folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    kerot bunu yazdı

Btcturk'te 10.350 TL

Poloniex'te 2.615$

Btc-e'de 2.679$

Siteler arasında da gerçekten büyük farklar var. Satılıp alınan aynı şey :)

Gözlemlediğim kadarıyla herkes bitcoin almaya çalışıyor-alıyor. Alım olduğu için fiyat sürekli yükseliyor. Bu furya ne kadar gider bilinmez ama yaygınlaştı ve düşecek gibi de değil.

Bir ara 3.000Tl ye çıkıp yine 1.200tl seviyesine dönmüştü, aynısı olur mu bilinmez.

Gerçekten tahmin edilemez oldu artık, sonu hayrola.

Bilmiyorm yoldaş ama gidişat 1 btc 10.000 usd $ gibi, aq 100-200 alım diyorum ama ceserat ederimiyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

İnanılmaz uçuşta ufak ufak almak lazım sanırım. Bu tren kaçırılmaz ama insan yine de cesaret edemiyor..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

11bin 

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Böyle artış mı olurmuş. :O

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

11bin TL den 9.650ye düştü. Sürekli birilerini silkeliyor. Kumardan daha manyak bir hal aldı yav

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

10 saniyede bir 300 TL artıyo azalıyor ..

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

iyi düştü ama. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

yüklü yatırımlar kalp hastalarına tavsiye edilmez :)

ZzZzZzZ...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Uzun zamandır adını duyuyorum deepweb de saçma sapan işlerde kullanılıyordu yada ben öyle hatırlıyorum. O zaman açığa çıkmamak için kullanılıyordu. Şimdi iyice borsa gibi olmuş daha çok olmayan birşeyi varmış gibi insanlara satıyorlar. Kimsede elle tutulur gözle görülür birşey yok. Resmi kayıt yok bitcoin alıyorsunuz bu ürünü satan yada üretenler bu bitcoin e karşılık ne tutuluyor  elde.  Yani normalde para para basmak için bi karşılığının olması gerekmiyormuydu bu bitcoinin karşılığı ne? Yada ben herşeyi baştan sona yanlış mı anlamışım? 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Uzun zamandır adını duyuyorum deepweb de saçma sapan işlerde kullanılıyordu yada ben öyle hatırlıyorum. O zaman açığa çıkmamak için kullanılıyordu. Şimdi iyice borsa gibi olmuş daha çok olmayan birşeyi varmış gibi insanlara satıyorlar. Kimsede elle tutulur gözle görülür birşey yok. Resmi kayıt yok bitcoin alıyorsunuz bu ürünü satan yada üretenler bu bitcoin e karşılık ne tutuluyor  elde.  Yani normalde para para basmak için bi karşılığının olması gerekmiyormuydu bu bitcoinin karşılığı ne? Yada ben herşeyi baştan sona yanlış mı anlamışım? 

kardeş şu an dünya üzerinde kayıtlı olan bütün paranın sadece %7si nakit kağıt para olarak bulunuyor.

para ne zaman elle tutulur bir şey oldu ki?

sen paranı bankada tutuğun zaman olmayan şeyin bir de vergisini ödüyorsun. bitcoin'de tutmak çok daha mantıklı.

He is finding himself.
Toplam Hit: 154234 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş