folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

şu an fiyatlar çok fena şişiyor, bir gecede %50 nin üzerinde artışlar var,

daha akşam ethereum 140 $ civarındaydı az önce baktığımda 194 $ olduğunu gördüm.

çok fena bi dibe dalış gelecek gibi..

Hocam bu dibe dalış olayını kendinmi tahmin ediyorsun duyumların mı var? Hiç girmedim bu işe merakımdan soruyorum. Ne zaman dibe girer. Bunlarda 8-9binleri görüpmi dibe girer. bitcoin zamanında 3-5 dolarken 200-300tane alan şu anda ferrarimi alsam porsche mi alsam onu düşünüyordur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

daha akşam ethereum 140 $ civarındaydı az önce baktığımda 194 $ olduğunu gördüm.

Hocam bu dibe dalış olayını kendinmi tahmin ediyorsun duyumların mı var? Hiç girmedim bu işe merakımdan soruyorum. Ne zaman dibe girer. Bunlarda 8-9binleri görüpmi dibe girer. bitcoin zamanında 3-5 dolarken 200-300tane alan şu anda ferrarimi alsam porsche mi alsam onu düşünüyordur.

kendi görüşüm bu şekilde, yatırım tavsiyesi değildir.

bitcoinde de benzeri dibi görmeler olmuştu bi ara.

şu an bunu yazarken 200 $ ı geçtiğini görüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Bitcoin ile birisine 200dolar göndermem gerek,

Nerden alıcam?

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bide hack olayı sonrası kayıp milyonları düşününce bende pump bekliyorum ama şahsi görüşüm dibe inerse alım fırsatı olabilir

ZzZzZzZ...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı

bende ETH LCT SRT XRP vardı kaç gündür düşünüyordum en son lanet olsun dedim birde DGB girdim.. herhangi bir koini araştırsan hepsi için şöyle olacak böyle olacak deniyor.. normalde şu küçük koinlere girmezdimde şu son 1-2 aydır dünya geneli coinlere acaip bir ilgi ve yönelim var.. piyasalar büyüyecek altcoinlerde yükselecek diye girdm.. bakacaz doğru yapmışmıyız..

Hocam bende bu yazılarınız üzerine eth ve dgb araştırıyorum. eth 190 dolar ve ucuyor. DGB de henüz 0.14 dolarda. DGB yüklü bir riske girmek yararlı mıdır? Yoksa eth mi geçmek lazım.

Hocam coin konusunda uzman degilim bende sagdan soldan okuyorum alp ışık'i takip ediyorum.. soylentilere gore 2 yil icinde eth bitcoini gececekmiş diye cok yogun tahminler var.. ben xrp dgb ve srt ye az biraz girdim 500 er tane aldim 3-5 yil bekleticem.. 100$ olmadan bu alt koinler bozmucam.. bitcoinim bi miktar var onuda 3-5 yil bekleticem.. ama yatirim tavsiyesi olmamakla beraber eth ve ltc ye her ay  1000₺ basıcam.. kendi duygusal dusuncem ltc ve eth 3-5 yila 5-6 bin olur diye dusunuyorum.. ltc yi 7-8 ay once 17₺ den aldim şuan bile kaça katladi malum.. elimdeki 30k parayi acaip derecede basasim var ama yemiyor iste kaydecek seyi olan insanlariz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı

bende ETH LCT SRT XRP vardı kaç gündür düşünüyordum en son lanet olsun dedim birde DGB girdim.. herhangi bir koini araştırsan hepsi için şöyle olacak böyle olacak deniyor.. normalde şu küçük koinlere girmezdimde şu son 1-2 aydır dünya geneli coinlere acaip bir ilgi ve yönelim var.. piyasalar büyüyecek altcoinlerde yükselecek diye girdm.. bakacaz doğru yapmışmıyız..

Hocam bende bu yazılarınız üzerine eth ve dgb araştırıyorum. eth 190 dolar ve ucuyor. DGB de henüz 0.14 dolarda. DGB yüklü bir riske girmek yararlı mıdır? Yoksa eth mi geçmek lazım.

Hocam coin konusunda uzman degilim bende sagdan soldan okuyorum alp ışık'i takip ediyorum.. soylentilere gore 2 yil icinde eth bitcoini gececekmiş diye cok yogun tahminler var.. ben xrp dgb ve srt ye az biraz girdim 500 er tane aldim 3-5 yil bekleticem.. 100$ olmadan bu alt koinler bozmucam.. bitcoinim bi miktar var onuda 3-5 yil bekleticem.. ama yatirim tavsiyesi olmamakla beraber eth ve ltc ye her ay  1000₺ basıcam.. kendi duygusal dusuncem ltc ve eth 3-5 yila 5-6 bin olur diye dusunuyorum.. ltc yi 7-8 ay once 17₺ den aldim şuan bile kaça katladi malum.. elimdeki 30k parayi acaip derecede basasim var ama yemiyor iste kaydecek seyi olan insanlariz

Hocam ne kadar coin varmış. Herhalde genel gördüğüm eth üzerinde yoğunlaşma var. dgb de 0.013lerde ama riske girip 100 dolar alsakmı. Değerlenirse trilyon. olmazsa giden 100 dolar olur. ltc ilk defa duydum onuda araştırmaya başlıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

şu konuyu her gördugumde kahroluyorum 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

şu konuyu her gördugumde kahroluyorum 

+1

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Xrp şu an hangi değerde? Nereden alınır?

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Coin yasal mı ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 153838 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş