folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranıza Döndüm (:

Aranıza Döndüm (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    yeni site kuruom.   www.tekyolexazy.com  sitede uyustucu nasıl yapılır,kullandıktan sonra ne gibi güzellikleri war ve fiyatları ne kadar hepsi ayrıntılı anlatcam.esrar nasıl nerede ve kaç kişi ekilir:D ucuz esrar nerde bulursun bi üçlü 15 ytl bendeki ucuzluga gell:D herkesi beklerim ilk 20 üyeye bi üçlü sarcam ona göre acele :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    benım anlamadıgım 2006dakı şeyi nerden görmüşler googleda cacheleri göremedim ben :S

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun hocam

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun exca :| Bak bunları emniyet mesajlarını takip edio diye yazmadın dimi işte çok iyi davrandılar fln diye ..

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    exca sımdı bısı dıcem bır andan gecmıs olsun hocamda bır andan üzülsemmi sevınsemmi anlamadım ya tbtyı bırakıyormusun sımdı sen :S

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek
    exca geçmiş olsun hacı

kgd
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun özledik seni hocam

maça geliyon dimi?

ebedi devlet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

ne demek bırakıyorum olm :| kolaymı la öle la bi kerede bırakmak.. :| senin hotelturuna kim tıklıcak sora :D

bak eer bırakırsan $üphesiz ki ziyandasın :D saçmalama sensiz netmi olr la :B

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    HighNitro bunu yazdı:
    -----------------------------

ne demek bırakıyorum olm :| kolaymı la öle la bi kerede bırakmak.. :| senin hotelturuna kim tıklıcak sora :D

bak eer bırakırsan $üphesiz ki ziyandasın :D saçmalama sensiz netmi olr la :B

-----------------------------
    olm varoşları bırakıyo sadece burası bırakılır mı. tahribatsız eksca bir hiç. gitsin bir yıl içerde yatsın gene buraya gelsin ne olursa olsun gelsin :C

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Zumsuk herhangibir kötü muamele yok heralde insanlar kendi tecrübelerini bana yıkmaya çalı$ıyoarlar :) tbt yi deil arkada$lar sanalı komple bırakıorm.. komple derken forumlarda pek sıklıkla takılmıcam yani sadece msne girecem gazete haber okucam tavla fln oynucam :B
Toplam Hit: 16182 Toplam Mesaj: 99