folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir Araba Nasıl Tahrip Edilir

Bir Araba Nasıl Tahrip Edilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek

Evet evet yetmez öyle kezzap mezzap yada hidrolik yağ dökmek bence direk roket atarla dal yada bir big food al hoca içindeyken ez geç yada yoldan aşağıya at yada içine dinamit döşe patlat olmadı bubi tuzağı kur olmadı vukaatlara bak dünya kadar bomba yapımı var onlardan birni yada bir kaçını yap...

ya arkadaşım bu yukardakileri yapıcaksın ne olacak söylermisin bana  yaptın an ilk şüphelisi sen ve senin grup olacak ve emin ol bir şikayette bulunursa ben bunlardna şüpheleniyorum die yurdum polisi senden yaptığına dair o itiraf nameyi alırda sonra ne olur söylermisin bana hayatını yakarsın siciline işlenir ve gittiğin heryerde arkadan gelir. illa birşeyler yapmak istiyorsan otur adam gibi ders çalış yala yut o konuları sınavda çak mis gibi notunu sonra o seni bırakmak için kassın ve sen eğer beklediğinden çok absürt bir puan alırsan yazılından git şikayet et itiraf et olmadı babayı al yanına git itiraz et müdüre kadar bak bakalım geri adım atıyormu atmıyormu yazılı kağıdında sana önerim bu kalın uçlu bir kurşun kullan ve soru cevaplarının ilk kısımları ve sonuçlarına kadar olan kısımı bastırar yazdır silecek kadar manyaklığa sarsa bile bir bok edemez çünki bastırınca kağıtta kalıyor silinse bile 

kısacası ilk paragrafda yazanı bırak yapacaksan 2. paragrafda yazdıklarımı yap bir delikanlıya yakışanda öyle değil böyle intikam almakdır hacım 

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    G-Turk bunu yazdı:
    -----------------------------

Masallah herkez ne güzel de gaz veriyor.
    Senin o adamin arabasina zarar etmen sana bir fay getirmez.
    Kendini onun yerine koy, senin de ilerde araban olacak. Aynisi senin basina gelsin istermisin?
    Git hocayla adam akilli konus, ama tabiki altdan alarak. Inan sen kazanirsin.

hocam şu durumda yapacağın en mantıklı yol budur.  G-Turk güzel yazmış.

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McOrco
    McOrco's avatar
    Erkek

Maddi zarar verme hem basın belaya gırer hemde sen sonra pısman olursun.

Buzdolabı posetını elıne gecır, heryerde bolca bulabılecegın bır kopek dıskısını eldıvenle alır gibi al, arabaya yaklas, kapı kolunun arkasına onune yanına... anladın sen onu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    McOrco bunu yazdı:

Maddi zarar verme hem basın belaya gırer hemde sen sonra pısman olursun.

Buzdolabı posetını elıne gecır, heryerde bolca bulabılecegın bır kopek dıskısını eldıvenle alır gibi al, arabaya yaklas, kapı kolunun arkasına onune yanına... anladın sen onu

adam yapmış bitirmiştir daha ne kurcalıyonuz konuyu anlamadım :S kaç gün geçmiş aradan 

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aydin_aydin_
    aydin_aydin_'s avatar
    Erkek
    kardeş pet yada cam bir şişenin içine benzin yada tiner doldur, ucuna da bi bez.. arabanın kelebek camını patlatıp içeri at. şerfsizin arabasını mahveder aq. keyifle seyredersin.. aman dikkatli ol ;) kolay gelsin abi arkandayım sonuna kadar :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek

Posmort3m bunu yazdı:
    fastottoman bunu yazdı:
    arabanın üstüne tahribat.com yaz girer bu konuyu okur akıllanır ve yurdum insanının tahrib gücünün ne kadar fazla olduğunu öğrenir :)
    mantıklı :)

mükemmellll...

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Armigerovs
    Armigerovs's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:
    Hacı Bizim Bi arkadaş Tornavidayla camı indirdi koltukLara S.çıp camLara işemişti Kadında titiz bişiydi 1 hafta arabaya dokunamadı..Sen en iyisi hiç uğraşma arabaya hasar vermeyle bunu yap(tır) Bir hafta otobüs parası versin 1 hafta sonra bidaha Yap Seri bi şekiLde her hafta işe s.ç ^^

1 hafta sonra bidaha Yap Seri bi şekiLde her hafta işe s.ç ^^

:D puahahha

lan mükemmel :D 

Lay lay lay lay lay OOOOOOOOOOOO Türkiiiiiiiiyeeeeeee/CELEBRATE ORGINALITY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

yaptım yaptım daha çok güzelini yaptım ilk arabanın kaportasını baştan aşagıya çizdim hoca okula geldi dedi hadi benim araban vardı çizdiniz ama arabası olamyanın neyini çizeceksniz :D dedi aradan 1-2 geçti sonra arabanın camını aşagıya indirdim arabanın içindeki aynaya elimi bir attım  ve ne göreyim araba ruhsatı :D araba ruhsatını aldım sabah hoca okula geldi telefonla polis i  arayıp çalıntı araba var dedim polisler geldiler okulun önünearaybayı çektiler hocayıda karakola götürdüler bende camdan bakarak pis pis sırıttım :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    olm arabadan ne istiyorsun. Garezin varsa git adamın kendisinden al bir şekilde. Yok ben tırsıyorum hırsımı cansız varlıklardan almak istiyorum diyorsan arabanın frenlerinin en azından 2 si disk frendir. Balataların baskı yaptığı dışardan görünen metal kısma bi güzel gres yağı sür. 4 teker de disk frense 4 tekere uygula. Dışardan belli olmıcak şekilde yay gerisine karışma. Fren performansı acaip düşecektir. Yöntemin tek kötü yanı trafiğin ortak kullanım alanı olduğu gerçeğidir. Başkasının canını yakmaya gerek yok. Bu yüzden tasvip etmiyorum... Bence sen araca zarar verme işinden vazgeç. Bireysel olarak halletmeye bak.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahMETaLy
    ahMETaLy's avatar
    Erkek
    en iyisi hidrolik yağı (fren yagı) arabanın önüne döküver boyasını kabartır..

Narkoza Gerek Yok Doktor.
Toplam Hit: 14953 Toplam Mesaj: 78