folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

Aynen öyle gerizekalı turnusolu. Bir arkadaş çağırmıştı gitmiştim en kötü çevre yaparım falan diye düşünmüştüm.

Baktım bir kafe tarzı yerde buluşmuşlar 20-30 kişi. Yaşları 17-19 arasında değişiyordu nargile içiyorlardı. Yeni gelen erkekleri bir kız, kızları ise bir erkek sisteme dahil etmek için ikna etmeye çalışıyordu. O an anladım zaten bu işin katakulle olduğunu. Neymiş sana 10 mb alan vericez, domain vericez. Blog açıcaksın reklamdan para kazanacaksın. Buraya bizim gibi eleman getireceksin daha da çok kazanacaksın. Ama önce bize 2000₺ ver. Bir de facebook'ta iş alanına mega holdings falan yazıyorlar haline şükrediyor insan.

Fdumanli tarafından 13/Mar/14 22:56 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Ayro bunu yazdı

yok biliyorum da, içeriden olan var mı merak ettim. Para kazanabilen, parasını toplayan yada iddia edildiği gibi 2 senede 248 bin dolar (!) kazanan (:

Gocam ben mega holding deyim.

Yeni başladım, ayda Şubat ayı ödememi aldım 17,899 TL.

kaç kişi çalışıyor seninle ? Ne kadar site sattın nedir durum ? Biraz bilgi verebilir misin ? Teoride uygulanabilir geldi ancak pratikte nasıldır durum bilemiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Ayro bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    Ayro bunu yazdı

yok biliyorum da, içeriden olan var mı merak ettim. Para kazanabilen, parasını toplayan yada iddia edildiği gibi 2 senede 248 bin dolar (!) kazanan (:

kaç kişi çalışıyor seninle ? Ne kadar site sattın nedir durum ? Biraz bilgi verebilir misin ? Teoride uygulanabilir geldi ancak pratikte nasıldır durum bilemiyorum.

yav hacım,

Çok samimi arkadaşım bu lanet bataklığa bulaştı.

İlk zamanlar havasını atardı, yok okadar kazandım bukadar harcadım ezip geçerdi beni..

Gel sana hosting satalım, okadr bukadar para ver derdi hep.

uzun lafın kısası 6 7 ay sonra bu bataklıktan kurtuldu.

Adamların çalışma mantığı, önce kendilerini kandırıyorlar inandiriyorlar..

Sonrada cevresindeki dostlarını düdükleyipi arkadaşının sırtından cuzi bir miktar para kazanarak birikinti yapmaya çalışıyorlar.

Uzun lafın kısası hocam uzak dur.

Not üstteki post daşşak amaçlı yazdım.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Ayro bunu yazdı

4 yıldır mega holdingteyim,2013 ayı gelirim 189.634 amerikan doları,önceleri anadolu sigarası içerken şu anda philip morrise bile hosting satıyorum.Paraya para demiyorum. Ali ağaoğlu en yakın arkadaşım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Ayro bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

modlar sizden ricam şu tahribat.com yazısının yanina parantez içinde mega holding dolandırıcıdır yazin her ay ayni konu :(

Aynı zamanda modlardan ricam ;

"konu mesajlarını iyi okuyun" yazabilir mi acaba ?

----

"TBT'de 3 konu var, fakat içeriden olan var mı merak ettim. "

o halde sen mega holding in ne oldugunu anlamıssın anlamak istemiyosun dolandırıcı işte içeride olan adamı bulursan ne yapcan onun ekibine katılıp milyarların içindemi gezcen töbe töbe

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

ağazaın laf yapıyorsa kandırma yeteneğin varsa kazanırsın ama zor kaymağı yiyen yedi anca hamal gibi çalışır başkasını zengin edersin

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Ayro bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    Ayro bunu yazdı

yav hacım,

Çok samimi arkadaşım bu lanet bataklığa bulaştı.

İlk zamanlar havasını atardı, yok okadar kazandım bukadar harcadım ezip geçerdi beni..

Gel sana hosting satalım, okadr bukadar para ver derdi hep.

uzun lafın kısası 6 7 ay sonra bu bataklıktan kurtuldu.

Adamların çalışma mantığı, önce kendilerini kandırıyorlar inandiriyorlar..

Sonrada cevresindeki dostlarını düdükleyipi arkadaşının sırtından cuzi bir miktar para kazanarak birikinti yapmaya çalışıyorlar.

Uzun lafın kısası hocam uzak dur.

Not üstteki post daşşak amaçlı yazdım.

Zaten işin temelinde ben seni batırayım, sonra para kazana kaza çıkarsın gibi bir mantık var. Fakat bırak para kazanmayı, vereceğin $750'ı bile karşılayacağından emin değilim.

İşin merak ettiğim kısmı ; adam diyor ki bizim ekip 40 kişi. Zaten şehrin nüfusu 60 bin kişi. 40 X 1600 lira desek = 64,000 sadece bu heriflerden kazandı bu "zincir"in başındakiler. Yani işin özü senin para kazanman değil, üsttekilere para kazandırman sanırım.

Fakat daha da ilginç kısmı ; bazıları bankadan para falan çekiyormuş. Nasıl bir dümen dönüyor o kısmında daha karmaşık. Teoriye baktığında Avon hesabı komisyon bilmemne ile evet para kazanabilirsin. Ancak aylarca sıkacaksın kendini de, uğraşacaksın da bir kaç bin kazan diye.

Onun yerine "1 million dolar homepage" tarzı bir şey yap. Pixeli 1 TL'den sat. Dükkan dükkan dolaş, daha kısa yoldan para kazanırsın. Bunca insan niye bu işin peşinden gidiyor anlayabilmiş değilim. Ciddiye alan bir ton adam var. Dedim içeride daha farklı bir olay mı dönüyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

bu ney lan her ay aynı konu :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

10 yıllık samimi arkadaşım bulaşmış nasıl olduysa inanmış arkadaş 10 günde bir arıyo bak gel şöyle böyle diye.Bi kere gittim he he dedim geldim şimdi gidip hepsini dikcek bişi bulmam lazım.Elinde belge yada bunları göt edecek bişiler olan varsa havuz yapalım kime bulaşırlarsa ordan kullansın

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

10 yıllık samimi arkadaşım bulaşmış nasıl olduysa inanmış arkadaş 10 günde bir arıyo bak gel şöyle böyle diye.Bi kere gittim he he dedim geldim şimdi gidip hepsini dikcek bişi bulmam lazım.Elinde belge yada bunları göt edecek bişiler olan varsa havuz yapalım kime bulaşırlarsa ordan kullansın

(:

işte aranılan kan

Toplam Hit: 6809 Toplam Mesaj: 54