folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Arkadaşım Uyuşturucu Kullanıp Etil Alkol İçiyor Ama Aşı Karşıtı

Arkadaşım Uyuşturucu Kullanıp Etil Alkol İçiyor Ama Aşı Karşıtı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

sunu bi anlayin covid diye bisi yok nufus azaltma var...

Belkide asi yaptirmayanlar "nufus azaltma projesi"nin kobayidir?

valla arkadasın siz olun olmayanlarada karışmayın.. ölecek olan biz değilmiyiz aşını olmussun niye bu korku :)

Benim kimseye karistigim yok da ortalik yerde "covid yalan, asi yalan" diye ahkam keserek sen millete karismis oluyorsun.

Ben kimseye asi ol demiyorum, demem de, olmuyorsan olmazsin, kimse sevine sevine gidip olmuyor, cunku kimse tam olarak emin degil, herkes bu mevzuda senin kadar "net" bilgili degil ne yazikki.

Fakat ortada gorunen tek bir gercek var o da istatistikler. Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska.

tm işte emin etsinler olmayanın aq cevremde 5 kişi öldü 5 .. sapa saglam insanlar.. asıdan sonra gitti.. biri yan komsum.. sabahları selam verdiğim insan.. olan olsun olmayana karısmayın diyorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Labaratuvar ortamında modifie edilerek dünya insanlarına musallat edilen bu cavit 19 tamamen yapay bir virüstür arkasında dünyayı değiştirmek isteyen ve buna mütabık nufusu azaltmak isteyen kişiler vardır. Aşı dediğiniz şey ise yine bu nufusu azaltmak isteyen kişilerin ürettiği mrna aşıları ile insanların hücrelerini, dna 'sını değiştirerek varolan biyolojik yapısını bozacak ve bir çoğunu kısırlaştıracak. Çocuğu olanlarda mutant çocuklar dünyaya getirecek. Dünyada tüm bu olup bitenleri okuyamayan algılayamayan hala bu olanları kendiliğinden doğal bir şekilde geliştiğine inanan o kadar insan var ki onlara sadece bekleyin ve görün diyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

ya bu düşük iq lu amn meyvesini banlasanız veya konuma yazamamasını sağlasanız çok iiyi olur yetkililer

bide hala küfür felan ediyor iq yoksunu kitabının amına kodumun piçi ya

xxkomandoxx1 tarafından 04/Eki/21 21:59 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    xxkomandoxx1 bunu yazdı

ya bu düşük iq lu amn mevesini banlasanız veya konuma yazamamasını sağlasanız çok iiyi olur yetkililer

bide hala küfür felan ediyor iq yoksunu kitabının amına kodumun piçi ya

küfüre bastalatan sensin müptezel banlayabilirsiniz @underzero sorun yok.. @holyone ... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Suç sizde ...

Adam yerine koyup bir de açıklamalar ile cevap veriyorsunuz, ne gerek var ..

Ülke bu tek hücreliler ile dolu, ne Covid ne aşı ne de teknoloji bunların olmayan beyin yapısını değiştiremez!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Labaratuvar ortamında modifie edilerek dünya insanlarına musallat edilen bu cavit 19 tamamen yapay bir virüstür arkasında dünyayı değiştirmek isteyen ve buna mütabık nufusu azaltmak isteyen kişiler vardır. Aşı dediğiniz şey ise yine bu nufusu azaltmak isteyen kişilerin ürettiği mrna aşıları ile insanların hücrelerini, dna 'sını değiştirerek varolan biyolojik yapısını bozacak ve bir çoğunu kısırlaştıracak. Çocuğu olanlarda mutant çocuklar dünyaya getirecek. Dünyada tüm bu olup bitenleri okuyamayan algılayamayan hala bu olanları kendiliğinden doğal bir şekilde geliştiğine inanan o kadar insan var ki onlara sadece bekleyin ve görün diyorum.

mutant falan olmucak cok baslı insanlarda olmucak ama nüfus azaltılacak amac bu.. böyle bir virüsü cıkaracak olsalar dünyada yasayan insan kalmaz.. :)bu kadar nufusu kontrole alamazlar suan onun senaryosunu yapıyorlar .. yapacaklar yapmayacaklar değil ben domuz gribinde bu filmi yasadım.. noldu? peki o kadar insan domuz griibi asısı oldu? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Keşke forumda kimin kaç yaşında olduğunu görebilseydik. Gelçi az çok belli oluyor. 

Bu arada konuda multi olduğunu düşünüyorum. 

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

mutant falan olmucak cok baslı insanlarda olmucak ama nüfus azaltılacak amac bu.. böyle bir virüsü cıkaracak olsalar dünyada yasayan insan kalmaz.. :)bu kadar nufusu kontrole alamazlar suan onun senaryosunu yapıyorlar .. yapacaklar yapmayacaklar değil ben domuz gribinde bu filmi yasadım.. noldu? peki o kadar insan domuz griibi asısı oldu? 

Sizin gibi komplo teorisyenlerine de ihtiyacımız var tabii ki.

Ama lütfen gezip dolaşmayın. 

Olası bulaşı durumunda potansiyel taşıyıcısınız hepiniz.

Aşılananlar değil mi? Onlar da öyle fakat sen 300 birim saçıyorsan onlar 50 birim saçıyor.

Aşı olmanın sana ne yapacağına inanıyorsun tam olarak?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    xxkomandoxx1 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

sunu bi anlayin covid diye bisi yok nufus azaltma var...

Belkide asi yaptirmayanlar "nufus azaltma projesi"nin kobayidir?

valla arkadasın siz olun olmayanlarada karışmayın.. ölecek olan biz değilmiyiz aşını olmussun niye bu korku :)

Benim kimseye karistigim yok da ortalik yerde "covid yalan, asi yalan" diye ahkam keserek sen millete karismis oluyorsun.

Ben kimseye asi ol demiyorum, demem de, olmuyorsan olmazsin, kimse sevine sevine gidip olmuyor, cunku kimse tam olarak emin degil, herkes bu mevzuda senin kadar "net" bilgili degil ne yazikki.

Fakat ortada gorunen tek bir gercek var o da istatistikler. Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska.

"Onun disinda ne desen bos, kufur yemeyi seviyorsan o baska."

Bu kısma dayanarak.

Senin doğmana sebep olan babanın o vitaminsiz daşşagını ve ananın o vebalı amını sikeyim cybermole.

not : annesinin amı vebalı değilde downsendromlu olabilir diye bir çok dm aldım editliyorum emin değilim

@xxkomandoxx1 bu haysiyetsizi bu sitede daha fazla tutmayın siktirsin gitsin buradan.

DeepInside tarafından 04/Eki/21 22:28 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Sizin gibi komplo teorisyenlerine de ihtiyacımız var tabii ki.

Ama lütfen gezip dolaşmayın. 

Olası bulaşı durumunda potansiyel taşıyıcısınız hepiniz.

Aşılananlar değil mi? Onlar da öyle fakat sen 300 birim saçıyorsan onlar 50 birim saçıyor.

Aşı olmanın sana ne yapacağına inanıyorsun tam olarak?

aşılananlar neredeyse hiç saçmıyor, aşı olup dolaşanlardan hastalığı geçirenlerin dolaştıkları yerlere bakılınca corona olan sayısı yok denecek kadar az. bizim imam aşı oluyor, kalp hastası olduğu için aspirin de kullandığndan semptom görünmüyor, tüm akrabaları dolaşlıyor o sırada pozitif eleman, geriye dönüp test yapıyorlar covid olan yok dolaştığı yerlerde... aşı ciddi şekilde bulaşı önlüyor, aşılıların dağıtma riski varyant yaratma, yani aşı oldun virüsü varyanta uğrattın tümüyle vücutta ölmeden zınk birine bulaştırdın oldu sana yeni varyant :D çok neşeli ya. yani aşılı da olsan maskeni takman faydalı, maymun gibi sevişmeye koşmaman insanlığın devamı açısından önemli.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 6067 Toplam Mesaj: 70
aşı sıgırlar olmaz