Barışarock 2006 [Little]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Antikky mukemmeldin:))

trumph valla hacca gitmis gibi olursun Vacken e gidersen.biz barissrock havalari calarken kavali sen calarsin.criminal sen kimseye uymaya evleniyosun bide fest mest seni bisey etmez keyfine bak alin basinizi cekin guneye tatil eyleyin mllt yarilsin rock falan ..

Dogukan biseyler yapacak bakalişm ne olacak zipliyo resimlerinde su anda...

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    afedersin ama doguhan bir zik yapamaz.hayır herifde para bk gibi bende olsa şimdi sweden rock festlerde wacken'larda monsters of rock'larda sırtımda bolt thrower tişörtüyle deliler gibi kafa sallıyor olurdum:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Cuma-Cumartesi-Pazar geceleri saat 23:00 - 04:00 arasında Beyoğlunda olursan harbiden görüşelim.. artık foruma bile bakamıyorum.

+ Para herşey değildir. yaşayın hayatınızı a.q.

ve doguhan kırmızı 7,5 Tuborg la devam eder. 3 gun sonra fılan gırcem foruma tayfayı hazırlayın konsere cadır + araba sponsorunuz olalım.. tahribat kardeşliği konserlere de vursun bakalım..

ii eglenceler herkese

hikaye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    tıs
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Şu an saat 17:40 ve 19:30 da Beyoğlu karakedi de toplantı var ama ben gitmiyorum.. Çünkü barışarock olayından ayrıldım. buna organizasyonda olan bi hatunla ayrılmamız sebep değil.

En büyük sebep barısarock un Tamamen Milliyetçiliğe ve Atatürk'e de karsı olması hatta Türk Bayrağına da sahip çıkmamaları nedendir. ,saygılar

hikaye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya doğuhan bi sittir yaaaa :)))
    Bi de Challenger'den gelin arabası olmaz olm.
    Arkasına da doğuhan sağolsun yazmamı istersin sen :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    Doguhan neden barışarock Atatürke karşı?bunu kanıtlayabilirmisin 1-2 belgeyle yada bilgilerini paylaşırmısın?Sana inanmıor degilim ama sen Barışarock`ı en fazla destekleyenlerdendin ve bir anda organizasyondan cekilmen ilgimi cekti biras bildiklerini annatırsın umarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    doğuhancığım barışarock'çı solcuların bayrak sallayanı olarak yarı yolda kalmışsın acıdım şimdi:)
    ben dedim her zaman müziğin içine siyaset karıştı mı boku çıkar.tabii kastım protest gruplar değildir..onlara saygımız sonsuz.çakayım barışarock'a geçen sene ordamıydın doğuhan adam bıçaklanmışdı.hala barışarockdan söz ediyorsunuz.rockncoke'da biri bıçakllanacak bak gör sen bir daha rockncoke yapılıyor mu.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ALy
    ALy's avatar
    Erkek
    Duman niye yok yaaa :)

Halimiz Duman...
Toplam Hit: 5400 Toplam Mesaj: 60