folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam ben çok trenler kaçırdım o yüzden başkaları da aynı duruma düşsün istemem.

ocak ayında ethereum 8-10 $ civarındayken almaya uğraştım, r10 dan 2-3 kişiyle iletişim kurdum, bir sürü şey anlattılar ettiler ama gidipte şu siteden hesap aç, ordan al diye basit bi yöntem sunmadılar.

kime sorsam "duruma göre değişiyor" dedi, net bi bilgi edinemedim. 5 ay önce öğrenebilseydim şu poloneix i felan, 1000 TL lik ethereum alıp beklicektim, şu anda 20.000 TL gibi bir para edecektı.

şimdi az biraz bu işleri çözmeye başladım, çözdüğüm kadarıyla da bilgilendirmeye çalışıyorum.

ancak şu uyarıyı da yapayım, ben kendi tecrübelerimi paylaşıyorum, bu şekilde yapın veya yapmayın demiyorum.

Bu cümlene sonuna kadar katılıyorum hocam :)

Bu arada API yi free veriyor bakalım bişey çıkarabilecek miyim :)

siz biraz kurcalayın, ben bakamadım, baksam da çok anlayacağımı zannetmiyorum :) yazılımı yazan arkadaşla fesybuktan da bağlantı kurabiliriz duruma göre.

bu arada bikaç mesaj önce dediğim şekilde, dışarıdan btc alıp (yani şahısla poloneixteki güncel fiyattan anlaşıp) koinim veya btcturk te bozdursak bile yine baya kar ederiz diye düşünüyorum.

bu şekilde yapan var mıdır?

çünkü türk sitelerinde en az 200$ dolarlık bir oynama mevcut.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Alt coinler icin al sat hakkinda takip ettiginiz bir yer var mi?

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    override bunu yazdı

poloniex.com

coinmarketcap.com

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

hocam dengeyi nasıl sağlıyorsun? 

yani xrp yi btc karşılığnda alıyorsun baktın xrp yükseldi satıp btc mi alıyorsun? bu durumda btc de yükselmiş olursa yüksekten almış olacaksın kar ın düşecek belki de zarar edeceksin? Doğru mu düşünüyorum. Ben ripple ları aldım koydum kenara. fazla bişey yok ama al sat yapmak istiyorum. atıyorum 0.2 iken aldığım ripple ı 0.3 olduğunda hangi cryptocurrency e çevirsem ve daha sonra tekrar ripple düştüğünde o çevirdiğim cc ile alsam soru işaretlerim var..Sen nasıl bir yol izliyorsun?

İşlem yaparken btc kazancıma bakıyorum. Btc fiyatı da oynak, o an kaç dolardan kaç btc'den aldıysam onu not alıyorum. Aldığım dolar hesabından yukarıda da satıyorum. Birkaç marketten de fiyatları takip ediyorum, cmc gibi. Oralarda diğer market istatistikleri tutuluyor ve gidişatı ordan görebiliyorum. Başka marketlerde de fiyatlar yüksek poloniex'te değilse alıp kenara atıyorum ve fiyat yükselince ben de hasatı topluyorum. 

Ethereum'dan ethereum Classic'ten, digibyte, stellar ve bytecoin'den bu şekilde işlemler yaptım 9-10 gün gibi bir sürede de bir şekilde bupara katlandı. 

Bazı arkadaşlar bir şeyi hesaba katmıyor onu da söyleyeyim, 1usd=1usdt etmiyor. Usdt poloniex'te olan dolar gibi bir para birimi. 0,94-96 gibi bir değeri var diye biliyorum. Yanlışım varsa düzelten çıkacaktır. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    override bunu yazdı

poloniex.com

coinmarketcap.com

Su coin yukselecek su dusecek gibi bilgi paylasan bir yer :)

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    override bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    override bunu yazdı

poloniex.com

coinmarketcap.com

Su coin yukselecek su dusecek gibi bilgi paylasan bir yer :)

öyle bir şeyi kimse yapamıyor, çünkü piyasa sürekli değişken. gün içinde %100 ün üzerinde oynamalar mümkün olabiliyor, mesela geçen gün zcash in patlaması gibi.

ayrıca bu tarz bi tahminde bulunup tutturanlar varsa bile yapmaz zaten. kendisi alıp satar, kazanır, diğerleri aç kalsın.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

beyler sizinle şimdi altcoinlerde pump veya dump hareketlerini algılayıp telefonunuza sms olarak bildirecek bir yazılım paylaşacağım aynı zamanda bu yazılıma bu smslere göre otomatik olarak al sat yapan bir bot daha entegre edebilirsiniz.

Yazılımı bitcoin türkiye grubundan şahsen tanıdığım resul çağlayan yazmıştır. dileyen bitcoin altcoin türkiye grubuna girip yazılımı nasıl kullanacağına bakabilir o grupta detaylı anlatımı mevcut.

ilk olarak sms gönderimi yapan yazılımı yazdı üzerine botu entegre etti. ben şuanda botu kullanmıyorum sadece sms özelliğini kullanıyorum ve pumpları yakalıyor sms geldikten sonra pump bir süre daha devam ediyor bu arada işi götürmek sizin cesaretinize becerinize kalmış. 

https://traderinfo.net/

salihgs tarafından 26/May/17 19:34 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

@LynxMaster evet kimse paylaşmıyor ama sormak istedim:)

@salih teşekkürler sen tanıyorum diyince bir güven oluştu bende deniyeceğim grup facebookda mı

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    override bunu yazdı

@LynxMaster evet kimse paylaşmıyor ama sormak istedim:)

@salih teşekkürler sen tanıyorum diyince bir güven oluştu bende deniyeceğim grup facebookda mı

Evet facebookta. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

beyler sizinle şimdi altcoinlerde pump veya dump hareketlerini algılayıp telefonunuza sms olarak bildirecek bir yazılım paylaşacağım aynı zamanda bu yazılıma bu smslere göre otomatik olarak al sat yapan bir bot daha entegre edebilirsiniz.

Yazılımı bitcoin türkiye grubundan şahsen tanıdığım resul çağlayan yazmıştır. dileyen bitcoin altcoin türkiye grubuna girip yazılımı nasıl kullanacağına bakabilir o grupta detaylı anlatımı mevcut.

ilk olarak sms gönderimi yapan yazılımı yazdı üzerine botu entegre etti. ben şuanda botu kullanmıyorum sadece sms özelliğini kullanıyorum ve pumpları yakalıyor sms geldikten sonra pump bir süre daha devam ediyor bu arada işi götürmek sizin cesaretinize becerinize kalmış. 

https://traderinfo.net/

proje mantığı güzel ancak sms başı neredeyse 1 TL

Minimum yükleme de 0,01 BTC yani şuan ki kurla 90 TL 

Bu sistemle tutunmaları zor

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 154364 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş