folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askeriye'ye Cep Telefonu Sokmak

Askeriye'ye Cep Telefonu Sokmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hocam bana kalırsa git yerini gör ondan sonra sok. Yerden yere değişiyor bu telefon kullanma. Mesela abim şu an askerde . 21:00 - 21:30 arası komutanları askerlerin kendi cep telefonlarını kullanmalarına izin veriyorlar.

KATILIYORUM ....

Neresı olursa olsun gidişine zor sokarısn , bi git yerı gor belkı ıcerde bıle telefon bulursun (Ki Çankaya dıyorsun amk rahat rahat bulursun)

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

aynen git yerini bi gör once,

Benim gibi bi çavuş varsa orda hertürlü bulur o telefonu, sim kartı :D

sevgilisinin fotorafının altına sakladığı sim karttan tut, dışarı otların icine sakladıgı telefona kadar hepsini yakaladım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bizim arkadas Mu$"ta asker adam Galaxy s3 kullaniyor telefonu calmasinlar diye 2-3 kat naylon posete sarip topraga gomuyormus

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Telefon yüzünden 10 gün diskoda yattım disisplin mahkesinde yargılandım ve 10 gün geç terhis oldum bence bir kez daha düşünmelisin...

SeRDaR tarafından 23/Tem/13 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı

sevgilisinin fotorafının altına sakladığı sim karttan tut, dışarı otların icine sakladıgı telefona kadar hepsini yakaladım :D

iyiy halt ettin devlet övünç madalyası vs verdiler mi?

ne uğpraşıyorsun milletle bende çavuştum kimseye karışmadım ilişmedim ne bok myerse yesin yakalanınca o çekecek cezasının ben değil bende yakalandım oradan biliyorum :) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hocam zaten gittiğin yerde teskereciler sana satar telefonu .. boş yere içeri tel sokacam diye ugraşma ..

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı

götüne soktuysa adam napacaksın ? bi paspas çekersin artık 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hoca acemiliğimi çanakkale 116 da yaptım dağıtım iznindeyim şu anda. çanakkalede benim yöntemim telefonu içeri girerken telefonu idari işlere veriyorum diyerek giriyordum. hiç sıkıntı çıkmıyordu. usta birliğinde nasıl olacak bilmiyorum. gidip biraz gözlemleyip hareket yaparım :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

yakaladım ama gidipte tutanak yazdırmadım, verdim coşkuyu verdim nasihati, elimle nizamiyeye teslim ettim, kimsenin bişeyine zarar gelmeden, üst devresinden telefon alıp oteki ust devresine kaptırmasın diye mucadele ettim, gece yataklarından temizlik yapmaları için kaldırılmalarına engel oldum, telefonu yakalatıpta mahkemeye gitmesinler diye aldım telefonlarını ellerinden bana yakalanan otekilerede yakalanır sonucta. sonra ne oldu :D sevmeyipte telefon kullandıgını bıldıgım elemanlara bisey yapmadım kendi kendilerine yakalandılar mahkemelik oldular :D

gotune sokarsa telefonu sıcarken dusurur delige, delikleride istihkamcılara actırırım sıkıntı yok :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    psıkoaptlık yapıp rahat bıeryere de verebılırsın sorun cıkarmayasın dıye, ya da asıl psıkopatların yanına baska bır bırlıgede surulebılırsın :D

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 17511 Toplam Mesaj: 44