folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Artık Tüm Sağlık Konuları Bana Sorulabilir!!!

Artık Tüm Sağlık Konuları Bana Sorulabilir!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam bizim arkadaşın afedersin hayalarının kılları beyazlamış. acaba bu neden olur? arkadaşlar araasında baya dalga geçtik yaşlanmış olm seninkiler falan diye ama harbi düşününce çok kötü bişey. neden olur abi bu durum?

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    birbiriniz çükünü mü inceliyonuz lan :S

ibnetor üstad devamlı ağzım kuruyor ve bi yorgunluk war üstümde
    şekerden korkuyorum şeker hastalığının belirtileri hakkına bilgi verebilirmisin
    son zamanşarda çok kilo aldım ayrıca

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    Hocam benim tam ensemin arkasında saclarımın bittiği yerde bi kızarıklık cıktı ve gitmior yaf tam sağ taraf kaşıntı yapıo habire kaşımakta istemiorum tam o dipleri kaşınıor sürekli bide bende aşırı bi terleme var bunu azaltmanın yolu yoqmu ya sinir oluorum :S

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iskender yedikten sonra vucudumda kırmızı kırmızı benekler oluştu alerji oldum sanırım.Doktora gitmeden hazır doktor ayağımdayken ne yapmam gerek ipnetör kardeş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    birader bende çürük elma gibin baya sorun war senide yoruyorum saçlarımda beyazlar çıkmaya başladı hatta 5 6 tane yeni fark ettim daha önce yoktular sol kulağımın üzerinde bu neden olur ya da neyin belirtisidir. ?

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    hocam ;

devamlı uyku modundayım okulda ,evde pc başında,dışarda,herzaman bir halsizlik var üzerimde,uyuşukluk var yani ,evden çıkasım bile gelmior,,,,ama uyuyamıorum bu da psikolojik olarak rahatsız ediyor düşünsenize uykunuz var yorgunluk var üzerinizde ama uyuyamıyorsunuzz sinir oluorum :( ne olabilir bunu sebebi....? cvbın için şimdiden teşekkürler hocam :)

aynısını bende yaşamıştım...
    öncelikle gece uyumadan önce soğuk suyun altına gir..
    hiç düşünmeden..
    ılık falan olmasın faydası olmuyor..
    sonra ensenden buz kalıpları bırak..
    Hamsi gibi oynamassan bende MatraX deiLim :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    ne kadar sorunlu adamlarmısız yaw.adam cewap wermekten bıktı konuyla ilgilenmio.bu arada aramızda boyle arkadasların olması onur ve gurur werici bi şey olsa gerek...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    ibnetor hoja:D yaw bende küçük benler olur ya biraz fazla çok deilde 15-20 tane var küçük küçük napcez?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torkgucu2006
    torkgucu2006's avatar
    Erkek
    sağlam bi mürid yok mu aq:))

yuhh tbt kökten gidiyomuş sağlam mürid kalmıcakmış sitede şuraya bak ibnetor hojam sağolasın müridleri kurtarıyosun :)) ulan 70 lik dedeleri geçmişiniz

HERKESE ACİL ŞİFALAR

torkgücü2006 mavidpu83@hotmail.com ultraslan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    hocam benimde sorunlarım war :P

öncelikle hani böyle damar atar ya kolunda falan tık tık diye o benim kalbimin üstünde atıor ve deli gibi atıor yani o akdar hızlıki anlatamam ilk oldugunda kalbim atıo öyle sandım ve dedim Allah kriz gelio eşhedü moduna girdim sonra 2. ye oldu bu sefer çaktımki daar atıo kalbim normal dewam edio nedir bunun sebebi yoksa boş bi olaymıdır ? :D

2.si benim omuzlarımda sırtımda falan sivilcemsi şeyler çıktı böyle epeydir duruo onlar uzun zaman oldu sivilce degiller ama sıkılmıolar öyle kızarıklık işte sivilce gibi aynı ama bir sürü sırtımda omuzlarımda falan karacigerden olabilir dior etraftakiler ama sen ne dicen bakalım ? :D

hacı birde benim tuvaleti tutma hastalıgım var kendimi bildim bileli tutarım yani acelem olmaz evde dururken gelir ama tutarım bu daha çok büyük için geçerli nasıl bi hastalıktır hoca bu kendimi bildim bileli war :P

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 8500 Toplam Mesaj: 94