Bu Nedir Be ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

dincilikle islam karşıtlığı zihniyetle giden varsa gitmesin zaten ama bu olay zaten en çok ta AQP yüzünden büyüdü, yapmayın etmeyin allah aşkına islam - ecnebi çatışmasına dönerse oralık daha bildiğin boka gider saten. çamur at izi kalsın hesabı. 

Olayın anti islam gibi birşeyle alakası yoktur.

Bunun dışında olay Gezi Parkı olayı olmaktan çıkmıştır.

---

Bu iktidarın yaptıklarına yeter demektir artık. Sivillere durduk yere sert müdahile yapmaları ateşledi fitili.

ona bişi dediğim yok olm saten benim. ama bi adamın kendini kanuni görüp halka zulmü oluyorsa bu sonuc için geç bile kalındı, ama olayı başka şeylere bağlamaya çalışanlara sövüom ben. 

ekonomi çok iyi kriz yok şu bu diye diye milletin karşısına geçip emek hırsızlığı yapıp sonrada gülerek bundan bahsedeen REZİL heriflerin gitmesi saten tam isabet olur ancak şöle bişide var ülkeyi yöneticek kapasitede adam yok :< varda yok. kullanmasını bilene 700 lira çok para deyip parayı ota boka süse püse harcamak dış borç açığını arttırıp yerli sermaye de dahil üretimi yabancılaştırmak ülekeyi Zora zaten soktu yeterince. amk yerinde PARA yok diye akşama kadar ağlayan  aç gözlü piç kurularından tutta sevdiği işi yapmak yada yapamamak zorunda kalan insanların işsizlik yüzünden başka şeylere yönelmesi sevidği kızla ewlenmeye kalkan (ki herkes için söylemiyorum bu lafı insan evladıda var) admlara hatta ksr bakmasınlar kadınlara "ben çektim  kızım çekmesin & zengin koca hayali" gibi lanse edilirse eğitim verilirken bu insanlara saygın mesleklerin dışına çıkılmamayı gösterilirse nolcak amk. sinirleniyom hacı ksr bakmayın :| 

Abi geri dönülmez yola girdik. İktidar içeride ve dışarıda yalnız kaldı.

İktidar normalde Polislere gaz gerekmedikçe kullanmayın vs.. demesi lazım. Sonra iktidardan birileri muhalefetle görüşüp halkı sakinleştirmeli.

Ama it herif bunları yapmayıp, bu sabah daha beter saldırmaya başladı. Bugün daha zor geçecek ama insanlar sokağa akın ediyor.

Eskişehir halkı AKP binasına yürümeye çalışmış. Polis müdahile etmiş. Tekrar yürümüş, tekrar müdahile etmişler (yaklaşık 4 bin kişi). Ulusal TV muhabirlerinin dediği aynen şöyle ;

- Çok enteresan birşey var burada, geri çekilmiyorlar. Polise direnç noktası oluşturdular ve çok büyük öfke var. Dağılmak yerine her geçen saat, her geçen dakika daha büyüyor kalabalık (bu sanırım gece yarısı civarında söylenmiş).

Sonra ne oldu bilmiyorum. Net bilgi yok.

----

1 günde Türkiye değişti. edit:

gerçekten tehlikeli bir gün. Herkes sağ duyulu olmalı. Hükümet halkı sakinleştirmeli. Bomba attıkça insanlar sokağa döküldü. Bomba attıkça direniş Türkiye'ye yayıldı.

Devam ederlerse iş kötü olacak. Halkı sakinleştirip, gerekirse sokağa dökülmeleri gerek.

Ayro tarafından 01/Haz/13 07:27 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler Bir şey dikkatimim çketi ortada kasıp kavuran özellikle 19 mayısta vs bu TGB nin taklidini yapan mit kontrolinde olduğu söylenen

genç-türk  topluluğu nerde görebiliyor musunuz hani nerdeler 

adamların intern sitelerinde bile bu oalylarla ilgili tek yazı yok 

http://www.genc-turk.org/  

bakın tek kelşime yazı yok hadi siteyi güncellemediler facebook gruplarında bile tek kelime yazı yok 

https://www.facebook.com/gencturklerizbiz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

bu gün saat 5'te bursa kültürparkta toplanılacak bursalı müritler gelecekse iletişim kurabilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

Bu gece Kütahya da ayağa kalktı. Binlerce Kütahyalı ve Dumlupınar Üniversitesi öğrencileri, Cumhuriyet caddesi(sevgi yolu) ve Atatürk bulvarı boyunca yürüdü. Saat 4'den sonra polis eylemcilere gaz bombası ve tazyikli su ile saldırdı.

resimde gördüğün kalabalıktan fazlası yok kesinlikle. Kütahyalı dediğin adamların 10 da 9 u Kütahyalı olmayan öğrenciler. ben zaten 4 den sonra gezdim geldim. gazmış, tazyikmiş onları bırak insan bile yoktu.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Bu adamlar mı marjinal grup, faşist, provakatör ???

Bu heriflerin elleri çıplak, göğüsleri siper. Bu adamlar polise saldırmıyor... Bu adamlar iktidarın kestiği ağaçları kolluyor, polisin zor duruma soktuğu sokak hayvanlarını kurtarıyor, polisin kirlettiği şehirleri temizliyor !!!

----

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o3ah
    o3ah's avatar
    Erkek

O,

aslında bir Yahudi ve İsrailli

başka birşey demiyorum

iyi eğlenceler diliyorum

yapamiycagini dusunuyorsan hic baslama. ama eger basladiysan sonuna kadar git.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

bu eylemler dış güçlerin düzenlediği bir eylem demek

bu eylemler huzurumuzu kaçırıyor demek

bu eylemleri yapanlar halk değil bir avuç çapulcu demek

Şerefsizliktir. Gidip görmeden içlerinde durmadan burdan konuşan klavye delikanlıları, düşünme yetisi olmayan hamam böceğinden iki adım fazla evrilmiş organizmaların şikayet etmeye hakkı yok. Şerefsizin evladı senin huzurun ağaç keserken değil  de o ağacı korurken kaçıyorsan ben senin huzurunun tam amk. Siktir apolitik ruhunla solucan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o3ah
    o3ah's avatar
    Erkek

O dediğim kişinin kim olduğunu anlasaydın bana siktir apolitik solucan demezdin.

Siz zannediyorsunuz ki o bir dinci ve geri kafalı.

Hayır o- tamamen kendi insiyatifi olan bir kişilik ve Türkiye den nefret ediyor.

Dinciliği sadece obje olarak kullanıyor. Gerçekte Müslüman bile değil. Asıl komik nokta da bu benim için :D

Tv de gördükçe gülüyorum. ama tam bir oyuncu

yapamiycagini dusunuyorsan hic baslama. ama eger basladiysan sonuna kadar git.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    ASKERiN DARBE HAKKI KALDI MI ? Komutanlarımız bunu söylüyor.darbe yapma yetkısı yok artık o kalktı beyler.darbeyı unutun deri

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    o3ah bunu yazdı

O dediğim kişinin kim olduğunu anlasaydın bana siktir apolitik solucan demezdin.

Siz zannediyorsunuz ki o bir dinci ve geri kafalı.

Hayır o- tamamen kendi insiyatifi olan bir kişilik ve Türkiye den nefret ediyor.

Dinciliği sadece obje olarak kullanıyor. Gerçekte Müslüman bile değil. Asıl komik nokta da bu benim için :D

Tv de gördükçe gülüyorum. ama tam bir oyuncu

"Aslında müslüman değil" cümlesi müslümanların en çok kullandığı cümle olduğundan bir şey ifade etmiyor benim için.

Toplam Hit: 15316 Toplam Mesaj: 122