folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı:
    -----------------------------
    o6u2 bunu yazdı:
    lapaci bunu yazdı:

Yaparken yakalarsam söyle yaparım böyle yaparım diyenler.. adresinizi verin ve bir saat söyleyin.. gelelim.. bakalım neler yapıyorsunuz..

İnternet delikanlılığıda biryere kadar

yazık  bunlarda bizle aynı havayı soluyo

ne varmıs bizde ?

asıl malesef biz senin gibi fasistlerle aynı havayı soluyoruz.. malesef..

konunun içine eden, bununla kalmayıp forumda kışkırtma,huzurbozanlık yapan bu ve bunun arkadaşlarla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını, en azından bir mesajla uyarılmalarını yönetimden talep ediyorum.siyasi görüşü ya da yakın olduğu parti bunu yazmamda kesinlikle etken değildir yaptıkları önemlidir.

Bende konu açılırken Türkiyenin İlk Kurulan partisinin ve de siyasi bir partinin götveren olarak adlandırılmasını we bunu destekleyenlerle ilgili gerekli işlemlerin

yapılmasını istiyorum.

Warmı başka sorunun??

o da doğru değil ama boyanın nasıl söküleceğini tartışırken bi anda faşist komunist emperyalist tkp akp...yahu bi yerde de yapmayın bunu..ayrı bi konu açın orda tartışın gerekirse..

ayrıca sizin duvarınız böyle tahrip edilse çok sayın x partisi yandaşları duvarımı boyamış diyerek konu açmazsın eminim..

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    lapaci bunu yazdı:

aLsanCaK bunu yazdı:
    bunlarin ailecek forumdan uzaklastirilmalarini talep ediyorum..

Bizde sizlerin forumdan uzaklastırılmanızı talep ediyoruz. Resmen provakasyon yaptınız. Tuzağa düsürüp yoldasları TBT den attıracaksınız. Çok sinsi ve çakalsınız.

yoldas dedigin mallar onun bunun duvarini boyayip,  milletin malina zarar verip..marifetmis gibi tbt de fink atiyosa siktirip gitsinler..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    @o6u2

Öyle bi durumda konu açmam. Adam provokasyon yapmak için açmış konuyu belli. Konu adında bile anarşist yazısı çıkarmak bilmem ne yazmış.

Direk sorusunu sorabilirdi. Ama söwmüş direk.

@aLsanCaK

Düzgün konuşmayı öğren. Postları oku konuyu kawra. Cewap weriyim..

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    lapaci bunu yazdı:

aLsanCaK bunu yazdı:
    bunlarin ailecek forumdan uzaklastirilmalarini talep ediyorum..

Bizde sizlerin forumdan uzaklastırılmanızı talep ediyoruz. Resmen provakasyon yaptınız. Tuzağa düsürüp yoldasları TBT den attıracaksınız. Çok sinsi ve çakalsınız.

Kafa buluyosun büyük ihtimalle yoksa bu kadar mal olamazsın.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

lapacımısın ne haltsan

Sen ve senin gibilerin gidip milletin duvarına sıçmaya ne hakkı var ?

O kadar akıllısın da git kendi evinin duvarına yaz göreyim götünü

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lapaci
    lapaci's avatar
    Erkek

aLsanCaK

seninle siyaset tartısılmaz.bir seviyen yok..  (bkz.  yoldas dedigin mallar  )

swordfish

kendi apartmanımın duvarında hatta mahallemin her kösesinde var...merak etme

""bacın nete düşmüş msne giriyomuş diyolar..... bir dost.. ""
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Benim burda kınayacağım nokta Komunizm emeğe önem verir.Sonuçta o duvardada bir emek vardır.Ama sen o duvarı boyarsan veya yazılar yazarsan sende emeğe zarar verirsin.Sağ veya sol düşünceli hiçbir kimse duvarları boyayarak orayı burayı çizerek düşüncelerini duyurmamalıdır.Siyaset mecliste yapılması gerekir.Sokaklarda değil.Ayrıca Anarşizm ile Komunizm arasında çok büyük fark vardır.İkisi arasındaki farkı anlayamamışlarada cahil denir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

The-ExTaCy bunu yazdı:
    @o6u2

Öyle bi durumda konu açmam. Adam provokasyon yapmak için açmış konuyu belli. Konu adında bile anarşist yazısı çıkarmak bilmem ne yazmış.

@aLsanCaK

ben bu yoldaslarin yaptigi bi tane hayirli is gormedim , ya milletin duvarina cizik atip ulkeyi kurtarirlar. ya turk sitelerini hakleyip provokasyon yaptiklarini sanarlar.. Duvarina yazi yazilmis magdur insanlar provokasyoncu olur iftira yerler..

senden herhangi mantikli bi cevap beklemiyorum konuya hakimim zaten 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:
    Benim burda kınayacağım nokta Komunizm emeğe önem verir.Sonuçta o duvardada bir emek vardır.Ama sen o duvarı boyarsan veya yazılar yazarsan sende emeğe zarar verirsin.Sağ veya sol düşünceli hiçbir kimse duvarları boyayarak orayı burayı çizerek düşüncelerini duyurmamalıdır.Siyaset mecliste yapılması gerekir.Sokaklarda değil.Ayrıca Anarşizm ile Komunizm arasında çok büyük fark vardır.İkisi arasındaki farkı anlayamamışlarada cahil denir..

Ülke mecliste değil sokakta sawaşarak kazanıldı. Siyaset burjuva yaratmamalıdır. Siyaset insancıl olduğu sürece her şekilde yapılabilir.

Asıl bakılcak nokta konu açılırken götweren lakabının kullanılması we bi çok kişinin orospu çcouğu topuğuna sıkarım mal vs. gibi laflarda bulunması...

Duwara yazmışsa yazmış. Götweren lakabını takmanın anlamı nedir?  konuyu açan arkadaşa diyorum. Sen şimdi götweren dedin. Şimdi 500 TKP li çıksa konu açsa

Sen götweren dedin diye sana söwse ne hissedersin.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı:

The-ExTaCy bunu yazdı:
    @o6u2

@aLsanCaK

ben bu yoldaslarin yaptigi bi tane hayirli is gormedim , ya milletin duvarina cizik atip ulkeyi kurtarirlar. ya turk sitelerini hakleyip provokasyon yaptiklarini sanarlar.. Duvarina yazi yazilmis magdur insanlar provokasyoncu olur iftira yerler..

senden herhangi mantikli bi cevap beklemiyorum konuya hakimim zaten 

Haklamak nedir arkadaşım.  Benim bildiğim çoğu heykır ülkücü:)  Din min karıştırıyolar ülkeyi kurtarıyolar:) Sen bişey bilmeden atlama istersen:)

Provokasyon yaptığını kimse sanmaz kimse düşünmez. Propoganda yaptığını düşünebilir. Sen kelimenin anlamını öğren gel aslanım:)

.
Toplam Hit: 17803 Toplam Mesaj: 122