folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

hesapta site satıyorlar vs çevremde bu işte gırla adam var amk akrepnalanın sitesi 10basar yeminlen bunların kendi sitelerine. sorsan zaten neden bu kadar tırt siteleriniz "site kimsenin umrunda değil olay parada" diyorlar, ee saadet zincirinden ne farkı kaldı öyleyse? he para kazananlar oluyormu elbetteki olacak yoksa nasıl milleti nasıl kandırmaya devam edecekler. girdikten sonrada çıkmaya kalksan beceriksiz başarısız diyede etiket ediyorlar. hani giren birkişiyi kolay kolay cıkaramazsınız, gerçeklere inandıramazsınız 

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Yalnız oluşum çok tehlikeli bir hal almaya başladı. Giren insanlar tarikat müridlerinden farksız sanki bir terör grubunun intihar eylemcisi gibi irrasyonel bir dünya kurmuş oluyor kendine.

Kız geçen ekim ayında en geç 3 aya Ford Fiesta alıyorum demişti, bunu ben Hasan Sabbah'ın müridlerine afyonu verip cenneti vaad etmesine benzetiyorum.

Rivotril falan mı veriyorlar acaba?

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Sürekli mutludurlar sürekli gezerler sürekli kendini bi bok sanarlar sürekli parmaklarıyla okey işareti yaparlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Konu hortlasın azıcık. Bu aralar @OdunHerif i baya tehdit ettiler. Birşey çıkar mı ki altından ?

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Konu hortlasın azıcık. Bu aralar @OdunHerif i baya tehdit ettiler. Birşey çıkar mı ki altından ?

Sadece kendi boklari ile oynarlar.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    ndmylmz bunu yazdı

Sadece kendi boklari ile oynarlar.

arada güzel kızlar oluyo onlar benimkiyle de oynayabilirler, iftardan sonra beklerim

test 1 2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bu aralar cok komik birşeye denk geldim:d arkadas vardı bu işle uğraşan gül gibi 2500lira maaş aldığı işini bırakmıstı şunun için, bide milletle taşak geçiyordu gidip sabah akşam işe gidip geliyorsunuz ben keyfime göre takılıyorum fln diye :D:D gecen gördüm 900lira maaşla işe başlamış bi yerde, Allah ın sopası yok işte

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

vay amk, sene 2014 hala devamı mı ediyor bu tip dolandırmalar

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

off susmazlar fena kafa sikerler, dini imanı vatanı milleti namusu savunur gibi holdingi savunurlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Birileri kaybetmeden birileri kazanamaz. Kural bu. Simdi kaybeden kim ? Mebla yuksek ise cok kaybeden var.

Aklima tapedeki muteahhit geldi; daha biz bu milletin anasini s...cegiz diyordu.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 6806 Toplam Mesaj: 54