folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 4-RELOADED

Battlefield 4-RELOADED

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

BlackBox Candır...

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

ya bu alternatif onl,ne mecralar vardı adları aklıma gelmiyo şimdi hamachi gibi bişeydi cod'u falan oynuyodum ben o şekilde

Yok hocam imkansız dedim.

Bf bad company den itibaren öyle bir olayın imkanı kalmadı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

indirdim oynuyorum da hiç zevk almadım bir de update 1 i kuruyorum bi farklılık yok kuramadımmı naptım :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Verecen on siparis aylar onceden 90 liraya alacan ben gibi :) 

Single cok tirt olmus harbiden, bide silah isi filan karisik splinter cell deki gibi gidiyon kutudan acik olan silahlari aliyon filan 

Ama multiye soz yok, harbiden kral isi olmus.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiyanisT
    PiyanisT's avatar
    Erkek
    eyvallah hocam link için

Dünyada akla değer veren yok madem Aklı az olanın parası çok madem Getir şu şarabı, alın aklımızı Belki böyle beğenir bizi el alem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

yok mu beyler isoyu yandexe ya da direkt indireceğimiz bir yere uplayack ? torrent programlarını açmıyor yurdun neti de o yüzden

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

30 gb oyun mu olur amk ya. bunun satışı nasıl oluyo acaba 6-7 dvd mi veriyor bluray mi veriyorlar artık. orjinal oyun almışlığımız olmadığından :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Alacağım ilk orjinal oyun bu olacak herhalde.

Çıktığı gün indirdim,bu kadar güzel bir oyun motoru görmedim ben. Crysis 3'ü falan denedim ama bf4 bi başka olmuş.

Galiba yılbaşında baya yerde indirim olur 20-30 kağıda alırım diye düşünüyorum.

Oyun falan diyoruz ama bildiğin gerçek yapmış adamlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

i7 3610

7970m

8gb 1600mhz

janavar gibi çok şükür.

30-35fps bf4'de.

Oyunu bitirdim.

Hikaye kesinlikle hayal kırıklığı.

Call of 4'ün bile yanından geçemez.

Ama gerçekçilik muazzam.

Full detay oynatmıyorsa pc, bekleyin bence..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı

i7 3610

7970m

8gb 1600mhz

janavar gibi çok şükür.

30-35fps bf4'de.

Oyunu bitirdim.

Hikaye kesinlikle hayal kırıklığı.

Call of 4'ün bile yanından geçemez.

Ama gerçekçilik muazzam.

Full detay oynatmıyorsa pc, bekleyin bence..

Hocam siz yanlış anlamışsınız olayı tamamen. Zaten battlefield serisinin ama cı hiçbir zaman singleplayer olmadı. Single hikayeyi oyunu öğrenmek için tutorial olarak düşünebilirsin. Bf serisi her zaman multiplayer odaklı olmuştur ve olacaktır.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 7295 Toplam Mesaj: 73