folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

Betebe Kaplı Duvardan Anarşist Yazısı Çıkarmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

The-ExTaCy bunu yazdı:
    -----------------------------

@swordfish

Gündüz Kızılaya gel bütün gün bildiri dağıtıyoruz.  Her cuma doğal gaz we elektrik zammına karşı eylem yapıyoruz. Her ay gündeme göre büyük eylemler yapıyoruz.

Hakaret eden çok oldu. Ama kimse bunlar gerçekleşirken hakaret edemedi:) Çünkü yemez...   Gel Kızılaya. Bildiri dağıtan birine artistlik yap bakıyım yiyomu??

Kendi adına konuş dostum. Ben istanbuldayım.Taksimde o tarz bildiri gibi birşeyi zorla satmaya çalışan elemanın  alıp götüne sokuyordum o bildirgeyi.Ama dua edin türk emniyetine..Anında damlıyorlar boş bırakmıyorlar taksimi...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    Turkiyenin en koklu partisi , Ataturk tarafindan kurulan CHP dir. sen hangi turkiyede yasiyosun ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

aLsanCaK bunu yazdı:
    Turkiyenin en koklu partisi , Ataturk tarafindan kurulan CHP dir. sen hangi turkiyede yasiyosun ?

Arkadaşlar Atatürkçü olmadığından bilemezler :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı:

Şuanki CHP ile o zamanki CHP ile dağlar kadar fark war. Fakat sen bunu bilemezsin =) Provokasyon neymiş önce onu öğren. SOnra da bunu öğrenirsin.

Siyasetten anlamadan konulara atlama aslanım:)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı:

The-ExTaCy bunu yazdı:

@swordfish

Gündüz Kızılaya gel bütün gün bildiri dağıtıyoruz.  Her cuma doğal gaz we elektrik zammına karşı eylem yapıyoruz. Her ay gündeme göre büyük eylemler yapıyoruz.

Hakaret eden çok oldu. Ama kimse bunlar gerçekleşirken hakaret edemedi:) Çünkü yemez...   Gel Kızılaya. Bildiri dağıtan birine artistlik yap bakıyım yiyomu??

Kendi adına konuş dostum. Ben istanbuldayım.Taksimde o tarz bildiri gibi birşeyi zorla satmaya çalışan elemanın  alıp götüne sokuyordum o bildirgeyi.Ama dua edin türk emniyetine..Anında damlıyorlar boş bırakmıyorlar taksimi...

Götüne sokuyormuşmuşsun.  1 Mayısta taksimde beklerim...  =)   Yemez tabi... =)  Siyaset yap artistlik değil. Sİyaset göte sokmakla olmuyor... :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

The-ExTaCy bunu yazdı:

hacı senmiydin o bildiriyi dağıtan :) tam yanlarından geçerken uzatıyolar marksist bakış okumak istermisiniz diye şimdiye kadar almadım hiç :) bi gün görüşelim :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu götoşlar duvara tkp mkp yazınca yaşasın komunizm yazdı diyede hemen de devrim olur rejim komunist rejim olur heee :D elelemin dükkanına evne azarar verir birde halkçı geçinirler siz en büyük halk düşmanısınız be  şeyimin duvar devrimcileri  :)  birde milleti tehdit ediyor  burada

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    nuggets54 bunu yazdı:

aLsanCaK bunu yazdı:

Ben TKP liyim nerenden anlıyosan anla. Açılımını felan öğren araştır google da=) Sitesi felan da war. Gir oku. Sonra istiyosan Anarşist de =) Umrumda değil..

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    nuggets54 bunu yazdı:

aLsanCaK bunu yazdı:

Hocam bana yazdıysan ben bir TKP li veya Komunist değilim.Ayrıca benim partim CHP dir.Işığımda Mustafa Kemal Atatürktür.Ben sadece TKP nin bir düşünce platformu olduğunu söyledim.Hemen ideoloji damgası vurmayın insana.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    bu götoşlar duvara tkp mkp yazınca yaşasın komunizm yazdı diyede hemen de devrim olur rejim komunist rejim olur heee :D elelemin dükkanına evne azarar verir birde halkçı geçinirler siz en büyük halk düşmanısınız be  şeyimin duvar devrimcileri  :)  birde milleti tehdit ediyor  burada

Devrim yapcaz diye bişey dedik mi? Sen TKP hakkında ne biliyorsunki? 

Devrim hakkında ne biliyorsun? Komünizm devrimcilik değil bunu bil gel.

Sosyalist devrim anarşist devrim koumünist devrim anarşist komunist devrim sürüyle devrim war =)   Hangisinden bahsediyosun sen??

Senle bebe gibi küfür yarışına girmiyorum. Sen bitek küfür biliyo olabilirsin=) Küfür yarışında da geçerim ama forumda olmaz=)

Kimseyi de tehtid etmedim. Ocakta abilerimiz yokki götümüzü kollasın =)

.
Toplam Hit: 17775 Toplam Mesaj: 122