folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Asya Kıtasında Gidilicek Yerler.

Asya Kıtasında Gidilicek Yerler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlarla 1 yıl içinde bir gezi planlıyoruz.

araştırmalara başlandı ilk önce buraya sormak istedim.

öncelikli olarak nereleri önerirsiniz? deneyimleyen ve şu rotayı izleyin diyenler varmı?

öğrenci işi bir gezi düşünüyoruz. ucuz yerlerde kalınıcak vs vs ortalama bir bütçe tahmininiz varmı

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

hindistan, tayland :D okyanusya da bir sürü güzel ada var. sadece uçak biletiniz pahalı olur. ben bu yaz sonuna doğru çıkmayı planlıyorum.  hindistana uygun bilet bulmak mümkün. orada trenler gerçekten ucuz olduğu için trenle seyahat etmeyi planlıyorum. airasia ile de taylanda geçerek oradan çeşitli adalara. tabi ben tren bileti fiyatı hatları vb. araştırmalarımı yaptım. kalacak yer için booking.com kullanırsınız. eğer tropik bir yere giderseniz, (sıcak iklimli) çadırda kalabilirsiniz. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D Kıbrıs, Girit, rodos, Yunan adaları, Malta, sicilya , sardunya, kanarya adaları, karayib adaları, mayami, Panama, Haiti, yeni zellanda , papa-i yeni Gine , Avustralya, Malezya, Endonezya , Tayvan, sri lanka, tazmanya canavarının olduğu ada. galapagos adaları.

ekvatoru tam bir tur dolanmak istiyorum -.^)'

Lost Frequency , are you with me, reality.

Earth TV, Weather Today. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

daha pazar günü taylanddan geldim :D abi kesinlikle gidin. Pattaya ya geçin walking streetde bir tur atın :D tellaklara i want bumbum diyin :D  zaten ondan sonra orada yaşamak istersiniz (:

ama taylandı kesin görün.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

daha pazar günü taylanddan geldim :D abi kesinlikle gidin. Pattaya ya geçin walking streetde bir tur atın :D tellaklara i want bumbum diyin :D  zaten ondan sonra orada yaşamak istersiniz (:

ama taylandı kesin görün.

Harcamalar hakkinda bilgi verir misin hocam ve guvenlik?

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

bu gezi ne gezisi tarihi mi sex mi yemek mi yada hepsinden karışık mı

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

şu amaçla gidiyoruz demek doğru olmaz kızlı erkrkli gidiyoruz.  3 kişiyiz.

ama herkes kafa kimse kimseye karışmaz etmez hepsi olarabilir.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

bi taj mahal görmeden gelmeyin derim

Avukat/Hukukçu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

taylanda dikkat edin derim gece hayatı güzel ama kendinizi kaybetmediğiniz halde bile içkinize ilaç atıp soymak isteyenler var 

daha 1 ay önce oradan içkisine ilaç atılmış bir türk vatandaşın türkiyeye getirme operasyonunu yaptık ne attılarsa içkisine adamın hafıza gitmiş triplere giriyor bilinci gidiyor vs 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

taylanda dikkat edin derim gece hayatı güzel ama kendinizi kaybetmediğiniz halde bile içkinize ilaç atıp soymak isteyenler var 

daha 1 ay önce oradan içkisine ilaç atılmış bir türk vatandaşın türkiyeye getirme operasyonunu yaptık ne attılarsa içkisine adamın hafıza gitmiş triplere giriyor bilinci gidiyor vs 

abi o nereye girmiş ya. kesin rusların olduğu yerlerde takılmıştır. Crazy Russian Girls :D balkonda dans ediyorlar :D

harcama konusunda ise türkiyede ne harcıyorsan orada da  onu harcıyorsun hocam. Çok bir ekstra ucuzluğu yada pahalılığı yok. Tabi bir avrupa ülkesine göre kat kat ucuz. Zaten 1 tlmiz 12 baht ediyor. yerel 33lük biraları 35 baht falan(1 $)

ayrıca güvenlik konusunda ise hiç sorun yaşamazsın 5555  i aradığında ingilizce bilen bir polis çıkıyor karşına. sana her türlü yardımcı oluyorlar. İnsanları da öyle sıcak kanlı ve güler yüzlü insanlar.

ben adana da yaşıyorum, taylandda buradakinden daha relax ve güvende hissettim kendimi. Tüm gezi boyunca cebimde sadece param ve telefonumla dolaştım. Ne pasaport soran oldu ne de pasaportluk bir durum. Ben 2 gün bankok 4 gün pataya da kaldım. Bangkok çok karışık ve boğucu iken pattaya daha turistik ve eğlenceli geldi (:

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kadıköy. Sonuçta oda Asya kıtasında.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2456 Toplam Mesaj: 20
asya