folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Artık Tüm Sağlık Konuları Bana Sorulabilir!!!

Artık Tüm Sağlık Konuları Bana Sorulabilir!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    helal olsun ibnetor 15-16 yasinda uniye baslamak buyuk basari. tebrikler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibnetor
    ibnetor's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar küçük bir tatile çıkıyorum sorularınızı gelince cevaplayacağım teker teker bizim meslek bu yardımcı olmak kendinize iyi bakın biraz da ben gezeyim değil mi?

Üniversiteye 17 yaşında başladım düz lise okudum yani hiç sene kaybım olmadan tıp fakültesine girdim ayrıca hazırlığıda atladım yaş meselesine gelince.

İnşallah yararlı olmuşumdur gelince soruların hepsini cevaplayacağım siz yazın arkadaşlar

Primum None Nocere(Önce zarar verme...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bacaklarımda sivilcemsi tuhaf şeyler var. vakit buldukça patlatıp rahatlıyom stres atıyom.
    Yağdan nefret ederim olabildiğince az yağ tüketirim. Şeker tüketimim ortalamanın oldukça altında. Ulnu mamüllerde ise ortalama sayılabilirim. Tuz oldukça fazla tüketiyorum. (iyotlu)
    bunlar belki sana yardımcı olabilecek türden beslenme alışkanlığım hakkında ufak ipuçları. Belki beslenme şeklimden olabilir diye yazdım.
    Ayrıa ergenlik çağımda yüzümde yada sırtımda ergenlik sivilcesi çıkmadı hiç tertemizdim anlayacağın. Ama bacaklarımda özellikle femur kemiğinin üst kısımlarından kasıklarıma ve kalçalarıma kadar olan kısım (dizimden aşağısında yok) oldukça fazla sayıda sivilceli. Nedir bunun çaresi.
    (en geç 2 günde bir kez mutlaka banyo yaparım)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
Toplam Hit: 8507 Toplam Mesaj: 94