folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 4-RELOADED

Battlefield 4-RELOADED

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

Ben bu konuyu açtığımda oyunu kuramıyordum makineme şimdi ben oynu bitirdim hala konu aktif :D 

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

beyler yandexine atacak yok mu dosyaları.

İNDİREMİYORUZ TORRENTLERDEN DE.birisi yok mu ya ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

beyler yandexine atacak yok mu dosyaları.

İNDİREMİYORUZ TORRENTLERDEN DE.birisi yok mu ya ?

Hocam Allah aşkına 30gb ı millet nasıl atsın yandexe azcık mantıklı isteklerde bulunun amk.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bende oyunu şimdi bitirdim ama bazı yerklerinde grafik eşlem söz konusu adamları vuruosun bazen hiç olmucak  vaziyette falan ölüolar :D

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

oyunu indirmek 4 gün bitirmek 4 saat sürdü

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı

i7 3610

7970m

8gb 1600mhz

janavar gibi çok şükür.

30-35fps bf4'de.

Oyunu bitirdim.

Hikaye kesinlikle hayal kırıklığı.

Call of 4'ün bile yanından geçemez.

Ama gerçekçilik muazzam.

Full detay oynatmıyorsa pc, bekleyin bence..

Hocam siz yanlış anlamışsınız olayı tamamen. Zaten battlefield serisinin ama cı hiçbir zaman singleplayer olmadı. Single hikayeyi oyunu öğrenmek için tutorial olarak düşünebilirsin. Bf serisi her zaman multiplayer odaklı olmuştur ve olacaktır.

Hayatımda ilk defa oyun oynamıyorum.

Call of Duty serisine bak bir de istersen.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı

i7 3610

7970m

8gb 1600mhz

janavar gibi çok şükür.

30-35fps bf4'de.

Oyunu bitirdim.

Hikaye kesinlikle hayal kırıklığı.

Call of 4'ün bile yanından geçemez.

Ama gerçekçilik muazzam.

Full detay oynatmıyorsa pc, bekleyin bence..

Hocam siz yanlış anlamışsınız olayı tamamen. Zaten battlefield serisinin ama cı hiçbir zaman singleplayer olmadı. Single hikayeyi oyunu öğrenmek için tutorial olarak düşünebilirsin. Bf serisi her zaman multiplayer odaklı olmuştur ve olacaktır.

Hayatımda ilk defa oyun oynamıyorum.

Call of Duty serisine bak bir de istersen.

Merak etme ikisini de oynadım. Abartmayayım ama oyun daha piyasaya sürülmeden cod:ghosts u oynadım hatta.

Benim yazdığımı okursan cod serisine hikaye alanında bok atmadım, sadece senin bf4 teki beklentinin yanlış olduğunu vurguladım.

Bence sende bi ara bf4 ün multiplayerını oyna bide cod un multiplayerını oyna demek istediğimi anlayacaksın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ekran kartının driver ını güncelle hocam.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Beyler oyun açılıyordu ilk bir kaç bölüm oynadım.oyundan çıktım 1 saat sonra gireyim dedim.oyun açılırken siyah ekranda kalıyor.ne yapmak gerek? Crack var mı çalışan.Yandexe atarsanız sevinirim.Torrente giremiyorm kapalı da download sadece yandexten yapabiliyorum

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 7266 Toplam Mesaj: 73