folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askeriye'ye Cep Telefonu Sokmak

Askeriye'ye Cep Telefonu Sokmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Git önce gittiğin yeri tanı.ondan sonra üst devreler alır elinden telefonu üzülürsün hocam.Devrecilik yoksa zaten sıkıntı olmaz.

hocam bu devrecilik yapanlardan birini dövsek ne olur ? yine üstdevre piçliklere devam edermi ?

Komutanlar bile üst devreye çok fazla bişey yapmaz hocam kısacası bi cacık yapamazsın :D ha kavga edersin etmesine de bulunduğun yerdeki devrecilik seviyesine göre ya çok kötü dayak yersin yada hiçbişey olmaz.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

Arkadaşlar güzel bir fikri olan varmı acaba

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    dertli bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Git önce gittiğin yeri tanı.ondan sonra üst devreler alır elinden telefonu üzülürsün hocam.Devrecilik yoksa zaten sıkıntı olmaz.

hocam bu devrecilik yapanlardan birini dövsek ne olur ? yine üstdevre piçliklere devam edermi ?

hepsi toplanıp seni döver :))

biraz manyak imakı cizsekte kar etmiyormu ? yani tüfekle felan ateş etsek böyle kafayı yemiş numarası yapsak ? 

Aman hocam tüfekle falan ateş etme ondan sonra kovanını arattırırlar bütün bölüğe bide onlardan sopa yersin :D

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    okyanus bunu yazdı

kardeş alüminyum işi sinyali kesmek için senin işin sinyalle değil yani sonuçta elektronik malzeme çalmıyıcan electro worldden

Xray demir görünce ötüyordu sanırım xray den nasıl geçirilir onu bulmak lazım  onuda birisi söyler inşallahda herkes öğrenir :D

soksan bile nasıl şarj ediceksinki ?

sokaban : bu şerefsizlerin hiçbirşeyden korkusu yokmu aq ? anlamadımki bir kaçtanesini vursan bile ertesi gün gelip can sıkacaklar gibi bir imajları oldu gözümde 

srsr_mnyk tarafından 23/Tem/13 15:09 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    okyanus bunu yazdı

kardeş alüminyum işi sinyali kesmek için senin işin sinyalle değil yani sonuçta elektronik malzeme çalmıyıcan electro worldden

Xray demir görünce ötüyordu sanırım xray den nasıl geçirilir onu bulmak lazım  onuda birisi söyler inşallahda herkes öğrenir :D

soksan bile nasıl şarj ediceksinki ?

sokaban : bu şerefsizlerin hiçbirşeyden korkusu yokmu aq ? anlamadımki bir kaçtanesini vursan bile ertesi gün gelip can sıkacaklar gibi bir imajları oldu gözümde 

Hahaha :D bişey olmaz hocam gidince sende bi gün üst devre olacan aynılarını yapacaksın merak etme adamlara boşuna kızma yani.Devrecilik hıyar bi müessese gibi gözüksede aslında işe yarar bir şey.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

hocam kızma meselesi yok iş yaparımda böyle hakaret küfür gibi şeyleri kaldıramam o yüzden soruyorum yani :D yoksa şunu yap dediklerinde yaparız tabi birgün bende üstdevre olacağım için :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alcatraz filminden bi taktik öğrenmiştim.Adam hapishanin marangozhanesinden testere mi ne çalıyordu tabi marangazhoneden çıkışta x-rayden geçiriyorlar bunları alet ötüyor bu adamda.Gardiyan üzerinde ne var diyor bu mahkum cebinden demir takozu çıkarıp gösteriyordu bunu aldım yatağımın altına koyucam diye.Gardiyan bırak onu masaya diyordu ama tabi herif alacağını almıştı. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    dyrnade bunu yazdı

Aynı yerde abimde askerlik yaptı tüm tv de gördüğün komutanların şöförüydü :D o sokmuştu nası yapmış sorayım unuttum şimdi :D

Komutanın söförü telefon sokamıyorsa aptallık vardır o kişide :)

Ek olarak konuyu açan arkadaş usta birligine git 2 3 ay ortamı tanı neler dönüyor neler yapılıyor ve ortam edin.

sen istemesende cebinde telefon olur ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gerek yok ceza alırsın yakalanırsan, illa da gerek alıcam diyorsan askeriyenin içinde usta askerlerden temin edersin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    dyrnade bunu yazdı

Aynı yerde abimde askerlik yaptı tüm tv de gördüğün komutanların şöförüydü :D o sokmuştu nası yapmış sorayım unuttum şimdi :D

Komutanın söförü telefon sokamıyorsa aptallık vardır o kişide :)

Ek olarak konuyu açan arkadaş usta birligine git 2 3 ay ortamı tanı neler dönüyor neler yapılıyor ve ortam edin.

sen istemesende cebinde telefon olur ;)

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapmak daha mantıklı geldi simkartımı götürüyüm ortamı tanıyım ona göre bi yol çizeriz bu arada benim dağıtım  kağıtında "Milli savunma bakanlığı personel daire başkanlığı arşiv müdürlüğü" yazıyor benim gideceğim yer çankaya askeri birlikmi yoksa ben personel daire başkanlığındamı görev yapacam bi açıklarsanız sevinirim

Toplam Hit: 17477 Toplam Mesaj: 44