folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başım Belaya Girdi Galiba

Başım Belaya Girdi Galiba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Arkadaşın dediği gibi o saatlerde başka yerde olduğunu kanıtla.

Korkma dava açsa bile delil yetersizliğinden sıyırırsın. Sonuçta bişey yapmıyosun delili de olamaz. Sadece bok atar. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    iyide hoca adam ne kadar şikayette bulunursa bulunsun , onun elinde delil war mı? bi tel. görüşmesi yada darbe izi gibi? Onun elinde kanıt olmadıkça sen içeri atabilirlermi ya ? o kadar kolay mı?

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Athzai_Khaine bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya herifi bayıltıp gece bi yere götür, parça parça kes, çöp torbalarına (siyah olanlara) doldur at denizin dibine amk, herkez kurtulsun bu işten
    konyada deniz mi var lan :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    athzai  süper :)

Hacı en iyisini etmişsin sik anasını piçin.Öyle bi dövki onu anasından emdigi süt burnundan gelsin korkus7undan seni bidaha şikayet edemesin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    arkadan sinsice bayılt ormana kaçır orda genertene kadar döv sonra kapısnın önüne bırak yalancı şahit tut yeri saatte onlaydım desin tamamdır daha göt korkusundan yenez ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek

SaKoRa bunu yazdı:
    iyide hoca adam ne kadar şikayette bulunursa bulunsun , onun elinde delil war mı? bi tel. görüşmesi yada darbe izi gibi? Onun elinde kanıt olmadıkça sen içeri atabilirlermi ya ? o kadar kolay mı?

dai elinde delil olmasa bile hayati tehdit içeren bi iddaa olduu için polis bole alıp goturuo seni.bi ark.ın basına geldi bizim adam haybeye 2 hafta içerde yattı amk

stiff bence adamla git konus adam gibi bak sen bunu yaptın ben de dovdum seni ama bi daha boq atarsan yatırır s*kerim de olmazsa athzai nin planının tuz golu versionunu dene:) 

ut veniant omnes!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    bi sey çıkmaz rahat ol..

lisan-ı münasip....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    DiKiZ_AyNaSi bunu yazdı:
    arkadan sinsice bayılt ormana kaçır orda genertene kadar döv sonra kapısnın önüne bırak yalancı şahit tut yeri saatte onlaydım desin tamamdır daha göt korkusundan yenez ;)
    hacı burası konya biri deniz der biri orman ula konyada orman ne gezer :S hey allam ya. eğer tek kurtuluş öldürmekse öldürüp yakmak hatta parçalara ayırıp yakmak daha iyi.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    olm adamı öldirim filan deme ilk şüpheli sen olursun anında tıkarlar içeri iismi sen başka yerlerde filan oldugunu ispat et göt olur ibnetor

Orman Mühendisi //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Şimdi bu denyo ölse pisi pisine ilk şüpheli sen olacan hea...Ulan bazı insanlar hayatı ne kadar zorlaştırıyo yaa..

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 6444 Toplam Mesaj: 47