folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Az Kalsın Zencilerden Dayak Yiyorduk :I

Az Kalsın Zencilerden Dayak Yiyorduk :I

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bizim dükkana dün akşam 9 saatlerinde 2 tane zenci geldi.Adamlar 2 metre yaklaşık 140-150 kilo varlar.Bizi tek tokatla indirecek gibi.Şimdi içeri girdiler.Bizim elemanlardan biri bişeye gülüyor bunlardan biri dedi ki " sizin ülkede hiç zenci yok mu ?!" falan.Sonra bizde yok size gülmüyorus falan filan dedik adamlar zor yatıştı.Valla demek ki Amerikada falan adamlar ne kadar ırkcılık gördüyse burda da biz ırkcılık yapıyorus sandılar.Allahdan tatsız bişey olmadı yoksa adamlar bizi tek vuruşda nakavt ederdi :)0

moddan not: konunun gündem - güncel konularla ne alaksı var? :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Hakketmişsiniz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

aşağılık kompleksi diye buna diyoruz işte :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bizde zenci derken ırkçılık güdülmez. Ama onlar zencıyı hakaret olarak algılarlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

bilader.. dersini aldın demi neymiş.. zenci görünce gülmicekmişsin.. ;)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Hacı konyadakiler amerikalı degil de sudanlı falan sanırsam, bide ben hic o çapta zenci görmedim daha ya. Memlekette etlekmegi yiye yiye semirdiler demek ki:d

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

dikkatli olun bundan sonra la ders olsun size :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

amerikada siyahlar, türkiyede zenciler. aslında zencilere gaz vermek lazım amerikanın yarısı sizin diye :S ama bizim kanımızda bölücülük yok ...

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı konyadakiler amerikalı degil de sudanlı falan sanırsam, bide ben hic o çapta zenci görmedim daha ya. Memlekette etlekmegi yiye yiye semirdiler demek ki:d

Ben İstanbuldayım.Ama beyler adamları görseniz var ya.Bir bileği adamın 7-8 cm :)

Boksor falanlar heralde :U

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selim_pusat
    selim_pusat's avatar
    Erkek

kodumun zencileri uyşturucu işi yaparlar kızlarımıza sarkarlar bir kaç tanesini taksimde beyoğlunda linç ediceksin bi daha artizlenebiliomular iyice azıttı marsıklar

Anne sevinin, sevinin artık Eve dönemedik diye üzülme Ağıtlar yakıp ta sürme yüzüne Sevinin, biz meydanlarda ölsek de Siz sanmayın, şehit kanı kalır yerlerde Bir önder çıkacaktır elbet Bizleri bekliyor simdi Hilal’in gösterdiği şehirde Ben huzur bulacağım Ve karanfiller yetişecek üzerimizde
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

selim_pusat bunu yazdı:

kodumun zencileri uyşturucu işi yaparlar kızlarımıza sarkarlar bir kaç tanesini taksimde beyoğlunda linç ediceksin bi daha artizlenebiliomular iyice azıttı marsıklar

Hahaha hocam bu nasıl yorum oldu.Sanki ülkemizde bir sürü zenci varmış gibi konustun :)

Toplam Hit: 8301 Toplam Mesaj: 52