folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başım Belaya Girdi Galiba

Başım Belaya Girdi Galiba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    elinde sadece suclamalar varken savcı seni odasında bile tutamaz ne hapsinden bahsediyo. gozunu korkutmaya calısıyo. suclamaları dinledikten sonra hepsi bumu de cek git. bir avukat tut o herseyi duzeltir. sonra savcıya yalan beyan vermekten kamu davası acılır elemana. akraban falan varsa git bikac gun onda kal sonra ben ogun surdaydım dersin sahidinde olur. bole yalan beyanla falan hic bişe olmaz hoca korkma. hatta istersen bidaha dovebilirsin, kimsenin gormedigi bi sekilde dov sonra polis yine gelirse ben yapmadım de inkar et kanıt iste. kanıtlayamaz. sıkıldıkca dov

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    sen o koduğumun evladını bizim buraya yani Gazi Mahallesine gönder.. götüne iki tane molotof sokalım bide yakalım.. bak bakalım bi daha birşey oluyormu :D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

teodos abimizle bi görüş hacı sen avukat nede olsa

ayrıca dkn üstadın sıkıldıkça döv sözüne katılıyorum

yakın biyerde olsan arada gelir bide ben döverdim.

bileğine kuvvet 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    sen nerde oturuyosun ankaradaysan sana bi güzellik yapıyım ben :D
    o oç evladına bi numara çekelim bakalım

sırıtma la.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    aklıma bişey geldi :D gideyim ben bunu kışkırtayım gelsinler bi sopa yiyim sonra gidim gerekirse kapıya duvara cakim kafayı iyice morarsın heryanım dava açayım :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek
    yoldan bir tinerci minerci yolsuz çulsuza para ver git sar a.q. şuna de anasını ble ....ker :)

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Hoca dikkat et sonuçta bunlar siciline işliyor iki gün sonra adama bişey olsa düşmanı varmı diye baksalar senden bilirler. Sen ondan önce polise git gerçekleri anlat. Olmadı dava aç iftiramı diyim asılsız suçlama mı diyim vardır bişi. sonra yan basarsın valla.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek
    hacı sende gıt onu karokola sıkeyet et aynı seylerı sen sole onu yakalasınlar hemen hergun gıt sıkayette bulun

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

senin hakkında suç duyurusu bulunmuş. savcılığa gitmesi kötü olur sonuç çıkmasa bile. çünkü poliste seninle ilgili suç duyurusu bulunur. he öncedende suç duyurusu varmış derler. seni hep önde tutarlar.

çocuğa dokunmayacaksın. sende suç duyurusunda bulun. yaşı küçükse işin zor.

mahalle kavgalarını böyle polislik iş yapmayın. insanca konuşup babasına gidip oğlun böyle böyle diyor söyle oğluna adam gibi dursun durduğu yerde dersen babasına bi daha öyle bişey demez. ha babası da yamuk birisiyse hergün hakaret tahrik ediliyorum diye suç duyurusunda bulun ve;

bir kamera ile kayıt etmeyi dene delil için. kamera mutlak olsun. tavsiye > tartışmayı büyütme  fazla. işçisin sen.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    hoja anladığım kadarıyla bu adam polisleri kandırıyor.Sen şimdi gidip onu bir güzel tehdit etsen desenki bidaha yalan şikayette bulunursan senin kafanı patlatırım.O zaman emin ol bu sefer göt korkusundan şikayet etmez artık.

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 6441 Toplam Mesaj: 47