Bu Nedir Be ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walkingdead
    walkingdead's avatar
    Erkek

şimdi beyler şu açıdan bakarsak 3. köprünün oraya yapılacak olması keyfi değildir zannımca.zaruriyet var.20 ağaç için masraf 1 milyar lira artacaksa eğer biz 1 milyar lira ucuza yaparız 100 bin tane ağaç dikeriz.ayrıca ülke çapında polisi itibarsızlaştırma hareketine karşı çıkıyorum.polis asayişi sağlamak için güç kullanmak zorundadır mecbur gaz ve su kullanacak.eğer oradan geçenlerin,çocukların,turistlerin yaralanmasını istemiyorsan gösteri yapma.birileri yaralanabilir diye eylem yapmayalım mı diyorsan birileri yarlanabilir diye anarşiye geçit mi verelm şeklinde karşıt bir görüşü de aklına getirmelisin. bi de bu eylem olayı turistik bi geziye dönüştü gibi görüyorum artık.burdn 2 kişi de gitti giderken de niye,gitmeyin filan diyince eğlenceli olur heyecan olur filan dediler bilmiyorum artık onlara özel bir aptallık mı böyle yapan çok kişi var mı?

bu arada parende atan adam çok komikti:dkendim o durumda kalsam inanın kendime de gülerdim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

iyice boku çıktı.

Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı falan neyse fazla bişey demeye gerek yok.

WALLACEs tarafından 01/Haz/13 03:10 tarihinde düzenlenmiştir

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

bu olayların sadece gezi parkıyla ilgili olmadığını idrak edemeyenler var hala. bardağı taşıran son damlaydı gezi parkı.

abi sabahtan beri aynı seyi yazıyorum ama yok yok yok yok, adamların beyni programlanmıs gibi olayın baslaması üzerinden saatler gecmesine ve devam etmesine ragmen halen aynı seyi yazıyor, acıyorum artık.

Tamam abi olaylar bitsin çıkıp birlikte protesto edelim devleti. Ama bugünkü olaylar açık bir fitnedir. Sen de devlet düşsün istiyorsun, ingiliz de iranı da rusu da. Peki devlet düşerse gerçekten kim kazanacak? Herkes aynı anda kazanamayacağına göre??

Kimsenin devleti düşürmek gibi bir gayesi yok hocam, çarpıtmayalım. Hükumetin anti-demokratik uygulamalarından bıkan insanlardır bugün sokağa çıkanlar ve dertleri hükumetledir. Devrim yapalım, rejimi değiştirelim diyen yok.

Ayrıca kazanmak ve kaybetmek dersen bu olayları basite indirgemiş olursun. Kime karşı neye karşı kazanıyoruz ki? Ülke bizim ülkemiz, halk bizim halkımız. Kazanılacak bir şeyler varsa onlar da haktır, özgürlüktür, demokrasidir.

Ve bugün yüzbinlerce kişi hükumet istifa diye bağırıyorsa, sence gerçekten de bir problem yok mudur?

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    moi bunu yazdı
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

bu olayların sadece gezi parkıyla ilgili olmadığını idrak edemeyenler var hala. bardağı taşıran son damlaydı gezi parkı.

abi sabahtan beri aynı seyi yazıyorum ama yok yok yok yok, adamların beyni programlanmıs gibi olayın baslaması üzerinden saatler gecmesine ve devam etmesine ragmen halen aynı seyi yazıyor, acıyorum artık.

Tamam abi olaylar bitsin çıkıp birlikte protesto edelim devleti. Ama bugünkü olaylar açık bir fitnedir. Sen de devlet düşsün istiyorsun, ingiliz de iranı da rusu da. Peki devlet düşerse gerçekten kim kazanacak? Herkes aynı anda kazanamayacağına göre??

Kimsenin devleti düşürmek gibi bir gayesi yok hocam, çarpıtmayalım. Hükumetin anti-demokratik uygulamalarından bıkan insanlardır bugün sokağa çıkanlar ve dertleri hükumetledir. Devrim yapalım, rejimi değiştirelim diyen yok.

Ayrıca kazanmak ve kaybetmek dersen bu olayları basite indirgemiş olursun. Kime karşı neye karşı kazanıyoruz ki? Ülke bizim ülkemiz, halk bizim halkımız. Kazanılacak bir şeyler varsa onlar da haktır, özgürlüktür, demokrasidir.

Ve bugün yüzbinlerce kişi hükumet istifa diye bağırıyorsa, sence gerçekten de bir problem yok mudur?

Ben de sana diyorum ki Cnn dediğin satılmış medya gurubu babasının hayrı için, oradaki 10 ağaç için canlı yayın yapmıyor herhalde. Bir erken seçim olsun ve sözü halk söylesin, daha demokratik değil mi?

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    moi bunu yazdı
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

Ben de sana diyorum ki Cnn dediğin satılmış medya gurubu babasının hayrı için, oradaki 10 ağaç için canlı yayın yapmıyor herhalde. Bir erken seçim olsun ve sözü halk söylesin, daha demokratik değil mi?

tabi ki hocam. erken seçim kararı gelirse bu olaylarda sonlanır zaten. ama erken seçim öyle kendiliğinden gelmiyor işte.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    moi bunu yazdı
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

Babasının hayrına yayın yapmıyor ne demek arkadaşım! Basın yayının görevi bu! adamlar işlerini yapmaya başladı diye suçlu mu oldular! Erken seçime gelince zart diye olmaz o işler, zaten halk hükümet düşsün demiyor, hükümetin antidemokratik uygulamalarını protesto ediyor. Çok mu zor polisi çekip iş makinelerini parktan çıkarmak ve mahkeme kararına uyacağını söylemek... Allah mı lan bu adamlar. Tüm bunların dışında seçimlerin gerçekten hakkıyla hukukuyla yapıldığına inananınız varsa yeniden düşünsün. Hükümetin geri adım atması gerekiyor, güç kaybetmez aksine yaptığı saçmalıklardan vazgeçerse ortam sakinleşir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

Bu gece Kütahya da ayağa kalktı. Binlerce Kütahyalı ve Dumlupınar Üniversitesi öğrencileri, Cumhuriyet caddesi(sevgi yolu) ve Atatürk bulvarı boyunca yürüdü. Saat 4'den sonra polis eylemcilere gaz bombası ve tazyikli su ile saldırdı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

Bu gece Kütahya da ayağa kalktı. Binlerce Kütahyalı ve Dumlupınar Üniversitesi öğrencileri, Cumhuriyet caddesi(sevgi yolu) ve Atatürk bulvarı boyunca yürüdü. Saat 4'den sonra polis eylemcilere gaz bombası ve tazyikli su ile saldırdı.

dincilikle islam karşıtlığı zihniyetle giden varsa gitmesin zaten ama bu olay zaten en çok ta AQP yüzünden büyüdü, yapmayın etmeyin allah aşkına islam - ecnebi çatışmasına dönerse oralık daha bildiğin boka gider saten. çamur at izi kalsın hesabı. 

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

dincilikle islam karşıtlığı zihniyetle giden varsa gitmesin zaten ama bu olay zaten en çok ta AQP yüzünden büyüdü, yapmayın etmeyin allah aşkına islam - ecnebi çatışmasına dönerse oralık daha bildiğin boka gider saten. çamur at izi kalsın hesabı. 

Olayın anti islam gibi birşeyle alakası yoktur.

Bunun dışında olay Gezi Parkı olayı olmaktan çıkmıştır.

---

Bu iktidarın yaptıklarına yeter demektir artık. Sivillere durduk yere sert müdahile yapmaları ateşledi fitili.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

Olayın anti islam gibi birşeyle alakası yoktur.

Bunun dışında olay Gezi Parkı olayı olmaktan çıkmıştır.

---

Bu iktidarın yaptıklarına yeter demektir artık. Sivillere durduk yere sert müdahile yapmaları ateşledi fitili.

ona bişi dediğim yok olm saten benim. ama bi adamın kendini kanuni görüp halka zulmü oluyorsa bu sonuc için geç bile kalındı, ama olayı başka şeylere bağlamaya çalışanlara sövüom ben. 

ekonomi çok iyi kriz yok şu bu diye diye milletin karşısına geçip emek hırsızlığı yapıp sonrada gülerek bundan bahsedeen REZİL heriflerin gitmesi saten tam isabet olur ancak şöle bişide var ülkeyi yöneticek kapasitede adam yok :< varda yok. kullanmasını bilene 700 lira çok para deyip parayı ota boka süse püse harcamak dış borç açığını arttırıp yerli sermaye de dahil üretimi yabancılaştırmak ülekeyi Zora zaten soktu yeterince. amk yerinde PARA yok diye akşama kadar ağlayan  aç gözlü piç kurularından tutta sevdiği işi yapmak yada yapamamak zorunda kalan insanların işsizlik yüzünden başka şeylere yönelmesi sevidği kızla ewlenmeye kalkan (ki herkes için söylemiyorum bu lafı insan evladıda var) admlara hatta ksr bakmasınlar kadınlara "ben çektim  kızım çekmesin & zengin koca hayali" gibi lanse edilirse eğitim verilirken bu insanlara saygın mesleklerin dışına çıkılmamayı gösterilirse nolcak amk. sinirleniyom hacı ksr bakmayın :| 

Living Death
Toplam Hit: 15339 Toplam Mesaj: 122