folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bovsan | Yeni Türk Borsası'ndan Ön Kayıt Hediyesi 0.025 ETH | Acele Edin!

Bovsan | Yeni Türk Borsası'ndan Ön Kayıt Hediyesi 0.025 ETH | Acele Edin!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Boku ckti senin su refli link.kasmak.icin actigin konularin  

Kac para kazaniyorsun bari ya da.basindan beri kazandin

Niye kızdın hocam anlamadım ? Böyle bir yasak varsa, yönetim hemen silebilir. Kazandığım bir para henüz yok, bu konu zaten henüz ön kayıt konusu.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Up beyler :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

https://www.bddk.org.tr/WebSitesi/turkce/Mevzuat/Odeme_Hizmetleri_Kanunu/Odeme_Hizmetleri_Kanunu.aspx

Bddk izni olup olmadığını bilmediğiniz hiçbir yerden bu işe girmeyin. 

Adamın yazdığını neden görmezden gelmişsiniz hocam? Her mesajı alıntılayıp cevaplamışsınız. Şu konuya açıklık getirin ben dahil bi kaç refli kullanıcı daha üye olacağız

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

https://www.bddk.org.tr/WebSitesi/turkce/Mevzuat/Odeme_Hizmetleri_Kanunu/Odeme_Hizmetleri_Kanunu.aspx

Adamın yazdığını neden görmezden gelmişsiniz hocam? Her mesajı alıntılayıp cevaplamışsınız. Şu konuya açıklık getirin ben dahil bi kaç refli kullanıcı daha üye olacağız

şahsen ben izin almış olsam anasayfaya herkesin gozune sokacak sekilde izinli oldugumu yazardim.

sonuc:   tabi ki izni yok.

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

BDDK izni olup olmadığı konusunda bir bilgim yok hocam. Onu destek bölümünden sorayım gün içerisinde. Yalnız olup - olmamasının ön kayıt açısından alakası nedir ben pek anlamadım ?

Promosyon olarak dağıtılan ETH'leri, kayıt esnasında ilk işlemden sonra ( en düşük meblalı bir işlemde anında aktif olacak deniyor. ) hesabınızda görmediyseniz bilinki adamlar sahtekardır. Kaldı ki; onlarca forumda , web sitesinde reklamları dönüyor. Tahminen XX.XXX kayıtlara ulaştılar. Kendilerinin bileceği birşey :)  Böyle bir hatalarında kayıplarının ne kadar büyük olacağını biliyorlardır böyle bir piyasada. 

Gidende en fazla 0,025 ETH olur :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

şahsen ben izin almış olsam anasayfaya herkesin gozune sokacak sekilde izinli oldugumu yazardim.

sonuc:   tabi ki izni yok.

Bu izni sorgulamak için bir sayfa var mı hocam ? Bende bir kontrol etmek isterim gerçekten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Desteğe soracağım deyip 6 saat sonra güncelleme amaçlı nereden sorgulanıyor demek. Bu borsadan bok çıkar dikkat etsin herkes.

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Desteğe soracağım deyip 6 saat sonra güncelleme amaçlı nereden sorgulanıyor demek. Bu borsadan bok çıkar dikkat etsin herkes.

Eee bilen birine sormayalım mı yani hocam , tıpkı yer sağlayıcı sorgulama sayfası gibi bununda varsa bir sorgulama yeri; bilen arkadaş varsa yönlendirsin oradan sorgulayalım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Bu tip kripto para haber-ref konuları fazla geliyorsa o konuyu atlar bir sonraki konuya geçersin. En fazla bir mouse hareketine mal olur başkaca zararı olmaz. Hele ne kazandın  Kİ ? sorusu çok gereksiz yani ne olur sana göz kalabalığından fazla ne zararı var 20 tane konu açıp 5 TL bile kazanmış olsa konu sahibi. Lütfen rica ediyorum, insanlara gereksiz şekilde baskı uygulamayın.

izni olup olmadığı konusu, ön kayıt için sadece tel no su veriyorsun ki bu büyük bir gizem değil. Çatır çatır her yerde bu numaralar dolanıyor. Borsa açılır, güvenli olmadığı kanaati getirilirse es geçilir, sallanır. Borsa açıldığında şartları uygun gelirse süreç işletilir.

Konuda bu husustaki yorumlara binaen konu sahibi izin konusunda bilgim yok durum bu şeklinde güncelleme yapsın bence yeterli. İnsanlar ona göre kendince hareket eder. Tabii ki bundan sonraki konularında da buna göre hareket eder.

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Bu tip kripto para haber-ref konuları fazla geliyorsa o konuyu atlar bir sonraki konuya geçersin. En fazla bir mouse hareketine mal olur başkaca zararı olmaz. Hele ne kazandın  Kİ ? sorusu çok gereksiz yani ne olur sana göz kalabalığından fazla ne zararı var 20 tane konu açıp 5 TL bile kazanmış olsa konu sahibi. Lütfen rica ediyorum, insanlara gereksiz şekilde baskı uygulamayın.

izni olup olmadığı konusu, ön kayıt için sadece tel no su veriyorsun ki bu büyük bir gizem değil. Çatır çatır her yerde bu numaralar dolanıyor. Borsa açılır, güvenli olmadığı kanaati getirilirse es geçilir, sallanır. Borsa açıldığında şartları uygun gelirse süreç işletilir.

Konuda bu husustaki yorumlara binaen konu sahibi izin konusunda bilgim yok durum bu şeklinde güncelleme yapsın bence yeterli. İnsanlar ona göre kendince hareket eder. Tabii ki bundan sonraki konularında da buna göre hareket eder.

Teşekkür ederim hocam :) Arkadaşlar çoğu konuda haklı, ülkede ciddi bir güven sorunu var. Lakin, konudan da anlaşıldığı üzere bu bir ön kayıt. Zaten 1 hafta kadar bir süresi kaldı, o zaman anlaşılır zaten borsanın amacı. He yatırım yapılacaksa da , araştırmalar neticesinde yapılır elbet. 

Tekrar teşekkür ederim. :) 

Toplam Hit: 7136 Toplam Mesaj: 71
bovsan dijiral para borsası türk borsa