folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir Araba Nasıl Tahrip Edilir

Bir Araba Nasıl Tahrip Edilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Bi kaç kişi kar maskesiyle önünü kesin pataklıcak gibi korkutun o an herşeye deer mrk etme:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı:
    -----------------------------

yakintakip bunu yazdı:
    Çok ıyı öğretmenler tanıdım. Ama çokda adi öğretmenler tanıdım. Örneğin birisini anlatayım. Okul dışında sivil kıyafetle okuldan çok uzak bı yerde sigara içtiğim için koridorda herkesin içinde bana vurmaya başladı. Ne yapsaydım karşılık versem son senemdı okuldan atılırdım. İnsanız içimizde kin birikiyo. bi şekilde intikam almak gerekıyo.

hocam ynlş anlamda bi hoca bana öle yapacak ki yapmadıda ederdim azına onun.

Lise 3 tesın okulların kapanmasına 1 ay kalmış. 11 seneye yazık olurdu.

Ben okul devam ederken evının gırıs kapısına kendımce bi kuru kafa çizdim. Tırsıyodu yanlız eve gıtmeye. Sonra arabasının üstüne hıdrolık yağı döktum. 

Şiddetle hidrolık yağını tavsiye ederım 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    skyvalet bunu yazdı:

yakintakip bunu yazdı:
    Çok ıyı öğretmenler tanıdım. Ama çokda adi öğretmenler tanıdım. Örneğin birisini anlatayım. Okul dışında sivil kıyafetle okuldan çok uzak bı yerde sigara içtiğim için koridorda herkesin içinde bana vurmaya başladı. Ne yapsaydım karşılık versem son senemdı okuldan atılırdım. İnsanız içimizde kin birikiyo. bi şekilde intikam almak gerekıyo.

hocam ynlş anlamda bi hoca bana öle yapacak ki yapmadıda ederdim azına onun.

Lise 3 tesın okulların kapanmasına 1 ay kalmış. 11 seneye yazık olurdu.

Ben okul devam ederken evının gırıs kapısına kendımce bi kuru kafa çizdim. Tırsıyodu yanlız eve gıtmeye. Sonra arabasının üstüne hıdrolık yağı döktum.

Şiddetle hidrolık yağını tavsiye ederım

ne yapiyo hidrolik yagi? 

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Hiç komple boyayı söker
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Hacı salla bence insanlık sende kalsın bunlar gibi g*tler her zaman hayatında karşına çıkacaktır hoca olmasa bile başka bişe olarak hepsinin arabasına zarar vermeye kalksan işin zor...

selam gençlik!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    gecen gün bi düğünde :D hiç bi garezim yokken durduk yere elimde cakmakla mavi renkli bir arabanın bagajının üst rafaından 2 karış yeri bembeyaz yaptım :|

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Öncelikle gamber yaptigindan oturu seni kınıyorum niye dersen durduk yere birine niye zarar verip ocagini sonduruyorsun hoca? O araba benimde olabilirdi bir baskasinin tanidigininda sonucta benim arabayi cizenin hala annesiyle ufaktan diyaloglarım vardir... Nyse arkadasimizin Problemine bende buji öneriyorum cok klasik ve basittir. Bir adet bujiyi alip kiriyosun çikan taşı ağzında islatip sigara izmariti atar gibi cama gonderiyorsun cam puff.. Binbir parcaya ayriliyor yada sapana koy at uzaktan kimse farketmez bile.. Agzinda dilinin altinda tut tukur yine ayni seyi yapar.. Cok kolay ve sessiz..

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:
    Hacı Bizim Bi arkadaş Tornavidayla camı indirdi koltukLara S.çıp camLara işemişti Kadında titiz bişiydi 1 hafta arabaya dokunamadı..Sen en iyisi hiç uğraşma arabaya hasar vermeyle bunu yap(tır) Bir hafta otobüs parası versin 1 hafta sonra bidaha Yap Seri bi şekiLde her hafta işe s.ç ^^

olayin akibeti nedir, bokun sahibini arayip buldular mi?

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

darkii bunu yazdı:
    Öncelikle gamber yaptigindan oturu seni kınıyorum niye dersen durduk yere birine niye zarar verip ocagini sonduruyorsun hoca? O araba benimde olabilirdi bir baskasinin tanidigininda sonucta benim arabayi cizenin hala annesiyle ufaktan diyaloglarım vardir... Nyse arkadasimizin Problemine bende buji öneriyorum cok klasik ve basittir. Bir adet bujiyi alip kiriyosun çikan taşı ağzında islatip sigara izmariti atar gibi cama gonderiyorsun cam puff.. Binbir parcaya ayriliyor yada sapana koy at uzaktan kimse farketmez bile.. Agzinda dilinin altinda tut tukur yine ayni seyi yapar.. Cok kolay ve sessiz..

%bi milon katılıyorm en iyi tahrib yöntemi fazla masrafı yok fazla dikkat çekiciliği yok en iisi hoca al kır ıslat at.. hatta bi buji almaya bile gerek yok gece arabasından sökersin olur biter xDxD 

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

Sağlık dersinden 1 aldığı için sınıfta kalan görmedim.Diğer derslerininde bok gibi oldu kesin.Kaldıki allah bilir ne yaptında sana ayar oldu.
    Ben hocanı döv derim kendi canı yansın.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

arkdaşım ben ilk dönem teşekkür almış biriyim tek bu dersim 1 öteki derslerim 3 den aşagıya degil 

üstelik sırf bu şampiyonlar ligi maçları yüzünden sınıfdaki herkes uyukluyordu hocada laf sokunca bende sesimi çıkarttım yani sadece bana gıcıklıgı

ondan herkes geçiyo ben kalıyom anladın mı şimdi hadi kaldım da gelde bizimkilere anlat şimdi

karne günü bizim pederle kesin çift kale maçımız olucak 

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
Toplam Hit: 14697 Toplam Mesaj: 78