folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Kızın Hayatı Ellerimde Ama Ben Çözüm Bulamıyorum..

Bir Kızın Hayatı Ellerimde Ama Ben Çözüm Bulamıyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Konu aşk olsada konu oldukça derin,bu yüznden buraya açıyorum :)

Uzun zamandır içinden çıkamadığım bir durumu sizlerle paylaşmak yardımlarınızdan faydalanmak istiyorum.

Geçen sene öss'ye hazırlanırken,dönem başı bi kızı sevdim..bir çok zor süreçten geçtik ancak hep çalkantılı bi ilişkimiz oldu.tartışmalar,kıskançlıklar, kısa süreli ayrılıklar..ancak bu yükü ben her ne kadar kaldırıp bi üniversiteye girmiş olsamda kız bunu başaramadı..benden öncesinde çok başarılıydı,hayatına girdiğim andan itibaren gittikçe kötüleşti..şu an mezun olarak sınava hazırlanıyor ve ben sadece ama sadece vicdanım sızladıgı için bu kızla ilişkimi sürdürüyorum..ayırlmak istedim,haftalarca mesaj atmadım,hattımı değiştirdim..bana hiçbir şekilde ulaşmaması için herşeyi yaptım..bir gün intihar teşebbüsünde bulundugunu öğrendim.iyi giden dersleri,hayatı benim yüzümden mahvolmuş..ben bu haberi aldıktan sonra dayanamadım,yapamadım..tekrar başladık..ancak ben bu süreçte bir çok kızla birlikte oldum kızın haberi olmadan..şu andada başka birini seviyorum ve bi ilişki içerisindeyiz..ancak sınavı bitene kadar bunu ona söyleyemem..söylediğimde gerçekten bir HAYAT mahvetmiş olucam..yalnız bu durum,yalanlar,yapmacık sevgi taklitleri beni her geçen gün dahda öldürüyor...vizdanım kızı bırakmamamı söylüyor ancak diğer taraftanda göz göre göre o kızın duygularıyla oynuyor olmam beni kahrediyor..sevmeye çalıştım,çalıştığım için sevemedim tekrar...

yardımlarınızı bekliyorum...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

bu konu altında montla sıç karikatürü lütfen vermeyin :) hocam sevmiyorsan sevmiyorsundur bunun tuhaf bir yanı yok yapcağın bir şeyde yok

....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

hocam oldukça berbat bir durum. ama sakın olaki kızdan ayrılmaya kalkma. kız manyak seni seviyorsa bırak sınavlarını kendine bişe yyapabilir. o yüzden şimdi deil. şunun şurasında1 ay kalmış sık dişini. sonra yavaş yavaş ondan soyutla kendini. telefonlarına çıkma. 1 kerede deil 10. seferde teelfonuna çık. bi şekilde soğut kendini. ve en sonunda kopar ipi. yapcak en mantıklı şey bu

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Bi kere de rol yapmayın arkadaş ya. Sevmiyosan sevmiyosundur arkadaşım söyle kurtul işte. Ölcek mi kalcak mı sanane? Sen yoksun diye ölümü ve hayatını kötüye yönlendirmeyi seçiyorsa kendi tercihidir bırak karışma.

İkinizde çocuk değilsiniz. Yaptığın ayıp.

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

O kız eğer seni bu kadar ciddiye alıyorsa üniversiteyi kazandıktan sonra ayrılmış olsan da kızın hayatı için ne değişecek ki 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tek bildikleri o zaten bunlarin her ayrilmada bir intihar tesebbusu hadi onu gectim nasil bir gerizekali kendini ölduremez anlamak zor.

la liberte ne meurt jamais.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benimde Var Hoşlandıgım Biri Belki Oda Farkında Ama Sözde Oda Halasının Oğlunamı ne aşık Öyle bişeyler var ne yapcagımı şasırdım Arada kaldım Kurtulamıyorumda Bu illetten kıza söylesem Bi dert Söylemesem Bi dert

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Söyle kurtul.

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mitokondri bunu yazdı:
    -----------------------------

Söyle kurtul.

-----------------------------

İnan Okadar Zor ki Şartlar Durumlar felan Çok Acayip Oldum Hiç Bukadar Köşeye sıkışmamıştım Bugun Birlikte Gezdi O Sözde Aşık Oldugu Halasının Oğluda geldi Ama hiç Aşık gibi Deillerdi Acaba Benden Hoşlanmadıda veya Ümit vermemek için öyle bişeymi uydurdu

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

Abi kaç yaşındasınız ya harbi? Olgun davranamıyorsa bu onun sorunu. Hayatını sen değil o kendi bok etmiş.

Açıcan gözünü uyandırcan canını kimse kimse için ölmez.

Kafam oldu galiba:|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Durumunu iyi anlıyorum.

Yalnız hayat hiç bir zaman kimseye adil olmamış ve olmayacaktır, bazı şeyleri kabul etmesi gerekiyor. Sınavlar bitene kadar süre ver ve daha sonra onun arkadaşlarından yardım al.

İlişkinin sürmediğini ve başkasını sevdiğini söyle, arkadaşları da seni kötülesinler, ve bir başkasının özellikle güvendiği insanların telkini ona destek verecektir.

Tabiki bu süre içersine eğer yeni bir ilişki yaşar ve diğer kişi ona gerçekten değer verdiğini gösterirse bu onun için iyi olacaltır.

Velhasıl kelam, arkadaşlarından destek al ve oturup adam gibi konusun. Özellikle diğerleri seni kötülesin ki senden ayrılması kolay olsun.

Dipnot: Kızın sana bu kadar bağlanmasının ardında, ona unutamayacağı bir şey yapmış olman yatmıyordur umarım...

.
Toplam Hit: 11187 Toplam Mesaj: 79