folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    @aLsanCaK

Üretebildiğin tek şey bok! :) Bokunda boğul emi :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    en büyülük cahillikte kendini bilgilizannedip başka herkesi cahil görmektir devamedin  çok akıllı olduğunuz için savunduğunuz bilgisizlikplatformunun durumu şuan ortada  teröristçe faaliyetlerle  egolarınızı tatmin edersiniz anca  bir taraflarınıza jopu yer gidersiniz evinize paşa paşa  ülkücüler hala orta asyada zannediyor kendilerini kılıçla devlet fetedeceğini zannediyor sizde güya bilgisiniz ya duvara yazı yazarak amaçlarınız gerçekleşecek yazıyorsunuz bilginiz aklınız bu kadar ortada işte  halkın düşmanı bir jalk örgütü :D doğruyu söyle gerçekten komik değil mi sizimsaçmafaaliyetleriize çok gülüyorum gerçekten  siz kaçıncıyüzyılda kaldınız acaba  spreylerden duvar yazılarından medet uman topluluk

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adminler nerdesiniz?

burası tbt yazılanlara bak.

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    8 Sayfadır yazılanları okuyorum sonu gelmiyor tartışmaların bu ne boqemiidr yahu yok yani betebesinden başladık ebesinin ... çıktık konu itibariyle ne yapıyoruz.Amacımız ne sonunda nereye  bakacaz burada duvara yazdıklarımızın doğruluğuu kanıtlamakla ne geçecek duvara yazı yazanlara buradan sataşmakla elimize ne geçecek çok saçma konular TBT yi 4 aydır tanıyorum böyle uslüpsüz sataşmalar görmedim.Görmeyide çoğumuz istemiyoruz.Tartışmaları sktredsinde bu adamın beteme duvarını şimdi nasıl kurtaracaz?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    bu betebe döşeyen ustalara sormak lazım.Benim eniştemde fayans filan yapıyor ona bi sorayım olmadı

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

bende betebe diye okudum bu kadarda yardımsever çıkmaz dedim hakatten öyle gelen gidene kaymış

..

west[at]tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    gidiyosun bi benzinlikçiye eline bi bez alıyosun.diyosun ki abi buna biraz benzin damlatır mısın.sonra benzinle siliyosun.çıkması gerekiyor.yanlız elini çabuk tut benzin çabuk uçuyor.bizim arkadaş arabayı bi yere sürtmüştü sürttüğü yerin boyası geçmişti arabaya.benzinle sildik geçti.bunda etkili olur mu bilemem ama denemende fayda var.

neyse ne laannn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Admin arkadaşa sesleniyorum."ABye kadarr banlandı" klişesi yerine Devrime veya turana kadar banlandı şeklinde olsun. :D:D::D:D Bağdat gibi olmuş başlık amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Merhabalar,

arkadaslar her siyaseti herkez temsil edemez. Bu konuyu bu duruma, yanlis bir fikri savunarak getiren lapaci arkadasa diyecegim sey, ya bazi seyleri yanlis ögrenmissin, yada TKPliyim ayaklarina girip ortami geriyorsun.
    Eger gercekten komünist oldugun iddiasindaysan, otur mantiklica düsün ve neyi savundugunu sorgula.
    ve burada insanlara tehdit yagdirma.birkac örgütün ismini saymissin, yok hepsinden iki adam gelseymiste felan filan.
    o söyledigin örgütler bu yazdiklarini görse ilk tokati sana atarlar emin ol.
    ki zaten kisisel mevzulardan dolayida, hicbir davasinda samimi olan örgüt, sana yardimci olmaz.

birisi kalkmis duvari boyamis.kimin duvarini kirletiyor? halktan bir insanin. bu adamin sucu ne?
    savunmak istedigin halktan siradan birisi degilmi bu arkadas?
    sen kalkip kime meydan okuyorsun? halkami? savundugun halkami?

diger arkadaslardanda istedgim, böyle insanlarda cikabiliyor bazen.
    butür adamlardan dolayi herseyi genellestirmeyelim.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    CommunisT bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhabalar,

arkadaslar her siyaseti herkez temsil edemez. Bu konuyu bu duruma, yanlis bir fikri savunarak getiren lapaci arkadasa diyecegim sey, ya bazi seyleri yanlis ögrenmissin, yada TKPliyim ayaklarina girip ortami geriyorsun.
    Eger gercekten komünist oldugun iddiasindaysan, otur mantiklica düsün ve neyi savundugunu sorgula.
    ve burada insanlara tehdit yagdirma.birkac örgütün ismini saymissin, yok hepsinden iki adam gelseymiste felan filan.
    o söyledigin örgütler bu yazdiklarini görse ilk tokati sana atarlar emin ol.
    ki zaten kisisel mevzulardan dolayida, hicbir davasinda samimi olan örgüt, sana yardimci olmaz.

birisi kalkmis duvari boyamis.kimin duvarini kirletiyor? halktan bir insanin. bu adamin sucu ne?
    savunmak istedigin halktan siradan birisi degilmi bu arkadas?
    sen kalkip kime meydan okuyorsun? halkami? savundugun halkami?

diger arkadaslardanda istedgim, böyle insanlarda cikabiliyor bazen.
    butür adamlardan dolayi herseyi genellestirmeyelim.

-----------------------------

Hele şükür mantıklı biri çıktı. 

Toplam Hit: 17718 Toplam Mesaj: 122