folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başım Belaya Girdi Galiba

Başım Belaya Girdi Galiba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

2 hafta önce karşıda oturan lavuk anneme laf atmış sapıkça bişey olsa zaten ölüdürürdüm ama allahtan sadece " ulan sarı sıçan bulgaristandan gelmişsiniz burada bize götlük yapıp kendinizi bir bok sanıyorsunuz " demiş. annem bunu bana anlatınca biraz kudurdum hiçbişeyden haberim yokmuş gibi davranmaya başladım bigün baktım bu merdivenlerden yukarıya çıkıyor bende aşağıya iniyorum tekmeyi bastım suratına çatır çatır indi seke seke durunca bu seferde tekmelemeye akabinde yumruklamaya başladım. neyse bizi ayırdılar polis falan gelmiş götürdüler karakola bende olayın heyecanıyla kafamı duvara vurmuşum şişmiş :) bide herif kolumu ısırdı. amir bana niye böyle yaptın dedi olayı anlattım diğer adamıda öteki odada yumuşatmışlar sözde şikayetçi olmadı. poliste pek uğraşmak istemedi galiba kamu davası açılmadı. herneyse olay kapandı derken gecen hafta sonu polis geldi kapıya buyrun dedim hakkınızda şikayet var dedi gidelim dedi gittik oturdum yine bu sefer amir gayet ciddi niye sen bu adamı tehtid ediyorsun bak ne güzel olay kapanmıştı falan dedi. bende amirim vallaha sizden duyuyorum yemin ediyorum bişeyden haberim yok dedim. adamı getirdiler yine geri aldı suçlamayı. ona kamu davası açıldı ama, neyse bu artık ne bok dediyse polislere hergün eve gireceğinde 2 polis refakatında beni evden indirip bu ibneyi yukarıya çıkarıyorlar. cumarteside evde diye bütün günü karakol bahcesinde geçirmek zorunda kaldım. bugün iki polis iş yerime geldiler kapıyı açtım benimle görüşmek istediklerini söylediler gittik  yine, bu sefer ölüm tehtidi alıyorum haneme tecavüz ediyo geceleri kapıyı tekmeliyor(lar) diye ifade vermiş savcıya . akabinde savcının dediği, haneye tecavüz, tehtid ve şantaj, çete kurma suçlarından 6 ay ile 15 yıl arasında yargılanabilirsin dedi. savcıya yalvar yakar çıktım dışarı yoksa hemen atacaklardı galiba içeriye beni. şimdi eğer bu durumda 12 14 yıl arası yersem yada daha fazla veyahutta az benim bu adamı öldürmem daha mantıklı diye düşünüyorum. iyi hal yok o bu derken zaten 8 10 yıl arası yer çıkarım :D şimdi ben ne yapmalıyım. düşünüp duruyorum kafayı yiyeceğim...

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    bence o orospu evladına git de ki "bidaha karakola palavra atma bıçaklarım seni vuru öldürürüm seni" ya bne sinirlendim aq ya :SSSSS

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca eğer saat tam olarak belliyse sallıyorum 12 yse 12'ide ewde oldugunu kanıtla veya bi arkadaş al yanına hep dolaş 10 lira sıkıştır adama 3 gün takılın beraber ..:)3 gün içinde tekrar ihbar yaparsa amirim böle böle kanıtımda var ben o saatte ... yerdeydim... dersin olur biter! Önemli olan ispat ve delil abi...

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    bi avukat bul ve iddaları yalanla bana iftira ediyo die dava aç

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca eğer saat tam olarak belliyse sallıyorum 12 yse 12'ide ewde oldugunu kanıtla veya bi arkadaş al yanına hep dolaş 10 lira sıkıştır adama 3 gün takılın beraber ..:)3 gün içinde tekrar ihbar yaparsa amirim böle böle kanıtımda var ben o saatte ... yerdeydim... dersin olur biter! Önemli olan ispat ve delil abi...
    Nurkynin söylediği bana mantıklı geldi. Olmadı harbiden tehtid et ...

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    gidip adamı biraz daha dövüp ya da öldürüp işi dahada boklaştırmak doğru değil bence dövmüşsün işte rahatlamışsındır. Adam ne kadarda beyinsiz olsa gidip adam gibi konuşmanızı tavsiye ederim olay burada bitsin diyebilirsin. Olayı dahada kötüleştirip hapislerde çürümek iyi değil
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    stff msne bak bii ben sana yardmcı olcam (:

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    bişey olmaz hoca takma ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ya herifi bayıltıp gece bi yere götür, parça parça kes, çöp torbalarına (siyah olanlara) doldur at denizin dibine amk, herkez kurtulsun bu işten
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    ya herifi bayıltıp gece bi yere götür, parça parça kes, çöp torbalarına (siyah olanlara) doldur at denizin dibine amk, herkez kurtulsun bu işten

piskopat manyakmısın dicem ama öle sin yani =O) sonrada poşetlerle bavula koy her bi boku alıyo bavullar amq 

Bittik biz bittik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek

sen bidaha döv onu :-D

Game Developer
Toplam Hit: 6413 Toplam Mesaj: 47