folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Arkadaşım Uyuşturucu Kullanıp Etil Alkol İçiyor Ama Aşı Karşıtı

Arkadaşım Uyuşturucu Kullanıp Etil Alkol İçiyor Ama Aşı Karşıtı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Covid yalandir gercektir bilemem 31 yasindayim vucudumda daha once hissetmedigim hisler yasadim, test yaptirdim ve covid pozitif denildi 2-3 hafta bu hissi yasadim en belirgini koku kaybi idi, birsey var ama yapay ama gercek, bu yoktur diyenler neye gore bunu diyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Covid yalandir gercektir bilemem 31 yasindayim vucudumda daha once hissetmedigim hisler yasadim, test yaptirdim ve covid pozitif denildi 2-3 hafta bu hissi yasadim en belirgini koku kaybi idi, birsey var ama yapay ama gercek, bu yoktur diyenler neye gore bunu diyor

hocam hiçmi hayatında ağır grip olmadın sadece 1 kış maske taktığın için yakalanmadın bünye kabullenmedi :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

sunu bi anlayin covid diye bisi yok nufus azaltma var...

Belkide asi yaptirmayanlar "nufus azaltma projesi"nin kobayidir?

valla arkadasın siz olun olmayanlarada karışmayın.. ölecek olan biz değilmiyiz aşını olmussun niye bu korku :)

Hocam aşı ol yada olma, sorun değil.

Ama "covid diye bir virüs yok" demen abes değil mi? Bilmemkaç milyon insan toplu bir hipnoz ile mi koku duyusunu kaybediyor mesela? 5g ve mikrodalga kullanılarak mı benzer semptomlar gösteriliyor? Böyle bir virüs var ve insanlar bundan enfekte olabiliyor.

Aşıya karşı olmak başka birşey, bu virüs insan yapımıdır tartışması başka birşey ama "böyle bir virüs yok" demeyin bari.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

valla arkadasın siz olun olmayanlarada karışmayın.. ölecek olan biz değilmiyiz aşını olmussun niye bu korku :)

Ama "covid diye bir virüs yok" demen abes değil mi? Bilmemkaç milyon insan toplu bir hipnoz ile mi koku duyusunu kaybediyor mesela? 5g ve mikrodalga kullanılarak mı benzer semptomlar gösteriliyor? Böyle bir virüs var ve insanlar bundan enfekte olabiliyor.

Aşıya karşı olmak başka birşey, bu virüs insan yapımıdır tartışması başka birşey ama "böyle bir virüs yok" demeyin bari.

hocam ben diyorumki hayatında hiçmi grip olmadın sarımsagı yediğinde tadınnı alamadıgın olmadımı sizin hiç? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Benim kimseye karistigim yok da ortalik yerde "covid yalan, asi yalan" diye ahkam keserek sen millete karismis oluyorsun.

Ben kimseye asi ol demiyorum, demem de, olmuyorsan olmazsin, kimse sevine sevine gidip olmuyor, cunku kimse tam olarak emin degil, herkes bu mevzuda senin kadar "net" bilgili degil ne yazikki.

Fakat ortada gorunen tek bir gercek var o da istatistikler. Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska.

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

Benim kimseye karistigim yok da ortalik yerde "covid yalan, asi yalan" diye ahkam keserek sen millete karismis oluyorsun.

Ben kimseye asi ol demiyorum, demem de, olmuyorsan olmazsin, kimse sevine sevine gidip olmuyor, cunku kimse tam olarak emin degil, herkes bu mevzuda senin kadar "net" bilgili degil ne yazikki.

Fakat ortada gorunen tek bir gercek var o da istatistikler. Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska.

ben kimseye aşı olmasın demiyorum isteyen olsun olmayanlarıda cadı gibi görmeyin onu diyorum.. herkesin kendi tercihi .. ben inanmıyorum inanda olabilir doktor proflar inanmış biz kimiz ki ? covid vardır yoktur.. ben yok diyorum.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

"Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska."

Bu kısma dayanarak.

Senin doğmana sebep olan babanın o vitaminsiz daşşagını ve ananın o vebalı amını sikeyim cybermole.

not : annesinin amı vebalı değilde downsendromlu olabilir diye bir çok dm aldım editliyorum emin değilim

xxkomandoxx1 tarafından 04/Eki/21 21:48 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

hocam ben diyorumki hayatında hiçmi grip olmadın sarımsagı yediğinde tadınnı alamadıgın olmadımı sizin hiç? 

Hocam grip de oldum, nezle de oldum, covid de oldum.

Doğduğumdan bu yana covid olduğum dönem haricinde sarımsağın tadını (hatta yediğim veya kokladığım herhangibir şeyin tadını/kokusunu) alamadığım hiç olmadı.

Covid hepsinden farklıydı. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    xxkomandoxx1 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

"Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska."

Bu kısma dayanarak.

Senin doğmana sebep olan babanın o vitaminsiz daşşagını ve ananın o vebalı amını sikeyim cybermole.

not : annesinin amı vebalı değilde downsendromlu olabilir diye bir çok dm aldım editliyorum emin değilim

be pinçin evladı sen aşı oldun diye ben olmak zorundamıyım a. feryadı.. anababana sövmücem onların suçu yok geçmişi zikerim senin.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

@xxkomandoxx1 git trollüğünü twitterda yap burası troll yeri değil.. aşınızı siktirtmeyin.. olan olsun olmayanada karışmayın madem koruyor niye korkuyorsunuz aq bak kimseye sövmedim.. malum partilisin belli ağzımı bozdurma ozele gel varsa derdin kimse bizim küfürümüzü okumak zorunda değil..

Toplam Hit: 6066 Toplam Mesaj: 70
aşı sıgırlar olmaz