folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başım Belaya Girdi Galiba

Başım Belaya Girdi Galiba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

Hocam ilk önce uyar bir daha gitme yalan atma diye, sonrada döv.

Neden dövüyoruz peki? :D

Çünkü Kulağına Küpe Olsun Diye :D

Nasrettin hoca + testi + kız 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    sizde kalkmış dövün diyorsunuz allahım zaten polis olmadıktan sonra yanına yaklaşamıyor hadi polis olmadı gitti tehdit etti dövdü.adamında istedği bu zaten.kışkırtmak.gitcek dövcek tanıkda delilde bulur bu adam.sonra arkadaş hapse.biraz mantıklı çözümler üretin.sen yanına bile gitme.suçlama olur ama suçlamaya kanıt gerektirecek tehditte veya şiddette bi eylem yapma.hatta arkadaşlarına bile söyleme dövcem zükcem diye.gider millete anlatırlar.bunlar bile kanıta sunulabilir.çok dikkatli,sabırlı ve atik olman lazım

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    hoca bak aklıma ne geldi anlaşılan amirle kanka olmuşun kendin git deki amire u adam yalan atıyor yalan ifade veriyor ben bir kaç gece yanınızda kalayım ama bunu ona söylmeyin sonra gene öle yaparsa şikayette bulunursa ben onu yapamam gece buradaydım şahitte komser zaten ne oldu yalan ifade :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Hacı şimdi adacyip sinirlendim zaten okul kayıt işim olmadı.Şimdi dahada sinirlendim ben istanbul bagcılardayım..istanbuldaysan adam hakkında bana bi kaç kanıt bul.Esrar filan içiyo mu? Sapık sapık mahalleye filan dadanmıssa onun üstünden bazılarının geçmesi lazım...... 1 kere gelirim olmassa, akıllanmassa 2 ci geldiğimde sabah vurulmus halde bulursun.Bizim burda esrar satan vardı.Şuan topal gezio.....Herkez haddini bilecek.Bide öle bulgaristandan filan gelip hareket çizerlerse geldiklerine pişman olurlar.Burası Asya ülkesi..Avrupa değil.Alışamadılarsa dönsünler avrupaya veya adam gibi yaşsınlar biat etsinler itler.. 

Long Live Turkey..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    kalibre@talebemilleti.org msn'e ekle anlatıyım hukuki olayları

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    bak o hıyarın başına ne gelse seni bilirler. o hıyarı takip et, kimse karışmasın. dua et ölmesin. herife iyi bak :D

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bak o hıyarın başına ne gelse seni bilirler. o hıyarı takip et, kimse karışmasın. dua et ölmesin. herife iyi bak :D
    ne gelse gerçekten senden bilirler.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

akyokuşa çıkar orada ... belasını bırak bak bi daha bişey söyliyebiliyormu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:

Hacı şimdi adacyip sinirlendim zaten okul kayıt işim olmadı.Şimdi dahada sinirlendim ben istanbul bağcılardayım.istanbuldaysan adam hakkında bana bi kaç kanıt bul.Esrar filan içiyo mu? Sapık sapık mahalleye filan dadanmıssa onun üstünden bazılarının geçmesi lazım...... 1 kere gelirim olmassa, akıllanmassa 2 ci geldiğimde sabah vurulmus halde bulursun.Bizim burda esrar satan vardı.Şuan topal gezio.....Herkez haddini bilecek.Bide öle bulgaristandan filan gelip hareket çizerlerse geldiklerine pişman olurlar.Burası Asya ülkesi..Avrupa değil.Alışamadılarsa dönsünler avrupaya veya adam gibi yaşsınlar biat etsinler itler.. 

hacı bulgaristan göçmeni olan benim :D vurulacak kırılacak olsa anasını bile koşalatırımda bela almak istemiyorum. adam gibi konuşacağım yarın birgün hala inadım inat diyorsa bende gidip başka yerde kalacağım bir süre

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hiç bi bok yapma, hiç bi bok yapmadığın ve telefon flnda etme kesinlikle...

Hiç birşey yapmadığın için, yalan yere beni içeri attırmaya calışıyo, işte haksız yere beni şikayet edio 2 kere polis beni evimden aldı iş yerimegeldi itibarım 2 paralık oldu, eğer onu tehdit ettiğimi ispat edemezse bana maddi manevi 2 milyar tazminat ve avukat masraflarını istiyom de...

git vermahkemeye orospu cocuğu zaten davacıda olmamış sikersinbelasını

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 6443 Toplam Mesaj: 47