folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Hackerin Öyküsü

Bir Hackerin Öyküsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

xtlan bunu yazdı:

computerwolf bunu yazdı:

harbi etkilenmiş denyoo bu..adam 13sene önce başlamış..tabi sordum 13 sene hangi iss yi kullanıyordun diye önce 5dk ses yok çok yoğunmuş...laf karıştırdı araya sonra tekrar sordum hatırlayamadı...peki dedim şuan adsl mi kullanıosun evet dedi kaç dedim 1024 dedi...ya dedim...şu an hangi iss yi soruyorsun dedim...cevap aynen şu "Vaybe artık bize soruda sorabiliyorlar ne hallere kaldık."...yani denyonun birisi

:) atan degilde bunu tebrik edenler denyo asil :)

harbi güzel cevap adamda suç yok tebrik eedenlerde suç p:

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    lan olm ciddimi sorduq baq sonunda :) gülümseme smilesi var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek
    tamam sızın dedığınız gıbı denyoyum eğer bende abs fren sıstemını nasıl kırdığı anlatmassam ve anlattığım zamanda sızı ortalıkta gorursem sızı fena rezıl edecem buyuk ış ben bunu anlatmamamdakı tek sebebım bunu anlatırsam bazı lamer arkadaşlarımız yanı  computerwolf, xtlan bazı kendını hackermışım gıbı gosteren arkadaşlar için soylemıyorum sabredıyırum benı ıstedığınız kadar rezıl edın benım için onemı yokkk çunku benım için bıt mış bır şey anlımın akıyla çıkıyorum bu raydan termınalde ındım ve artık bensız hareket edın dedım ama oğrendım kı bazı arkadaşlar benı karalamaya başladılar HELAL OLSUN BEEE BUDA YAPILACAKTI BANA BEN BUNU HAKKETMEDIM AMA AMA AMA BU SIZIN YANINIZA KAR KALMAZ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

A4TECH ARKADAŞIM SANA SOZ VERIYORUM SANA ANLATACAMMMM

MSN ADRESİNİ YAZ  YETER

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    fren yağını akıyıyorsun abs kitleniyor değilmi peah...lem denyo ben hiç bir zaman hacker lamer cracker phreak ....ım veya bunlardan birisi olduğumu ileri sürmem...ama sen eziksin denyosun....13sene önce net cafe varmıydı benim yaşım yetmio hatırlamama ...:))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

ZUHAAA YA BU AHMAK BENIM YAZIMI OKUMADI YA BEN DERDIMI ANLATAMIYORUM BAK BIR DAHA YAZIM

Bundan tam sekiz sene onceeeee once beledıye parkında oturuyordum ve akşamleyın bır hackerın oykusunu dınleıştım ve bende duşundum ben nıye hacker olmuyayım dıye ve ordan kalktım ılk işim bır ınt cafeye gıdıp bu işlerı oğrenmek oldu

goremedınse bır daha bak altı çızılı yerrrrrrrrrrr

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hadi lem 13sne önceydi msn de 4 yıl tecrübeliydin falan hatırla yazdığınıda hatırlamıo..hadi naş anam naş...Robin hood musun lem sen...geçç bunları çok gördük......icraat göster icraat...gel bi wargames oynayalım...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

computerwolf bunu yazdı:

hadi lem 13sne önceydi msn de 4 yıl tecrübeliydin falan hatırla yazdığınıda hatırlamıo..hadi naş anam naş...Robin hood musun lem sen...geçç bunları çok gördük......icraat göster icraat...gel bi wargames oynayalım...

zuhaaaaaaaaaaaaaa gozum ben senı rezıl edecem az bekle canıkom az bekle yazdığımda sen rezıl olacan bu yazıyı da (abs nasıl kılıtlendığını) başka hiçbir sitede bulamıyacaksın sadece tahrıbat murıdlerı için

zuhaa:d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Beyler bende bundan 18 yıl önce bir dağ köyünde 1 yaşında muhtarın bana internette hacklediği siteleri anlattığını duydum :))) Sonra ilk işim köyde bir internet cafeye gidip hack öğrenerek hack programlarıyla 50.000 site çökertmek oldu :)))).Fakat o zamanlar 2048 bağlantı olduğu için zor bağlanırdık :))).5 yaşında kendi hosting şirketimi kurdum ve güvenlik uzmanı oldum google,microsoft,hotmail gibi sitelere teker teker index atarak sıraya dizdim.Bizim köyün ağası Hüsam Emmi çok ipne biriydi birgün muhteşem asp algoritması ile traktörünün lastiğini patlarak şarampolden yuvarlanmasını sağlamak için response.geber yazdım :))).Fakat olmadı html,php,delphi,c,c++ ne varsa denedim olmadı.Fakat artık bu işler beni çok yordu ve bu işleri bırakmaya karar verdim.

Bu da benim hayat hikayem :)))

Not:Bu kadarmı sallanır gel Sniffer senle politikaya atılak :D:D

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

FireX bunu yazdı:

Beyler bende bundan 18 yıl önce bir dağ köyünde 1 yaşında muhtarın bana internette hacklediği siteleri anlattığını duydum :))) Sonra ilk işim köyde bir internet cafeye gidip hack öğrenerek hack programlarıyla 50.000 site çökertmek oldu :)))).Fakat o zamanlar 2048 bağlantı olduğu için zor bağlanırdık :))).5 yaşında kendi hosting şirketimi kurdum ve güvenlik uzmanı oldum google,microsoft,hotmail gibi sitelere teker teker index atarak sıraya dizdim.Bizim köyün ağası Hüsam Emmi çok ipne biriydi birgün muhteşem asp algoritması ile traktörünün lastiğini patlarak şarampolden yuvarlanmasını sağlamak için response.geber yazdım :))).Fakat olmadı html,php,delphi,c,c++ ne varsa denedim olmadı.Fakat artık bu işler beni çok yordu ve bu işleri bırakmaya karar verdim.

Bu da benim hayat hikayem :)))

Not:Bu kadarmı sallanır gel Sniffer senle politikaya atılak :D:D

buda güzel kardeş..

sniffer ciger rezil olmayı bekliyorum..bak abs kitlemek için fren yağını falan akıtacaksınız yazacaksan bu kadar uğraşma :))...hadi yürü yürü yürü işine bak bize tav olan çok çok çok...peah

Toplam Hit: 6515 Toplam Mesaj: 39