folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranıza Döndüm (:

Aranıza Döndüm (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Simdi degerli emniyet neden bizi takip eder anlamadim.Biz sitede pkk li,bolucu , vatana ihanet eden , memlekete zararli hicbirseyi barindirmayiz...kendi aramizda geyik yaptigimizida konuyu okuyan her insanoglu anlar...Biz ankarada olacak patlamayi onceden haber vermisiz, biz adanadaki canli bombanin yakalanmasi icin emniyetin gerekli birimlerini uyarip faydali isler pesindede kosmusuz...bu nedenle medyadada yer almisiz...ben buraya 100 tane site yazarim pkk lilarin takildigi , birbirine eylemler hakkinda ot bok fasulye kaynadimi ocagin altini ac , gibi sifreli konusmalarin yapildigi ve bu konusmalar dogrulutsunda hareket ettikleri onlarca site ...hersey bitti bizmi kaldik..7yildir burada adam gibi takiliriz,yoneticler olarak yurt icinde yurt disinda universitelerde okuyan , ulkenin gelecegini faydali elemanlar olarak yetisiyoruz...sokakta birisi dusse , yardim edecek bilincteyiz , sosyal sorumluluk anlayisimiz pekismistir ki bu siteye uzun sure takilanlar bilir zaten , biz cidden ornek insan modeli olusturuyoruz burada , insanlar yanlislarini goruyor kendisini duzeltiyor...bircok insan bizleri , ornek aliyor bilgisayar alaninda faydali isler pesindekosuyor...msn de sanal sex , sohbet odalarinda saatlerce hatun arama gibi isler pesinde kosmuyor , otuyor bilgisayar uzerine yazilim uzerine cart curt birseyler yapmaya calisiyor...Turkiyenin dort bir yanina dogusundan batisina , kurduyle,turkuyle,laziyla arkadaslik kurmusuz , buradan kalkip trabzona gitseniz,mardine gitseniz,agriya,edirneye,izmire ,istanbula gitseniz bir isiniz dusse ,size yardim edecek ,size kol kanat olacak insanlaradn olusan bir ag kurmusuz bir aile ortami yaratmisiz...yani desinlerki sizin zarariniz bunlar eyvallah kapatlim bizde siteyi gidelim...desinler tahribat zarar veriyor kapatalim...ama ondan once o kadar ot bok beyin yikayan , terorist propaganda icerik saglayan site varken, burada 20.000 uyeyi neden tedirgin ediyorlar...bundan sonra buradaki insanlarin piskolojisi degisecek,yazdiklarinda cizdiklerinde kendileri olamaycak a.q bile yazamayacak belki...yani ne yapalim...bizde siktirolup yurtdisina gidip , vatandaslik degistirip bilgimizle kalifiye yetilerimizle onlarami hizmet edelim...bu memlekette adam gibi adamlar , ise yarayan adamlar hepmi cezalandirilmak zorundalar...illa bizdemi kacalim...bizdemi bos insan olup , bos isler pesinde kosalim... varoslar geyik amacli acilmis icerigide cok hos olmayan bir site olabilir ama hatirladigim kadariyla zaten sitenin title da uyusturcu maddelere karsi , vs gibi uyusturucunu zararlarini anlatma amacli bir siteydi...eleman bir yazi yazdi diye icerimi alinacak...emniyet yetkilileri bu memleketin parkinad bahcesinde caddesinde pkk sempatizanlari "apoya ozgurluk" "pkk baris ot bok" diye basina aciklamasi yaparken onlari gormuyor onlara mudahele etmiyor,kulaklari tikali kaliyorda bizimi goruyorlar...ben bir vatandas olarak rahatsiz olup vicdan azabi cekiyorum ya...adam adana-inonu parkinad pkk lehine basin aciklamasi yapiyor polisimiz gozalti bile yapmiyor...vatandasin guveni sarsiliyor polise karsi...adami 3kisi durakta sikistirmis dovuyorlar , adam yoldan gecen ekip otosunun onune atliyor ekip otosu gaza basip gidiyor...abi gercekler sucsa , abi memleketi dusunmek , faydali isler pesindekosmak sucsa ...ciddi diyorum alin beni iceri muebbetlik birde iddianame hazirlayin ben altina imza atarim...omur boyu hapise tikin , haberlerden,memleketten , disarinin kokusmus iliskilerinden , sahteliklerden ihanetlerden bir haber yasayayim ya...yeter ya.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Bela geri döndü :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

adamın götünden kan alırlar kamil, kan..

:D
    Geçmiş olsun exca,aslında senin için iyi oldu diye düşünüyorum,bazı şeylerin farkına vardın.Ama ne yalan söyleyim mesajın başında bi jaaa jaa yazmanı isterdim :)
    Böyle bi olayla tekrardan karşılaşmazsın umarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun hoşgeldin desene vukaatlar bölümündekiler yandı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

adamın götünden kan alırlar kamil, kan..

geçmiş olsun yavrum :) 

:):):):)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:

Geçmiş zaten de, bi yerden sonra tecrübe oluyor bunlar..

Hoş geldin.

keşke bele tecrübeler hiç yaşanmasa stigma 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    polis memurları çok iyilerdi saolsunlar herhangibr kötü muamele söze hakarete başvurmadılar endişelendirmediler beni ben kendimden utandım onları bu kadar uğraştırdığım için.allah onlardan razı olsun iyiki onlar vardı..

polisler okadar iyi davrandıki arkadaşa.. beni msninden silip engelledii. bu güne kadar hiç bi illegal konuşmamız olmayan sadece birbirimize naber nasılsın dediğimiz msn den beni engelledi tabiki özgür iradesi engellesin. ama insan neden demeden duramıor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Simdi degerli emniyet neden bizi takip eder anlamadim.Biz sitede pkk li,bolucu , vatana ihanet eden , memlekete zararli hicbirseyi barindirmayiz...kendi aramizda geyik yaptigimizida konuyu okuyan her insanoglu anlar...Biz ankarada olacak patlamayi onceden haber vermisiz, biz adanadaki canli bombanin yakalanmasi icin emniyetin gerekli birimlerini uyarip faydali isler pesindede kosmusuz...bu nedenle medyadada yer almisiz...ben buraya 100 tane site yazarim pkk lilarin takildigi , birbirine eylemler hakkinda ot bok fasulye kaynadimi ocagin altini ac , gibi sifreli konusmalarin yapildigi ve bu konusmalar dogrulutsunda hareket ettikleri onlarca site ...hersey bitti bizmi kaldik..7yildir burada adam gibi takiliriz,yoneticler olarak yurt icinde yurt disinda universitelerde okuyan , ulkenin gelecegini faydali elemanlar olarak yetisiyoruz...sokakta birisi dusse , yardim edecek bilincteyiz , sosyal sorumluluk anlayisimiz pekismistir ki bu siteye uzun sure takilanlar bilir zaten , biz cidden ornek insan modeli olusturuyoruz burada , insanlar yanlislarini goruyor kendisini duzeltiyor..........................................................................

yılmaz özdilin geçenlerde bi yazısı vardı özetle diyor ki sayın emniyet güçlerine ;

elalemin telefonunu dinleyeceğinize arada bir de teröristlerin telefonunu dinleyin....... !?

bu da ona benziyor

aslını isterseniz ben bu işlerin neden olduğunu tahmin edebiliyorum , yani tahribat.com un neden hedef olarak seçildiğini .....

söyletmesinler..

edit: @iso

işte iso hocam adamların istediği de bu , korkuyu saldılar siteye buyur işte..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Pardon da ,

Hocam seni bide ellemişler orda :B

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

geçmis olsun, herseyde bir hayir vardir,

anlattiklarin önemlidir internet diyip de geçmicen, umarim bundan sonra daha dikkatli olunur

Toplam Hit: 16218 Toplam Mesaj: 99