey demişti, bırakın bu devlet yıkılıyor diyenleri, 72 yaşındayım ben 20 yaşındayken yıkıldı bitti 5 senesi, 10 senesi var derlerdi 72 yasındayım, ülke 2002 den beri en iyi yıllarını yasıyor demişti.. :)) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

bir amca şey demişti, bırakın bu devlet yıkılıyor diyenleri, 72 yaşındayım ben 20 yaşındayken yıkıldı bitti 5 senesi, 10 senesi var derlerdi 72 yasındayım, ülke 2002 den beri en iyi yıllarını yasıyor demişti.. :)) 

O amcanın kaç milyon türk vatandaşının kredi borcu olduğundan haberi var mıymış?

Bankalar olmasa götünü örtecek don alacak parası yok insanların.

Kredi, kredi kartı, ondan al ona aktar diye diye geçiniyor herkes.

Eskiden anandan babandan tarla, bağ, bahçe kalırdı. Şimdi miras reddediyorsun amk

neverland tarafından 14/Tem/20 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Almancı mısın ? Aynı buradan Almanya'ya gidip orada euro kazanıp Türkiye'ye gelip euroları liraya çevirip burada köşeyi dönen Almancılar gibi yorumda bulunmuşsun. 

Galerilerde araba yok zira hastalıktan dolayı aylardır ülkeye sıfır araba giremiyor. Toyota, Hyundai, Fiat gibi Türkiye içerisinde üretim yapan markalarda sıfır arabada sıkıntı yok.

İnsanlar sıfır araba yok diye ikinci ele rağbet etti. Bu sefer ikinci elde satış yapanlar baktılar alıcı çok serbest piyasaya deyip zam üstüne zam yaptılar. Alıcılarda atıyorum ikinci eline 1.5 lira vereceğime gider kredi falan çeker sıfırına 2.5 lira veririm diyorlar haklı olarak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Almancı mısın ? Aynı buradan Almanya'ya gidip orada euro kazanıp Türkiye'ye gelip euroları liraya çevirip burada köşeyi dönen Almancılar gibi yorumda bulunmuşsun. 

Galerilerde araba yok zira hastalıktan dolayı aylardır ülkeye sıfır araba giremiyor. Toyota, Hyundai, Fiat gibi Türkiye içerisinde üretim yapan markalarda sıfır arabada sıkıntı yok.

İnsanlar sıfır araba yok diye ikinci ele rağbet etti. Bu sefer ikinci elde satış yapanlar baktılar alıcı çok serbest piyasaya deyip zam üstüne zam yaptılar. Alıcılarda atıyorum ikinci eline 1.5 lira vereceğime gider kredi falan çeker sıfırına 2.5 lira veririm diyorlar haklı olarak.

Yok vallahi sapına kadar türküm, hemde her gün sabah dükkan açan bir türküm. Valla bende şaşırıyorum işte, bugün yan komsum araba almaya gitti kendini sıraya yazdırdı 1372.sırada ( fiat egea )

Üst tarafımda bir market var, scaniadan yeni bir çekici alıyor 767.000₺ 

galerici arkadas var, bugün bir araba verdi nakit 216.0000₺ aksamına bir araba daha verdi 178.000₺ 

karşımda bir eleman var, 4 tane arabası var (bmw,wv,kamyon,kamyon) geçen gün hesap yaptı arabaların günlük yakıtları 530 lira. 

530x30 = 15,900₺ => bakın bu sadece araclarının aylık gideri. 

Arka tarafta büyük toptancı var bugün iyiydi ya 260.000₺ ciroyla kapattım diyor. 

Hepsinin ortak noktası ne biliyor musunuz? Ekonomi çok kötü, hiç iş yok, vs vs zırvalıyorlar. 

Simdi diyeceksiniz ki bu nasıl bir mahalle, inanın ki sandığınız gibi bir yerde değilim, köy gibi yerdeyim hatta :) 

benim aklım almıyor, bu kadar kötü ekonomi de herkes araba sahibi, herkes ev alıyor, herkes arsa alıyor. site içerisinde de çok gördük ekonomiye bok atıp, araba konusu açılınca bende bmw var mercedes var diyen timsah gözyaslıları 

Ben ay sonunda elektrik,su, kartların asgari tutarlarını ödeyince rahatladım diyorum. Millet nasıl bu kadar mal sahibi oluyor anlamıyorum. Sorsan herkes ağlıyor ama herkeste de bir şeyler var. 

bu arada ben dükkanı bugün 100₺ ile kapattım :) en cok isyanı ben edebilirim:D şükürler olsun halimize diyorum, allah bugünden geri koymasın. 

+ olarak arkadaslarımın %90'ı asker ve polis oldu en aşşağı 6000₺, doğuda yapan 12.000₺ alan bile var, hepsi şimdiden kredi çekip araba ve ev sahibi oldular, gayette pasa pasa ödüyorlar, halk kredi çekiyor, borç batağındalar, ölüyor bitiyorlar gibi şeylere inancım yok o yüzden. 

Bu ak parası bir bende yok sanırım

Roark tarafından 15/Tem/20 00:31 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Arkadaş haklı para var millette. Elalemin fakiri sizsiniz :) 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 51739 Toplam Mesaj: 185
araç fiyatları