folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Hiç inandırıcı ve mantıklı bir şey gelmedi. TBT'de 3 konu var, fakat içeriden olan var mı merak ettim. Tamam kazık ta, içeride ne gibi sorunlar var ?

Eleman (ki güvendiğim bi adamdı) yok 10 günde 1.000 TL kazandım falan diyor.  Bir noktada kısırlaşacak biliyorum da. 

Merak ettim işte, varsa içeriden adam nedir ne değildir ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

yalan dolan.

Milleti kandırabiliyorsan para kazanıyorsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

Gerizekali turnusolu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek

arkadaşına kazık atmak ve arkadaşlıgını bitirmek istiyosan hemen gir ve arkaşlarını öldür.

Im not sure..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Nedir-Bu-Mega-Holding-188837/

coLin tarafından 13/Mar/14 22:37 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

tbt de bu işe giren biri olacağını sanmıyorum cook öncesinde titan saadet zinciri bu dalgaları getirmişti türkiyeye sonra hapse atıldılar. sonra bu mega holding çıktı '' biz para karşılığında insanlara host veriyoruz '' falan dediler bunlara bişey yapılmadı ama 3 yıllık hosting e 750 dolar para isterler param yok dersin '' sıkıntı mı kardeşim çekeriz kredi zaten amorti edersin bi kaç ayda kendini cok rahat biz sana yardımcı olucaz'' derler. İşte tam o sırada sen de onlara '' hassiktir lan ordan dallama'' diceksin ve kalkıcaksın onlar ise şaşkınlıkla göt olup kendi boklarında yüzmeye ve boklarıyla başkalarını kandırmaya calışmaya devam edecekler.

Bir kez daha söylüyorum bunların mekanı mecidiyeköy simit salonu gelin birleşelim basalım bunların mekanı hepimiz megaholdinge girmek istiyoruz diyelim anlatsınlar 2 saat en sonunda bunlara siktir cekelim gidelim :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

modlar sizden ricam şu tahribat.com yazısının yanina parantez içinde mega holding dolandırıcıdır yazin her ay ayni konu :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yok biliyorum da, içeriden olan var mı merak ettim. Para kazanabilen, parasını toplayan yada iddia edildiği gibi 2 senede 248 bin dolar (!) kazanan (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

modlar sizden ricam şu tahribat.com yazısının yanina parantez içinde mega holding dolandırıcıdır yazin her ay ayni konu :(

Aynı zamanda modlardan ricam ;

"konu mesajlarını iyi okuyun" yazabilir mi acaba ?

----

"TBT'de 3 konu var, fakat içeriden olan var mı merak ettim. "

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Ayro bunu yazdı

yok biliyorum da, içeriden olan var mı merak ettim. Para kazanabilen, parasını toplayan yada iddia edildiği gibi 2 senede 248 bin dolar (!) kazanan (:

Gocam ben mega holding deyim.

Yeni başladım, ayda Şubat ayı ödememi aldım 17,899 TL.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanımhaber'de bir üye bu adamları iyi rezil etmişti.Mega holding elamanları Facebook'a Bwm, Mercedes ile fotoğraf çekilip koymuşlar güya kendi arabaları diye.Adamda tutmuş plaka sorgulama yapmıştı arabaların hepsi Tokat'ta mı nerede bankalardan rehinli çıkmışti.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 6794 Toplam Mesaj: 54