folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Hackerin Öyküsü

Bir Hackerin Öyküsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

Bu yazı sevgılı aılem olan tahrıbat murıdlerı ıcın yazılmıştır

bu olayın kahramanı benım aksını ıttıa eden varsa yazabılır

Bundan tam sekız yıl once beledıye parkında oturuyordum ve akşamleyın bır hackerın oykusunu dınleıştım ve bende duşundum ben nıye hacker olmuyayım dıye ve ordan kalktım ılk işim bır ınt cafeye gıdıp bu işlerı oğrenmek oldu

Su ana kadar aklınıza gelmıyecek ıcraatlarım oldu(aman be açıklıyacam kımseden korkduğum yok ısterlerse evımın adresini vereyım)

- Kendı yaptığım programımla bınlerce bılgısayarı çokerttım

-2 bıne yakın sıteyı şahsım ve benım can dostumla bırlıkte hacklendı

- onlarca banka hesaplarına gırıp yabancı zengın kişilerin hesapından bızım fakır turk vatandaşlarımızın hesaplarına para aktardım

Sakın Ama Sakın Hiçbir Hakla Başkasının Hesaplarından Kendı Hesabıma Para Aktarmamışım ve Bunu Hiç Bir Zamanda Yapmam.Bu İşten Asla ve Asla PARA KAZANMAMIŞIM.

son işin ne oldu kardeşim dıyecek olacaksanız benım son işim :Ben bır şirkette pc guvenlık işine bakıyordum bır gun patronum benı yanına çağırdı hesaplarda oynama var dedı ve bunu senın yaptığın soylenıyor dedı bana ve ben bır anda şok oldum ve benı anında işte attı gerekcesı HIRSIZLIK YAPMIŞIM. ve ben bunu kendıme yedıremedım ve işe koyuldum 1.5 ayda bır program yaptım nedır dıyeceksenız bu program abs fren sıstemını kılıtlıyen bır program çalışma tarzını anlatamam ve nerde kalmıştık bır gun patronum akşam eve gıderken abs fren sıstemını kılıtledım ben olmesını ıstıyordum ama ALLAHIN işine bak oldurmedı adamı bende olmesını sonradan ıstemedım acı çekmesını dıledım allahr-tan ve olduda.Benım tek felsefem bu dunyada hak eden cezasını bulacak Suç ve Ceza mantığı......

aradan aylar geçtı bır de baktım 13 sene olmuuş artık dedım yeter benden geçtı ve bu sozlerı duneğın gıttığım beldıye parkında bu sozlerı soyledım ve arkama baktım ben neler yapmışım dıye

sizce ben neler yapmışım? Bence hıç bırşey yapmamışım sadece 13 senem gıttı benım için siz siz olun geleceğınıze gıdecek yolu akıllı adımlar la atarak seçınn 

msn adresim :wolvecomvet18@hotmail.com

sizden bır rıcam olacak bana gelen kişilerın lutfen ama lutfen gel bızım guruba gır gel bızım sıtede ol demeyın artık bıktım bunlardan bana gelecek kişiler derdını anlatmak için gelsınler

oncelıkle benı dınledığınız için teşekkurler dılıyorum sonra holyone dacemeron ir2 kardeşlerımıze bu yolda başarılarını dıleyıp sızden ayrılıyorum .

Bunu ılk sızın bılmenızı ıstıyorum belkı forumlarda dıkkat edersenız sacma sapan seyler açtım bunun nedenı benım sizden bır farkım olmadığını sızlerınde buişlerı basaracağınızı ınandığım için sızler gıbı davrandım.Bunu ılk sızın bılmenızı ıstıyorum dedım çunku artık HACKERLIĞI bırakıyorummmm....................

kardeşlerımın gozlerınden opuyorum eywallahhhhh

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

Orda yanlış anlamayın 13 sendır pc kullanıyorum

8 senedır hackerlık yapıyorum ama bıraktım şu an ıtıbaren

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotu_cocuk
    kotu_cocuk's avatar
    Erkek
    ne diyeyim karde$. helal olsun sana valla. ama gerçekden en iyisini yapmışsın

cResPo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

Helal olsun adama 5 yasindan beri bilgisayar kullanip 10 yasindan beri de hackerlik yapiyomus daha 18 yasinda ama bir sirkette guvenlik olarak cailsmis helal olsun ne diyim.Ayrica yabaci bankalardan para çalip fakir fukaraya dagitmis.

Hackerlik açisindan bugün tarihi bir gün way be bir hackeri daha kaybettik. Neyse üzülmeyelim arkadaslar kalan saglar bizimdir.

(bu  konuyu geyik bölümüne tasisak süper olur bence)

ikibinden fazla site hacklemissiniz (oturup onlari mi saydin) hadi binin sen hacklesen 8 yilda

Yilda 125 site yapar yani üç günde bir tane ii yani hem okuyup (ilk okul+orta okul+lise) hem de üç günde bir site hacklemek her baba yigidin harci degildir heralde

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek
    PeriSaN bunu yazdı:

Helal olsun adama 5 yasindan beri bilgisayar kullanip 10 yasindan beri de hackerlik yapiyomus daha 18 yasinda ama bir sirkette guvenlik olarak cailsmis helal olsun ne diyim.Ayrica yabaci bankalardan para çalip fakir fukaraya dagitmis.

Hackerlik açisindan bugün tarihi bir gün way be bir hackeri daha kaybettik. Neyse üzülmeyelim arkadaslar kalan saglar bizimdir.

(bu  konuyu geyik bölümüne tasisak süper olur bence)

gozum ben bır sıteye uye oldum mu o sıteye yabancı kımlık verırım eğer senın bu na kafan basmıyorsa orayı bılmem ama ıstıyorsan ben sana tc kımlık no su vereyım sen bır bak canıkom bellı sen bıraz bu işlere kafan basmıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    kardeş abs fren sistemini kilitleyen programı hangi dille yazdın calısma mantığı nedir biraz acıklarmısın :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kimin Kim olduqunu Kimse Bilemez .. ki Eğer sniffer Haklıysa Eskilerdense Eminim ben bu adamı tanırım

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    valla helal olsun sniffer abi. ama keşke bırakmasaydın be...

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

a4tech bunu yazdı:

kardeş abs fren sistemini kilitleyen programı hangi dille yazdın calısma mantığı nedir biraz acıklarmısın :)

hehehe

arkadas bu haberden etkilenmis biraz. o haberinde geyigi bayagi bir yapilmisti zamaninda

http://www.zaman.com.tr/?hn=207141&bl=turkuaz

bluetooth la bankamatiklere falan giriyorlarmis limit yukseltiyorlarmis falan :) nasil bir hayal gucudur anlamis degilim.birde limit olayi bankamatikle alakali bir olayda degil :) bu arkadasta zannimca fazla hayal kuruyor kendisine bir hayal dunyasi yaratmis yolda giden arabanin abs fren sistemine giriyorsun ha :) hangi portu kullaniyorsun acaba merak ettim gercekten :) atarkende destekli atmak lazim biraz :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    harbi etkilenmiş denyoo bu..adam 13sene önce başlamış..tabi sordum 13 sene hangi iss yi kullanıyordun diye önce 5dk ses yok çok yoğunmuş...laf karıştırdı araya sonra tekrar sordum hatırlayamadı...peki dedim şuan adsl mi kullanıosun evet dedi kaç dedim 1024 dedi...ya dedim...şu an hangi iss yi soruyorsun dedim...cevap aynen şu "Vaybe artık bize soruda sorabiliyorlar ne hallere kaldık."...yani denyonun birisi

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    computerwolf bunu yazdı:

harbi etkilenmiş denyoo bu..adam 13sene önce başlamış..tabi sordum 13 sene hangi iss yi kullanıyordun diye önce 5dk ses yok çok yoğunmuş...laf karıştırdı araya sonra tekrar sordum hatırlayamadı...peki dedim şuan adsl mi kullanıosun evet dedi kaç dedim 1024 dedi...ya dedim...şu an hangi iss yi soruyorsun dedim...cevap aynen şu "Vaybe artık bize soruda sorabiliyorlar ne hallere kaldık."...yani denyonun birisi

:) atan degilde bunu tebrik edenler denyo asil :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 6516 Toplam Mesaj: 39