folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

Beyler Bu Mega Holding Ne İş ? İçeriden Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

İnsanları tanımak için mükemmel bir aracı. Eğer bu işe kapılabilen arkadaşınız varsa çok geçmeden ondan uzaklaşmakta yarar var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

somada kaybettiğimiz madencilerimiz içinde para toplamışlar.

bunlar cemaatten farkı yok. yakında para toplayıp parti kurar bunlar :)

tanıdığım çocuk var bulaştı bu işlere ekibin lideri filan oldu  hotellerde seminer veriyor. kızlar filan baya örgütleşmişler. geçen araba aldım filan fotoğraf gördüm ama inanmadım. bu ayın 28 inde japonya tokyo ya gidiyor 3.5 milyar bilet fiyatı ailesi fakirdi asgari ücrete beraber çalışmıştık 2 ay. habire toplantılarda. banada söylemişti ama işim olmaz dedim. ben anlamam hosting domain satmaktan dedim

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

ulan biri gelip bana söylemedi bea. Söylese bilgiyle ezip ego tatmini yapacağım

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

ulan biri gelip bana söylemedi bea. Söylese bilgiyle ezip ego tatmini yapacağım

Bi bitmedin gitti lan :D 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Yazılanları okumadım ama genel olarak özetleyim. Herkesin web sitesi olsun sloganı ile yola çıkan bu dolandırıcılar bildiğim kadarıyla üyelik için 800 tl felan alıyorlar ve bunlara domain ve hosting alıp birde hazır site yapmaları için platform veriyorlar 123builder.com muydu öyle birşey. Yani hem 800 tl veriyorsun hmen siteyi sen yapıyorsun hemde para kazanmak için arkadaşlarınında senin gibi 800 tl verip kazıklanmasını sağlıyorsun ki sen para kazanasın onlarda başkasını kazıklasın ki hem onlar hemde sen para kazanasın. Yani bildiğin saadet zinciri. Birde toplantılarda felan bunların beyinlerini yıkıyorlar güzel bir kaç resim ev araba felan işte 2 ay bunu aldı 5 ayda ev sahibi oldu gibisinden. Arkadaşınız sizi ikna etmeye çalışırken kullandığı cümle;

"Bu işte çok para var, herkesin web sitesi olacak sende kazan istiyorum arkadaşımsın çünkü. Benim bir hayalim var bundan 6 ay sonra BMW alacam"  adam bmw alacam hayalim var diyor 1 hafta önce sorsanız mercedes hayali idi ama şu anda ki hayali BMW olmuş. Neden, çünkü yapılan toplantılarda bunu aşılıyorlar, "X şahsı bu işi 6 aydır yapıyor ve kendisine son model bi BMW aldııııı =)) siz neden almayasınızzzz =)) " 

Adamın hayali hoooopppp oluyor bmw.

Velhasıl kelam uzak durulması gereken bi sadet zinciri.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Uzun boylu bir yalancıya bu milletin yarısı inanıyor!.. Hoş görün bunlara inanmalarını.

Adamlardan birkaç örnek...

https://www.facebook.com/MegaHoldingsss/photos

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

o değilde adamların yaptığı siteleri görseniz intihar edersiniz amk o ne la öyle bide parayla site falan da yapabilirmişsin lksjlfkjsdlkjflskdjflkdsjf çok mallar amk ya

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hurferus45
    hurferus45's avatar
    Erkek

Web sitesi ile alakası olmayan insanların girip de web sitesi satışı yaptıkları bir iş... 

Hem ilginç hem de komik...

https://soundcloud.com/arestahasan << Hasan GÖNÜLTAŞ >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

Uzun boylu bir yalancıya bu milletin yarısı inanıyor!.. Hoş görün bunlara inanmalarını.

Adamlardan birkaç örnek...

https://www.facebook.com/MegaHoldingsss/photos

hocam adamlar hacca bile gitmişler o paralarla vay amk...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Gelecek hayali bile kuramayacak insanlarin parayla baskalarinin hayalin8 satin aldigi yerdir (hayal satin almaktan kastim dusunce satin alip ona inanmak)

delimiyim ben?
Toplam Hit: 6795 Toplam Mesaj: 54