folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Kızın Hayatı Ellerimde Ama Ben Çözüm Bulamıyorum..

Bir Kızın Hayatı Ellerimde Ama Ben Çözüm Bulamıyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

dostum aynı durumdayım seninle ama tek fark onun dışında bi sevgilim yok sevdiğim keşke olsada pat diye bırakabilsem :/

bak n dicem sen boşver şu bırak nolucak intihar ederse etsin  arkana bakmazsın diyenleri. o kadar kolay değil biliyorum bende bırakamıyorum bu yüzden çünkü.

sana tavsiyem n kadar ben yapamasamda :d otur konuş de böle böle olmuyo gitmiyo böle seni mutlu edemiyorum edemicemde (hatta klasik bişide de: sn benden daha iyilerine layıksın) bide ağlarmış gibi yap olur hallolur. :)

ama yok oturup konuşamam diyosan, ayakta :d neyse msjla fln bitir.

yüzyüze kolay değil çnkü olmuyo :/ telefonla daha kolay :)

kolay gelee

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

DeaD_BY bunu yazdı:

EmiRReiS bunu yazdı:

Dipnot: Kızın sana bu kadar bağlanmasının ardında, ona unutamayacağı bir şey yapmış olman yatmıyordur umarım...

Sebeplerden biride bu olabilir ...

Kardeşim senin aq ...

Aynen,birader bişeyi yapıyosun madem git onu hep yapanlarla yap,kız sevmiş güvenmiş sana senin yaptığına bak,ayıp birader.Bide sınav öncesi bırakıp dahada bok etme kızın hayatını.

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

EmiRReiS bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

EmiRReiS bunu yazdı:

Dipnot: Kızın sana bu kadar bağlanmasının ardında, ona unutamayacağı bir şey yapmış olman yatmıyordur umarım...

Kardeşim senin aq ...

Aynen,birader bişeyi yapıyosun madem git onu hep yapanlarla yap,kız sevmiş güvenmiş sana senin yaptığına bak,ayıp birader.Bide sınav öncesi bırakıp dahada bok etme kızın hayatını.

ya buyuksunuz abı tam denılecek laf

ama arakdası bı yonden tebrık edıyorum

bu durumda banane ya deyıpte s ı k ı n e takmayanlar var yıne bu arakdasımız ıyılık dusunuyor

ama arakdasım sanada sunu soyleyeyım bı yerde aynlısın var kazandıktan sonra soyleyeyım dıyosun bu mantıgın ne anlaamdım asıl maraton ondan sonra baslıyor zaten kazanınca okul bıtmısmı oluyor ondan sonrada dersler var deılmı  sana kısacası sunu solım sen b o k u yemıssın :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrRankeR
    MrRankeR's avatar
    Erkek

arkadaşım bizde yaşadık durumunu anlıyorum illede ayrılacaksan reçeteni yazayım: sana tavsiyem sınava kadar dişini sıkacaksın ama sadece kızın seninle olduğunu düşünmesi için yapıcaksın, onunlayken espri yapmıcaksın, hoşgörü göstermiceksin, ayrı yürüceksin, koluna takmıcaksın, bi sorunmu var derse iç çekerek yok diceksin, bu süre zarfında hiçbir şekilde sevgi gösterisinde bulunmucaksın, aramalarını 3. 4. seferden sonra cevaplıcaksın, sen kesinlikle aramıcaksın, mesajlarına nadiren karşılık vericeksin, niye geç açıyosun vs derse aman duymamışım gibisinden tersliceksin, maganda gibi olucaksın, onunlayken eğlenmiceksin suratın biraz asık olucak, randevulardan erken kaçıcaksın bi bahaneyle, hatta bazen ismi selinse mesela senem diceksin ve farkında değilmiş gibi konuşmaya devam ediceksin bunlar onu üzecektir ama ayrılıyoruz sözünden fazla değil...

sana bunları söyledim çünkü kız birşeylerin ters gittiğini anlasın ama sınava kadar derstende kopmasın, düzelir umuduyla devam etsin zaten sınava kadar bunları yaparsan senden soğuyacaktır ufak ufak, bir odunla birlikte olduğunu düşünecektir ve ayrılma sınavdan sonra daha kolay olacaktır...

ancak bir kızın en değerli şeyini almakta bir nevi onu kendine köle yapmaktır, burada karakterinde önemi büyüktür, seni her halinle kabul etmiş biriside ne yaparsan yap peşini bırakmayacaktır ama şunuda unutma şu yukarda saydıklarımı yapmana rağmen seni bırakmıyorsa bu acizliğinin göstergesidir ve seni dayanak olarak görmesinin sonucudur, bu durumdaki çoğu kız intiharı düşünür çünkü kendi ayakları üzerinde duramıyodur ve hayatı daha öğrenmemiştir ancak başka bir insanın hayatını sana bağlamış olması seninde hayatını ona bağlayacağın anlamına gelmez, sen ona kendi ayakları üzerinde durmasını ve cesur olmasını öğretmelisin ki senden kopabilsin yani onu yavaş yavaş yalnız bırakıcaksın ve oda kendi yoluna bakması gerektiğini anlayacak ve sınavdan sonra bu işi kesin bitirmen lazım yoksa yeni bahanelere kalırsan uzarda uzar arapsaçına döner...

normaldede bu kadar gaddar değilimdir ama en iyisi böyle gözüküyor, hem arkadaşa bi teori lazımdı böyle bişey çıktı artık aklına yatarsa...

Hayat; nefes aldıgımız anların toplamı degil nefesimizi kesen anların toplamıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

kötü bi anı olarak kalacak olması üzücü :(

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

EmiRReiS bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

EmiRReiS bunu yazdı:

Kardeşim senin aq ...

Hadi cnm cidden olabilirmi ? önce yap sonra acıyorum vicdan azabı duyuyorum diye konu aç. 

tek bişey söyleyeyim sana ne demişler "alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste" 

hacı tecavüz ettim demedim,karşılıklı oluyor böyle şeyler tek tarafın isteğiyle değil..

o ortaya kaybedicek birşeyler koyuyor karşılıklı dediğin şey için ama senin kaybedicek birşeyin yok olaya karşılıklı diyemessin bu noktada 
    paradan veya iş anlaşmasından bahsetmiyoruz yarı yolda bırakmaktır iyi niyeti suistimal etmektir faydalanmaktır bu bunca yaptığından sonra. 

o ortaya kaybedecek bişey koyarken neyi kaybedeceğini bilmiyormuydu? zorlamı yapmış adam? -hayır, evlilik sözleşmesimi imzalamış? -hayır.

baştan kız zaten neyi kaybedeceğini biliyodu.

dostum sen beni dile tim sah gözyaşlarına kanma bu işler böyledir zülme salla hayat devam eder bi şekilde

hacım ii demişsin amma herşey dışardan bakıldıgı gibi olmuyor. Kızın kimbilir ne hayelleri vardı. Ne düşündü veya düşündürüldü. Herşeye tek taraflı bakmayın yau. Elbet kıza farkında olmadan gelecek ile ilgili bişeler söylenmiştir.

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

Konu aşk olsada konu oldukça derin,bu yüznden buraya açıyorum :)

Uzun zamandır içinden çıkamadığım bir durumu sizlerle paylaşmak yardımlarınızdan faydalanmak istiyorum.

Geçen sene öss'ye hazırlanırken,dönem başı bi kızı sevdim..bir çok zor süreçten geçtik ancak hep çalkantılı bi ilişkimiz oldu.tartışmalar,kıskançlıklar, kısa süreli ayrılıklar..ancak bu yükü ben her ne kadar kaldırıp bi üniversiteye girmiş olsamda kız bunu başaramadı..benden öncesinde çok başarılıydı,hayatına girdiğim andan itibaren gittikçe kötüleşti..şu an mezun olarak sınava hazırlanıyor ve ben sadece ama sadece vicdanım sızladıgı için bu kızla ilişkimi sürdürüyorum..ayırlmak istedim,haftalarca mesaj atmadım,hattımı değiştirdim..bana hiçbir şekilde ulaşmaması için herşeyi yaptım..bir gün intihar teşebbüsünde bulundugunu öğrendim.iyi giden dersleri,hayatı benim yüzümden mahvolmuş..ben bu haberi aldıktan sonra dayanamadım,yapamadım..tekrar başladık..ancak ben bu süreçte bir çok kızla birlikte oldum kızın haberi olmadan..şu andada başka birini seviyorum ve bi ilişki içerisindeyiz..ancak sınavı bitene kadar bunu ona söyleyemem..söylediğimde gerçekten bir HAYAT mahvetmiş olucam..yalnız bu durum,yalanlar,yapmacık sevgi taklitleri beni her geçen gün dahda öldürüyor...vizdanım kızı bırakmamamı söylüyor ancak diğer taraftanda göz göre göre o kızın duygularıyla oynuyor olmam beni kahrediyor..sevmeye çalıştım,çalıştığım için sevemedim tekrar...

yardımlarınızı bekliyorum...

bende daha yeni biten bir ilişkimi anlatayım üni okuyorum aşk denilen illete bulaştık ben burda gelip geçiciyim dedim ama ben gelirim dedim biraz ileriyi düşündüğümüzde olmıcağına ikimizde inandık zorda olsa şuan o benim hayatımın içine etti ben onun aynı ilçedeyiz şimdi arada görüyrum felan ama gel desem geri gelir gel dese koşar giderim çok koyuyor be :/ zor iş bunlar ağa

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Sen bu kıza sınava kadar soğuk davranıp,yalandanda olsa sevgi göstermessen adam değilsin ulan,sizin kız kardeşiniz felan yok mu ya? Allahtan tek dileğim böyle çatallara öylebi tabak versinki...  sen bu kızın yanında olcaksın adam gibi sınavdan sonra gidersin adam akıllık çıkarsın hayatından bari kıza bu iyiliği yapta bakılcak suratın olsun

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

kızdan hemen ayrıl.ama mantıklı bi şekilde açıkla.medeni insanlar gibi.bu durumları bilirm.uzadıkça boka sarar.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

oturun konuşun abicim böyle böyle de kızında kısmetini kapatmaya hakkın yok yani.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
Toplam Hit: 11205 Toplam Mesaj: 79