Bu Nedir Be ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

Halkın nefretini had safhaya getirdiler. Allahtan sosyal medya varda halk görüntüleri gördü. Bunlara kızıp sokağa döküldü. 

Açık açık tehdit mi ediyorsun sen dindar olmayan kesimi ??

Sayının ve silahın önemli olmadığını Atatürk'ün askerleri Çanakkale ve Kurtuluş savaşında gösterdi. Bu ülkede 35-38 milyonun tarikatçi olduğu yanılgısına düşme sakın.

Amerikanın dolarlarına muhtaç takunyalı tayfa ile ; bir çok cephede savaşmıiş komutanlar, analistler ve kafası son derce sağlam çalışan profesörler, sanatçılar var. 

Onların yönlendirmesiyle devam edecek ; işçiler var, öğrenciler var bu ülkede. 

---

İstediğim hükümetin düşmesi değil ; halkın AVM, Taksim, Gezi Parkı gibi konularda ne istediğini görüp ; demorkatik ülkede olması gerektiği gibi bunlardan vazgeçmeleridir.

Diyelimki düştü ; eğer bu ülkede propagandasını yapıp işinize geldiği gibi kullandığınız Ergenekon örgütü gerçekten varsa zaten siz kaçacak delik arayın. Hükümet düştükten sonra hepinizi sallandırır. 

edit;

eğer yoksa zaten ne bu gürültü ?

Yoksada söyleyeyim ; hükümet düşerse, bunca senedir yaptıklarınızın hesabını soracağız. Amerika ile iş birliği, teröristlerle iş birliği ; özgürlük ve Atatürkçülüğü yok etmek neymiş tek tek göreceksiniz.

Göt kadar Kütahya'ya bakıp aldanma. İStanbul'a, Eskişehir'e, İzmir'e, Ankara'ya bakmanı tavsiye ederim.

Kesinlikle tehdit etmediğimi söyledim. Adam gibi tartışacaksan yaz. Terbiyesizce hareket etme. Göt kadar Kütahya diyorsun, koskoca İstanbul'da elinizden gelenin ne olduğunu görüyoruz. Atatürk'ü kullanmayın artık. Atatürk'ün askerleri dediğin Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı'nda savaşanlar cebinde Kuran'la şehit olanlardı. Biz atalarımızın ahlakını hala koruyoruz hayatımızı Kuranla çiziyor, cebimiz de Kuranla doşalıyoruz evet dediğin gibi o ahlakı bulunduranlar için sayının ve silahın bi önemi olmaz. Tekrar tekrar uyarıyorum seni hakaret etmeden yaz.

Dostum seni bilmem ama cemaat yapılanmaları bunları hiçe sayıyor fazlasıyla, din onlar için bir amaç değil bir araç. yıllardır türkiyede bu böyle birileri din kuran iman elden gidiyor diye halkın dikkatini başka yöne çekerek ceplerini daha fazla doldurdu. sen iyi bir adam olabilirsin hayat felsefen olabilir buna birşey diyemem ama gördüğüm kadarıyla cemaatler katıksız orospu çocuğudur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Bu herifler olayı anlamadı zaten. Beyinleri yıkandığı için Atatürk'ü, Atatürkçüleri falan din karşıtı sanıyorlar. Aksine ; herkesin dinini rahatça yaşaması için uğraşıyorlar.

E haliyle her inanış, her insan, her grup bazı şeylerden feragat etmesi gerek. Bunu kullanıp, bak din düşmanları deniyor.

Atatürk sayesinde diğer inançlara özgürlük gelmiştir. Sadece kendilerini düşündüklerinden mevzuyu kavramakta zorluk çekiyorlar.

---

Din adı altında farklı işler yapılmasına karşıyız. Sırf müslüman diye birini başbakan seçmeye karşıyız.

Din, yaratıcıyla senin aranda olur. Devlet, gruplar, tarikatler buna karışamamalı. bunu bir istismar malzemesi olarak kullanmamalı. FAkat AKP bunu hep yapıyor.

Eğer müslüman olsaydım ; önce AKP'ye kızardım , gerçek dini lekelediği için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

Halkın nefretini had safhaya getirdiler. Allahtan sosyal medya varda halk görüntüleri gördü. Bunlara kızıp sokağa döküldü. 

Sayının ve silahın önemli olmadığını Atatürk'ün askerleri Çanakkale ve Kurtuluş savaşında gösterdi. Bu ülkede 35-38 milyonun tarikatçi olduğu yanılgısına düşme sakın.

Amerikanın dolarlarına muhtaç takunyalı tayfa ile ; bir çok cephede savaşmıiş komutanlar, analistler ve kafası son derce sağlam çalışan profesörler, sanatçılar var. 

---

İstediğim hükümetin düşmesi değil ; halkın AVM, Taksim, Gezi Parkı gibi konularda ne istediğini görüp ; demorkatik ülkede olması gerektiği gibi bunlardan vazgeçmeleridir.

Diyelimki düştü ; eğer bu ülkede propagandasını yapıp işinize geldiği gibi kullandığınız Ergenekon örgütü gerçekten varsa zaten siz kaçacak delik arayın. Hükümet düştükten sonra hepinizi sallandırır. 

edit;

Yoksada söyleyeyim ; hükümet düşerse, bunca senedir yaptıklarınızın hesabını soracağız. Amerika ile iş birliği, teröristlerle iş birliği ; özgürlük ve Atatürkçülüğü yok etmek neymiş tek tek göreceksiniz.

Göt kadar Kütahya'ya bakıp aldanma. İStanbul'a, Eskişehir'e, İzmir'e, Ankara'ya bakmanı tavsiye ederim.

Kesinlikle tehdit etmediğimi söyledim. Adam gibi tartışacaksan yaz. Terbiyesizce hareket etme. Göt kadar Kütahya diyorsun, koskoca İstanbul'da elinizden gelenin ne olduğunu görüyoruz. Atatürk'ü kullanmayın artık. Atatürk'ün askerleri dediğin Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı'nda savaşanlar cebinde Kuran'la şehit olanlardı. Biz atalarımızın ahlakını hala koruyoruz hayatımızı Kuranla çiziyor, cebimiz de Kuranla doşalıyoruz evet dediğin gibi o ahlakı bulunduranlar için sayının ve silahın bi önemi olmaz. Tekrar tekrar uyarıyorum seni hakaret etmeden yaz.

Sen CHP'lilerin, Atatürkçülerin Kuran'a, İslam'a karşı olup hakaret ettiğini mi düşünüyorsun ? NE saçma düşünce.

Göt kadar tabi kütahya.

250 bin nüfusu var. İStanbul'da 8-10 site kadar nüfusu var.

--

Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük direnişini yaşıyor. Sayılar daha azken bu kadar. Şu anda 45 Adanademirspor otobüsü yola çıkmış. Yarın daha büyüğü olacak.

Sen neden bahsediyorsun ? Ne yaptığımızı görmüşmüş... E görmüşsen, ne yaptığımızı anlaman lazım.

https://www.facebook.com/photo.php?v=449644021796444

Bak İstiklali bu kadar dolu gördün mü sen hiç ??

edit :

hakaret demişsin de ; şehire hakaret edemeyeceğim için (çok saçma olur) sana yada herhangi birine hakaret ettiğimi düşünmüş olman gerek.

Tarikatçilerin ; Amerikan dolarına muhtaç olması mı hakaret ? E bak Fetullah gülen Amerika'da, Tayyip'in çocukları Amerika'da ???

---

Neresi hakaret analmadım ama deridn varsa destek'e mail at. Buradan boş boış bana hakaret ettin çığırtkanlığı yapma.

Sen değil misin Atatürkçü. Kaç kere dindar kesime hakaret ettin burda. Zaman zaman da kıvırıyorsunuz yok dindarlara etmiyoruz tarikatlara ediyoruz gibisinden. Açık açık yaşam stili olarak İslam'ı benimseyenlere hakaret ediyorsunuz.

Ben hakaret olarak Kütahya'ya göt kadar demeni kastetmiyorum. Takunyalı tayfa diye aşağılamaya çalışıyorsun. Her müslüman camide abdest alırken takunya giyer.  Kütahya'nın çok küçük olduğunun biz de farkındayız. Türkiye'nin her yerinden aynı reaksiyonu alamazsınız. Ülkenin her yerinden otobüs kaldırmanıza rağmen yeterli değilsiniz. O İstiklaldeki kalabalık tayyibin diyarbakırdaki mitinginden azdır.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

bana gezi parkında gaz bombası ve tazyikli su kullanmalarını gerektirecek olayı göstersene bi ?

1. basın açıklaması (halkın aklını karıştıracak içinde şifreli kelimelerle halkın ayaklanmasını sağlyacak cümleler kuramasın)
    2.oturma eylemi (eylemde oturma barikat kurma zorbalık çıkartma yapamazsın)
    3. en önemlisi protesto  (protesto yaparsın ama yinede halkın aklını karıştıracak içinde şifreli keime bulunduran halkı azdırıcı kışkırtıcı kelimeler kullanamzsın)

işte bu yüzden mudahale ediliyor hocam 
    herşeyin bir adabı kuralı var
    gezi parkı diyorsun
    küfüler havada uçuşuyor
    millet azmış durumda
    sen devlet olsan halkı dizginlemek için birşeyler kullanmazmısın ?

Kullanmam. siz demorkasinin anlamını unutmuşsunuz.

Demokrasi, halkın kendini yönetmesidir. Eğer halk orasının bozulmamasını, sinemanın yıkılmamasını, 3. köprü için ağaçların katledilmemesini istiyorsa;

Hadi  halkın çoğunluğu istiyorsa bozulmasını, yıkılmasını mesela...

Ozaman ne olacak?

Her olayda referandum mu yapılacak ?

Gezi parkındaki ağaçlar kesilsin mi kesilmesin mi?

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
    slim_38 bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

bana gezi parkında gaz bombası ve tazyikli su kullanmalarını gerektirecek olayı göstersene bi ?

1. basın açıklaması (halkın aklını karıştıracak içinde şifreli kelimelerle halkın ayaklanmasını sağlyacak cümleler kuramasın)
    3. en önemlisi protesto  (protesto yaparsın ama yinede halkın aklını karıştıracak içinde şifreli keime bulunduran halkı azdırıcı kışkırtıcı kelimeler kullanamzsın)

gezi parkı diyorsun
    küfüler havada uçuşuyor
    millet azmış durumda

Demokrasi, halkın kendini yönetmesidir. Eğer halk orasının bozulmamasını, sinemanın yıkılmamasını, 3. köprü için ağaçların katledilmemesini istiyorsa;

Hadi  halkın çoğunluğu istiyorsa bozulmasını, yıkılmasını mesela...

Ozaman ne olacak?

Her olayda referandum mu yapılacak ?

Gezi parkındaki ağaçlar kesilsin mi kesilmesin mi?

bibitmediniz.swf

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ee bu eylemler akpyi hükümetten indircek mi onu söyleyin gerisi boş...

ağacı dikeriz yine büyür...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

---

edit;

Sen CHP'lilerin, Atatürkçülerin Kuran'a, İslam'a karşı olup hakaret ettiğini mi düşünüyorsun ? NE saçma düşünce.

Göt kadar tabi kütahya.

250 bin nüfusu var. İStanbul'da 8-10 site kadar nüfusu var.

--

Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük direnişini yaşıyor. Sayılar daha azken bu kadar. Şu anda 45 Adanademirspor otobüsü yola çıkmış. Yarın daha büyüğü olacak.

Sen neden bahsediyorsun ? Ne yaptığımızı görmüşmüş... E görmüşsen, ne yaptığımızı anlaman lazım.

https://www.facebook.com/photo.php?v=449644021796444

Bak İstiklali bu kadar dolu gördün mü sen hiç ??

edit :

hakaret demişsin de ; şehire hakaret edemeyeceğim için (çok saçma olur) sana yada herhangi birine hakaret ettiğimi düşünmüş olman gerek.

Tarikatçilerin ; Amerikan dolarına muhtaç olması mı hakaret ? E bak Fetullah gülen Amerika'da, Tayyip'in çocukları Amerika'da ???

---

Neresi hakaret analmadım ama deridn varsa destek'e mail at. Buradan boş boış bana hakaret ettin çığırtkanlığı yapma.

Sen değil misin Atatürkçü. Kaç kere dindar kesime hakaret ettin burda. Zaman zaman da kıvırıyorsunuz yok dindarlara etmiyoruz tarikatlara ediyoruz gibisinden. Açık açık yaşam stili olarak İslam'ı benimseyenlere hakaret ediyorsunuz.

Ben hakaret olarak Kütahya'ya göt kadar demeni kastetmiyorum. Takunyalı tayfa diye aşağılamaya çalışıyorsun. Her müslüman camide abdest alırken takunya giyer.  Kütahya'nın çok küçük olduğunun biz de farkındayız. Türkiye'nin her yerinden aynı reaksiyonu alamazsınız. Ülkenin her yerinden otobüs kaldırmanıza rağmen yeterli değilsiniz. O İstiklaldeki kalabalık tayyibin diyarbakırdaki mitinginden azdır.

Yobaz kesim var, tutucu. Bu ülkenin %90'ından fazlasının inancı var. Tutucu, yobaz denilen kesim bu işi istismar edendir ; ülkenin rejimine, demorkasiye, özgürlüğe karşı çıkandır. Dindar dediğin adam 4 karı ister, şeriat kanunları ister. Bunlara karşıyım. Karşıda çıkarım.

Demokrasi, özgürlük, eşitlik, insan halkarı altında birleşmeyi kabul edip ; istediği inanca inanan kimseye karşı değilim.

---

Takunyalı kafalarında tarikatçiler, tutucular yukarıda belirttiğim adamlar olduğu aşikardır.

Diyarbakır mitinginde devletin bütün olanakları kullanıldı. Bu sivil bir oluşumdur. Buna rağmen polis zorlanıyor bilmem anlatabildim mi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

gezi parkı diyorsun
    küfüler havada uçuşuyor
    millet azmış durumda

yapmayacaksın. Bu kadar basit. SEn demokrasi ile diktatörlüğü birbirine karıştırıyorsun.

şifreli kelimelermiş, oturma eylemiymiş, protestoymuş. Senin beynini yıkamışlar. Ne şifresinden bahsediyorsun ? Bugün yapılanları gördükçe, halk yarın sokağa çıkacak. Sayıları daha da fazla artacak. Ayıp be.

Kalkmış şifreli mesajlardan bahsediyor. Evet biz antiAKP'liler olarak hep şifreli mesajlarla çalışıyoruz. Adam ordan bi söyledi ; biz burdan gümletcez. 

Ne garip düşünce tarzınız var. Biraz kafanızı kaldırıp gerçekleri görün

senin halkın nekadar eğitimliki dediğini yapacaksın hocam ?

biz nekadar eğitim gördükte doğru karar verecez düne kadar önümüzdekinin ne işe yaradığını bilmiyorduk

şöyle diyeyim ;

akp'nin oy oranlarına bakarsan ; alt tabakadan. 

Doktor, Profesör vs.. gibi kesimlerden az oy almış. Eğitim ve AKP arasındaki mevzu budur. Sanatçılara hiç girmeyeceğim ; 3-5 kişi dışında AKP'nin yanında olan sanatçı yoktur

Böyle bir araştırma mı yapılmış ?

Bir de " akp'nin oy oranlarına bakarsan ; alt tabakadan. " sözünle Akp nin neden %50 oy aldığını nedenlerinnden birini söyledin...

Halkı hor gör salak de cahil de sonra da bu parti niye %50 oy aldı :) (Lafım sana değil)

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

...

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    slim_38 bunu yazdı

Böyle bir araştırma mı yapılmış ?

Bir de " akp'nin oy oranlarına bakarsan ; alt tabakadan. " sözünle Akp nin neden %50 oy aldığını nedenlerinnden birini söyledin...

Halkı hor gör salak de cahil de sonra da bu parti niye %50 oy aldı :) (Lafım sana değil)

Halkı hor görmüyorum, salak demiyorum.

Ama cahildir. 

Nasıl mı %50 oy aldı ?

dini kullanarak. Zaten AKP'ye karşı çıkmamızın en büyük nedeni bu. Bir ülkede dini, ırkı kullanmadan başa geleceksin. Eşitlik, özgürlük, demokrasi, cumhuriyet, bilim, sanat, teknoloji gibi şeyleri kullanacaksın. Kullanmak dediğimde başa gelene kadar bahsetmek değil.

Cahil insanları kolay yönlendirirsin. En büyük örneği ; doğudaki aşiret sistemidir.

Toplam Hit: 15218 Toplam Mesaj: 122