folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Arkadaşım Uyuşturucu Kullanıp Etil Alkol İçiyor Ama Aşı Karşıtı

Arkadaşım Uyuşturucu Kullanıp Etil Alkol İçiyor Ama Aşı Karşıtı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    kelebeksim bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

covid diye birşey yok.. siz varlığına inanmaya devam edin hocam.. bill amcamızın boqları incelediği belgeseller var bi izleyin ne demek istediğimi orada anlayacaksınız.. bill gates bu dünyanın nüfusunun azalmasını istiyor daha doğrusu benim düşüncem deli bi düşünce ama yapay zekanın yaptığı birşey bunlar.. dünyada herşey bi network ağına sığdı... aptalca bi düşünce cem yılmaz ne diodu fişini cekeriz cekemeyiz.. cekemezsin.. ins.. ben deli düşüncelerimde yanılırım ama bu kış ölen sayılarını inanın kimse tahmin edemeyecek aşılı aşısız ...

o kadar çok film izlemişsinki gerçek dünyayla bağın kopmuş aq

Bill gates dediğin herifin sikindeki kıllar ağarmış gelmiş 65 yaşına. Şurda yaşasa yaşasa 20 sene daha yaşar. herifin işi gücü yok, nüfusu 1 milyara indirecek. Hadi indirdi sonra? Adam ölüp gidecek amk.

Bi kendini yerine koy, 20 sene ömrün kalmış, dünya kadar paran var. Oturup dünya nüfusunu mu azaltayım diye düşünürsün?

Ben sikmişim dünyayı, sikebildiğim kadar karı sikip öleyim derim mesela.

Bir de harbi malsın aq bak ciddiyim. aşı olmayarak neyi neye ispat ediyon? yok kısırlaştırılacakmışız, kısırlaştıralım zaten aq üremeyin ebesini siktiniz dünyanın okyanuslar plastik dolu her gün milyarlarca hayvan kesiliyor sen doy da gel burda saçmala diye

Ha bu arada aşı olmamanı destekliyorum, seninle aynı fikirde olan herkesin aşı olmamasını, devletin kesinlikle zorunlu kılmamasını istiyorum. Olmayın lütfen 

hocam allah razı olsun, allah tuttuğunu keser sapı gibi etsin, senin gibi aşı olmak istemeyenlerin yanında olanların sayısını artırsın.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    kelebeksim bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

covid diye birşey yok.. siz varlığına inanmaya devam edin hocam.. bill amcamızın boqları incelediği belgeseller var bi izleyin ne demek istediğimi orada anlayacaksınız.. bill gates bu dünyanın nüfusunun azalmasını istiyor daha doğrusu benim düşüncem deli bi düşünce ama yapay zekanın yaptığı birşey bunlar.. dünyada herşey bi network ağına sığdı... aptalca bi düşünce cem yılmaz ne diodu fişini cekeriz cekemeyiz.. cekemezsin.. ins.. ben deli düşüncelerimde yanılırım ama bu kış ölen sayılarını inanın kimse tahmin edemeyecek aşılı aşısız ...

o kadar çok film izlemişsinki gerçek dünyayla bağın kopmuş aq

Bill gates dediğin herifin sikindeki kıllar ağarmış gelmiş 65 yaşına. Şurda yaşasa yaşasa 20 sene daha yaşar. herifin işi gücü yok, nüfusu 1 milyara indirecek. Hadi indirdi sonra? Adam ölüp gidecek amk.

Bi kendini yerine koy, 20 sene ömrün kalmış, dünya kadar paran var. Oturup dünya nüfusunu mu azaltayım diye düşünürsün?

Ben sikmişim dünyayı, sikebildiğim kadar karı sikip öleyim derim mesela.

Bir de harbi malsın aq bak ciddiyim. aşı olmayarak neyi neye ispat ediyon? yok kısırlaştırılacakmışız, kısırlaştıralım zaten aq üremeyin ebesini siktiniz dünyanın okyanuslar plastik dolu her gün milyarlarca hayvan kesiliyor sen doy da gel burda saçmala diye

Ha bu arada aşı olmamanı destekliyorum, seninle aynı fikirde olan herkesin aşı olmamasını, devletin kesinlikle zorunlu kılmamasını istiyorum. Olmayın lütfen 

tam türk kafası :)

tartıştığınız konunun dışında birşey söyleyim:

yabancılar da  bu tip büyük planlar uzun vadeli olur. çünkü bizler gibi kişileri değil bir ideolojiyi desteklerler.

ABD başbakanı 75 yasında ayağımı uzatayim deniyor bak . daha dünyayı karıştırma derdinde. bana ne demiyor. erdoğan da 65 ama neyse...

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

salusa konusu geldi aklıma , geliyodu insanoğlunu kurtarıyordu falan

çok seviyoruz abuk subuk teorileri

umit tarafından 06/Eki/21 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Tamam asi olanlar olecek nufus azaltilacak, sen cok akilli oldugun icin bir omur hastalanmadan kendini idame ettirebilecek bir siginaga, bir depoya ve bilgiye sahipsin zaten sorun yok..

O bahsettiginiz senaryo gerceklesti diyelim nufus azaltildi herkes oldu, dunyada saglik hizmetleri bitmis, uretim durmus, iletisim durmus, devletler cokmus, tanidik cevren/akrabalarinin %90 i artik yok, resmen Walking Dead e benzer bir dunyadasin, ama cok akilli oldugun icin o asiyi olmadin ve hayatta kaldin ne mutlu sana.
    Butun dunyayi bu hale getiren o "buyuk guc" kapina geldiginde ona karsi koyabilecek kadar da cephanen vardir senin zaten, basarilar dilerim.

Kafalar bu kadar durmus...

Asi icin once ikna edilmeyi bekliyorlarmis.. Hic kimsenin isi yok gelip seni ikna edecekler ak, az daha bekle doktor gelip sana yalvaracak, o kadar onemli bir varliksin sen cunku.

Annesinin pesinden tabakla kosturup zorla agzina kasikla yemek soktugu simarik cocuklar buyuyunce boyle oluyor demekki.

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Tamam asi olanlar olecek nufus azaltilacak, sen cok akilli oldugun icin bir omur hastalanmadan kendini idame ettirebilecek bir siginaga, bir depoya ve bilgiye sahipsin zaten sorun yok..

O bahsettiginiz senaryo gerceklesti diyelim nufus azaltildi herkes oldu, dunyada saglik hizmetleri bitmis, uretim durmus, iletisim durmus, devletler cokmus, tanidik cevren/akrabalarinin %90 i artik yok, resmen Walking Dead e benzer bir dunyadasin, ama cok akilli oldugun icin o asiyi olmadin ve hayatta kaldin ne mutlu sana.
    Butun dunyayi bu hale getiren o "buyuk guc" kapina geldiginde ona karsi koyabilecek kadar da cephanen vardir senin zaten, basarilar dilerim.

Kafalar bu kadar durmus...

Asi icin once ikna edilmeyi bekliyorlarmis.. Hic kimsenin isi yok gelip seni ikna edecekler ak, az daha bekle doktor gelip sana yalvaracak, o kadar onemli bir varliksin sen cunku.

Annesinin pesinden tabakla kosturup zorla agzina kasikla yemek soktugu simarik cocuklar buyuyunce boyle oluyor demekki.

valla helal olsun hocam burdan anlattıklarınmız demekki ordan bu şekilde anlaşılıyo. 

nüfusu azaltabilirler tabikide zayıf, yaşlı, hasta olanları ayıkladınmıydı mis gibi bir topluluk kalır geriye emekli maaşı derdi yok bakım derdi yok ohh miss. öyle senin dediğin gibi değül yani.

bide kendinizi aşağılık görmeyin kurban olim önemli tabiki bizim için her insan, her can. yavvarmayacak tabiki de doktur anlatacak, kanıtlayacak benim senin anlayacağın şekilde. ne anlıcaz biz deme bak gene küçümsüyon kendini.

bilim sorgulanmaz uygulanır mantığında gidersek daha çoook vurdurulursunuz hocalar.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Eskiden "dağdaki çobanla benim oyum bir mi?" denirdi, artık cehalet sınıf değiştirdi ...

İşte tam da bu yüzden bir bok olamayan bir milletiz, beyin var ama içi boş .. Klavye başında hep bi komplo teorileri ...

Vay vay vay ...

GoQaN tarafından 06/Eki/21 21:40 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

sunu bi anlayin covid diye bisi yok nufus azaltma var...

covid var arkadaşım, sunni bir virüs, yaratma bir virüs ancak var. aşılar ile varyantların devamı da sağlanıyor bu doğru fakat aşılanmazsan ölüm riskin de çok yüksek bu nedenle iki ucu boklu değnek bir durumdasın. aşıların mevcut versiyonlarının kısırlığa yol açmadığı ve ileride bir problem yaratmayacağı net değil bununla beraber aşı olmayıp koronaya yakalanırsan ölüm riskin epey yüksek. ilk dört sürüm virüsü basit önlemler ve ilaçlarla atlatabiliyorduk, mevcut sürümlerin hiç birisini aşı olmadan hafif atlatamıyoruz. risk alıp aşılanmamak daha büyük bir risk haline geldi.

Hayatım pahasına inşallah ben yanılıyorumdur. Zira bende asi karsitiyim lakin neden karşı oldugumu uzun uzadıya anlatamam.Asida olmadım olmayı da düşünmüyorum.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

3 özel hastane 1 devlet hastanesi (menemen) alt yapı destek servis vs hizmeti veriyorum.. hastanelerde calısan arkadasalar o test cihazlarının baglantısını bi kessin.. Allah'ın yaradanın ( o scada sistemlerin networkden bi cıkarın)  askına bi yapın! calısan varsa yapsın dediğimi gelsin bekliyorum. yazmıyacaktım ama dediğimi yapsın yorumlarını bekliyorum varsa..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

Mylitta denen şahıs kendi üstüne alınmış bu açtığım konuyu öyle birşey yok.

Evet ona kobay faresi demiştim bir kaç gün önce aynı zihniyette bir arkadaşımı görünce reelden konu açmak istedim diğer insanlarda görüyormu bu tip insanları

Konuyu kilitliyorum

Toplam Hit: 6087 Toplam Mesaj: 70
aşı sıgırlar olmaz