Bu Adam Kim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

Bu adam yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelir.

Bu adam ilköğretim çağında zorunlu dini eğitim alır.

Bu adamın aile kökeni kimse çözemeyeceği kadar karanlıktır.

Bu adamın ailesinde daima gizlenen bir Yahudi bağlantısı vardır.

Bu adamın ruhsal yapısı çok dalgalı ve düzensizdir.

Bu adam gençliğinde ve ileri yaşında karşıtlarına argo ile yanıt veren küfürbaz ve külhanbeyi tavırlı biridir.

Bu adam verdiği sözleri tutmayan ve imzaladığı açık/gizli anlaşmalara uymayan biridir.

Bu adam devlet yönetimi konusunda CAHİL ama BASKICI ve ŞANTAJCIDIR.

Bu adam kendi anadilini bile doğru dürüst konuşamadığı gibi yabancı bir dil de öğrenmek istememiştir.

Bu adam kendi ülkesinde ALT ve ÜST kimlikler bulunduğuna inanır.

Bu adamın kendi devleti ve ordusuyla derin sorunları vardır.

Bu adam hem özel yaşamında hem de siyasi faaliyetlerinde daima MAĞDURU oynamıştır.

Bu adam gençliğinde çok yoksulluk çektiğini öne sürerek sürekli olarak haksız kazanç dahil her türlü yoldan çok para kazanma hırsı ile yaşamıştır.

Bu adamın cinsel sapmaları olduğu ve/veya cinsel sorunlar yaşamış olduğu anlaşılmıştır.

Bu adamın epilepsi (sara) hastalığına duçar olduğu ve zaman zaman ‘Fit' diye bilinen buhranlar geçirdiği hep gizlenmiştir.

Bu adamı bir gizli örgüt, ülkesinde lider yapmaya karar vermiştir.

Bu adam başbakan olunca cumhurbaşkanını halkın seçmesini istemiş ve kendisinin cumhurbaşkanı yapılmasını dilemiştir.

Bu adamı iktidara getiren gizli örgüt, onu kullanarak ülkesinde DEVLETİ çökertmiş ve VATANI böldürmüş ve işgal uğratmıştır.

Bu adam tarihin tanıdığı EN KİFAYETSİZ MUHTERİS LİDERDİR.
    Bu Adamı Tanıdınız Mı?

Bu adam Adolf Hitler'dir.

Size birisini anımsatıyor mu?

kişisel not: yeminle söylüyorum ya stalin çıkacak yada adolf çıkacak dedim bu hükümete helal olsun bizleri nasılda hissizleştirmiş inşallah siz daha birinci cümleden kim olduğunu anlarsınız saygılarımla...

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSCSSC
    ssc
    ssc's avatar
    Erkek

Nedir bu gizli örgüt?

Filminde vs ve kavgam kitabında okuduğum kadar hatırladığım ile bundan cok söz edilmiyor?

SSC
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek

Tayyip amca.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    konuyu evirip çevirip hükümete ve tayyip'e dokunduruyorsunuz ya helal olsun size. bu adamı biz seçtik. sevsekde sevmesekde bu adama destek çıkmak zorundayız.köstek olmak değil. ama sizlerin yaptığına bak. adamı her konuda eleştirmekten bıkmadınız. şuan hükümet devrilse yerine kim koyacaksınız? elle tutulur bi adam varmı siyaset'te veya parti?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSCSSC
    ssc
    ssc's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:
    -----------------------------
    konuyu evirip çevirip hükümete ve tayyip'e dokunduruyorsunuz ya helal olsun size. bu adamı biz seçtik. sevsekde sevmesekde bu adama destek çıkmak zorundayız.köstek olmak değil. ama sizlerin yaptığına bak. adamı her konuda eleştirmekten bıkmadınız. şuan hükümet devrilse yerine kim koyacaksınız? elle tutulur bi adam varmı siyaset'te veya parti?

Allahaşükür seçtik...

seçmeseydik belki 0 8 asker bu gün ırakta değil türkiye sınırları içerisindeydi...

SSC
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:
    dokundururuz hoca . her gun onlarca ŞEHİT  verirken adam hala Chp e sarkıyor hala referandum a bakıyor saçmalıktır bu, yok kuzey Irak'a giricez şartlar uygun değil fln fstk .

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ya koskoca amerika ırak'a savaş açarken neler yaptı? önce ab'ye başvurdu,heyet gönderildi,uyarıldı,o kadar hazırlık yaptı filan... şurda adamlar bütün bunları 1 hafta da yapıyor yine yaranamıyor...

edit: bide ben kendimi bildim bileli bu pkk var. seneler öncesinde de şehitler veriliyordu. şimdi niye tüm fikirler değiştirilip bütün suç hükümete yükleniyor?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:
    ya koskoca amerika ırak'a savaş açarken neler yaptı? önce ab'ye başvurdu,heyet gönderildi,uyarıldı,o kadar hazırlık yaptı filan... şurda adamlar bütün bunları 1 hafta da yapıyor yine yaranamıyor...
    1 haftada yptı , 5 senedrde Ulkenin anasını s..k..yo .

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watem
    watem's avatar
    Erkek

Bu adam kendi ülkesinde ALT ve ÜST kimlikler bulunduğuna inanır.

adam oldugunu nerden çıkardınız şimdi adamlık kolay degil

ADALET MÜLKÜN TEMELİNDE ÖLÜ BULUNDU ZANLILARIN YAKALANMASI İÇİN OPERASYON DEVAM EDİYOR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    küçücük israil napti peki?

Yakarız Bu Gezegeni...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSCSSC
    ssc
    ssc's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:

edit: bide ben kendimi bildim bileli bu pkk var. seneler öncesinde de şehitler veriliyordu. şimdi niye tüm fikirler değiştirilip bütün suç hükümete yükleniyor?

80 kusur senelik cumhuriyet tarihinde, Ne zaman asker kacırıldı pkk tarafındanda bu kadar aciz kaldık bi araştır bakalım...

80 kusur senelik cumhuriyet tarihinde, Ne zaman bi askerimizin kafasına cuval geçirildi bi araştır bakalım...

80 kusur senelik cumhuriyet tarihinde, Ne zaman bi harekat olacağı zaman, Ben bi buşa sorup geliim dendi bi araştır bakalım...

80 kusur senelik cumhuriyet tarihinde, bütün pkk katliamlarındaki maximum sayıları bi araştır, 1 hafta içinde 35 şehir olmuşmu bir ay içerisinde 65 e yakın şehit hiç olmuşmu bi araştır bakalım...

80 kusur senelik cumhuriyet tarihinde, Bütün ülkenin bu kadar önemli problemleri varken, bi başörtü sorununa kapılıp gidildiği ne zaman olmuş bi araştır bakalım...

80 kusur senelik cumhuriyet tarihinde, 10 sene önce Cumhuriyet artık sona ermiştir diyen bir kişi ne zaman Cumhurun başkanı olmuş bi araştır bakalım...

Ama yok elektriğe 5 senedir hiç zam gelmedi dimi?

Hocam sizde at gözlüğü bile yok körsünüz kör...

Dünyanın en büyük ordularından bi tanesi, 200 capulcu tarafından basılıp onlarcası şehit ediliyor 8 tanesi kacırılıyor, ama başımızdaki savunduğun adamlar Rice telefon etti onu bekliyoruz, askerler öldü ben abdye ucuyorum diyor...

Ama anlamayacağınız için konuşmaya gerek yok...

Adamlar 1 haftada yapıyomuş, neyi yapıyolar ya? Kendinizi kandırın oldumu...

Ah Aziz Nesin Ahhhhh...

SSC
Toplam Hit: 5863 Toplam Mesaj: 46