folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün Burger Kingte Tekme Tokat Dayak Yiyen, Küçük Çocuk.

Bugün Burger Kingte Tekme Tokat Dayak Yiyen, Küçük Çocuk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam tekrar yazayım hepimizin yaşadığı birşeyler vardır bunlarla, bak örnek vereyim ben hayatta bu tarz dilenen kişilere para vermem, ha örnek vereyim başıma gelen olaylardan birini, BİM'e girerken kapıda suriyeli bir çocuk dileniyordu, içeriden birkaç tane fazladan çikolata aldım, dedim yazıktır, çocuğa vereyim, ne de olsa çocuk, çikolatayı verdim, çocuk takıldı peşime para ver para ver, bu şekilde yetiştirilen ya da beslenen çocuk başına bela oluyor, çikolata veriyorum, para istiyor, para versem her gün ister sence çözüm toplayıp bunları her gün her gün beslemek mi? 

Ne yazık ki baştakiler çözüm üretmiyor, polisi çağırıyorsun gelmiyor bile, umursamıyor, başka bir durum olsa çocuk esirgemeye konmuyor, nasıl topluma kazandıracaksın bu çocukları, anası babası afedersin çiftleşmek haricinde bir bok yemiyor...

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Tekme tokat dövmek tabikide yanlış bir durum fakat bu suriyeli çocuklardan çekmeyenimiz var mı cidden ? Metrobüste hergün dilenen çocukları bilirsiniz kız kardeşimle bir gün mecidiyeköy'e gidecektik bindik metrobüse neyse bir iki çocuk milleti ite kaka geliyor her ne kadar çocukta olsa zorba olarak yetişiyor onlar ve ilerde insanlara saygısı olmayan belkide sırf para vermediği için insanlara zarar vericek bir tip olacaklar neyse bazılarının bacağına sarılıyor para alamayıncada gidiyor maksimum 5 saniye bekliyor bir kişide geldi benim bacaklarıma sarıldı erkek cocuğu yok yaptım kafamla sonra kız kardeşimin bacaklarına sarıldı oda yok deyince kız kardeşim birden bağırdı, ne oldu dedim çocuk çimdik atmış ici bacağınada bayağıda sıkmış sonra kardeşim sesli söyleyince birkaç kadın daha bizede yaptı felan dedi yaklaştırmayın yanınıza. velhasıl kelam bu cocuklar artık can sıkıcı olmaya başladı ve bu kadar yüzsüz umursamaz ve zorba olarak büyüyorlar bunlardan önce cingeneler vardı şimdide suriyeliler. O adamı kimbilir ne kadar kızdırmışlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Bende 2-3 gün önce başımdan geçen olayı anlatayım. Ablamla birlikte burger kingte oturuyoruz. Yemekler bitmiş üstünden yarım saat geçmiş. Masada tepsiler duruyor. Hamburgerler, patatesler bitmiş. Ben kolayı da bitirdim ablamın kolası duruyor. İçmiyor ama bardağın ağzını açmış içindeki buzlarla oynuyor. O sırada içeri 3 tane dilenci kız girdi. Tahminimce 15-16 yaşlarındaydı. Küçük değillerdi yani. Çingeneydiler. Para istediler. Ben yok dedim, ablam "ay canım bozuk paramız yok" falan dedi. Kızlardan birisi bir anda masaya oturdu. Konuşmaya başladı. Diğerleri masanın başında ayakta bekliyor. Para yokmuş kola verin o zaman dedi. Ablam kolayı verdi, kız kafasına dikti. Sonra diğer kızlardan birisi kolayı aldı kapıya doğru gitti. Yaklaşık 2 dakikadır masada oturuyordu, ben bir çalışan gelir müdahale eder diye bekledim. Kimse müdahale etmeyince ayağa kalktım oturan kıza, hadi kalk çık dedim. Para ver yoksa kalkmam dedi. Omuzunda tutarak, para falan yok kalk git dedim. Kız kalkıp diğer kızla giderken takım elbiseli bir çalışan zannediyorum ki şubenin müdürüydü kızlara çıkana kadar eşlik etti. Kapının önüne geldiklerinde masaya oturan kız onlar beni masaya oturuttu dedi. Beni bir gülme tuttu. Çalışan geri dönerken masaya gelip özür diledi. Bende bunlara karşı bir önlem almıyor musunuz dedim. Maalesef yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Bende sıkıntı yok dedim. Masaya geri oturunca bir an sanki bu dilencileri zorla çıkarmışım, hatta dayak atmışım gibi hissettim saçma bir şekilde. Ama biraz daha düşününce doğru olanı yaptığıma karar verdim. 

İsonun yaşadığı olaya gelecek olursak. Hocalar benimde suriyelilere tahammülüm yok. Ama sonuçta karşıda ki bir çocuk tekmelemek nedir. Alıp dışarı çıkarıp bir tokat atıp biraz bağırır çağırır azarlarsın olup biter. Gerçek manada dayak atıp tekmelemek pek normal bir şey değil. Bunları yapan insanların vicdanlarının karardığını düşünüyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

suriyeliler konusunda bir çok arkadaşın yazdığı şeyer malesef doğru küçük çocuklar çete gibi mekanları tektek dolaşıyor bir kaç saat arayla herkezden para istiyorlar biz neler neler çektik ki buradaki suriyeli sayısı izmirin binde biridir heralde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

la ben 7 8 yaşındayken neden masa sandalye dağıtmadım ? 

Neden olay çıkartmadım ?

Usturubumla edebimle oturuyordum ailemin yanında. Bunlar ne oldukları belli olmayan sokak çocukları. Napsın esnaf bunlara "Aaa gel çocuğum gel bu masayıda dağıt" mı desin.

Ben o çalışanın yerinde olsam tekme tokat değilse bile en azından canını yakarım. Bu ipnetorlar başka türlü akıllanmıyorlar. Kaç kez metrobüste bu tarz çocukları dövdüm karşıma dikilen " Destekçilerine" kaç kez dikildim hatırlamıyorum bile.

Az ötende anne ile çocuğunu görüyorsun ne güzel oturuyorlar ama bu değişik veletler 3 kuruş para için yok kulaklığını çekerler yok sarılırlar yok elini cebine atarlar. Başlarım öyle işe birdaha denk gelsin yine ağzına elimin tersiyle vururum.

Bakın başımdan geçen olayı birebir anlatıyorum.

İstanbul Beşyol metrobüs durağında bekliyorum yanımda arkadaşım var muhabbet ediyoruz. İndi metrobüsten bir tane çocuk geldi mendil uzattı "insan gibi" hayır dedim. ayağıma tekme attı. "Ne yapıyosun ya sen" dedim dememle birlikte bacağıma sarılıp 2 kez ısırdı bacağımı. 

Bak aq çocuğu bacağımı ısırdı bildiğin dişledi. Ben ilk başta acıyı hissetmedim lakin 2 3 saniye sonra bildiğin köpek ısırığı gibi acımaya başladı. Tuttum boynundan kaldırdım attım öteye. Ağladı filan ayağa kalkıp üzerime doğru yürümeye çalıştı 2 adım attım ona doğru sonra kaçtı ipne.

Şimdi ben bu çocuğu orda sakatlasam haklıyım. Şiddetin her türlüsüne karşıyım ama gerekiyorsa çene kemiğinden T1 - T12 kemiklerini teker teker kırmasınıda bilirim.

Sonuç olarak sanırım kendimi anlatmışımdır. O çocuğun tekmelenmesine karşıyım, keşke yapılmasaydı ama yaptığınıda karşılıksız bırakmamak gerekir. 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Türkiye deki esnafların %95 ı şerefsizdir. Kimse kusura bakmasın esnaflardan(bu %95 den) ne kadar tiksindiğimi anlatamam.

geri kalan %5 i insan işte. onlarında sayısı az.

En şerefsizleride 2. el telefon satıcıları. Telefonu satmak için elinden geleni yapar yağ çeker götünü yalar, telefonda sorun çıktığı zaman racon kesmeye başlarlar. %99 u böyle

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Türkiye deki esnafların %95 ı şerefsizdir. Kimse kusura bakmasın esnaflardan(bu %95 den) ne kadar tiksindiğimi anlatamam.

geri kalan %5 i insan işte. onlarında sayısı az.

En şerefsizleride 2. el telefon satıcıları. Telefonu satmak için elinden geleni yapar yağ çeker götünü yalar, telefonda sorun çıktığı zaman racon kesmeye başlarlar. %99 u böyle

ankara cebecide telefon borsasına şarj aleti sordum syrox diye bi marka çıkardı adam 25 lira diyor. dedim abi ben buna 15 lira veririm. 20 olur en az dedi. tamam görüşürüz dedim durdurdu 15e sattı. eve gidip baktım hepsiburadada 12 lira. sikebildiğini sikiyolar işte

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

iso dayak kısmında haklısın o kadar da hadcore dayak atılmaz ama zannetmiyorum ki durduk yere de adam dövmesin çocuğu bunlar çünkü tam arsız 

ulan dilencimiz bile güzeldi böyle sarkıntılık etmez verirsen amenna vermezsen yürü yallah der geçerdi bunlara bakıyorsun para versen bile paçanda sorsan anası babası nerde evdedir göt büyütüp yeni dilenci peydahlıyordur

amk arapları kendi dünyalarını siktikleri yetmiyor gelip burayı da sikiyor 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Kazekage bunu yazdı

Tekme tokat dövmek tabikide yanlış bir durum fakat bu suriyeli çocuklardan çekmeyenimiz var mı cidden ? Metrobüste hergün dilenen çocukları bilirsiniz kız kardeşimle bir gün mecidiyeköy'e gidecektik bindik metrobüse neyse bir iki çocuk milleti ite kaka geliyor her ne kadar çocukta olsa zorba olarak yetişiyor onlar ve ilerde insanlara saygısı olmayan belkide sırf para vermediği için insanlara zarar vericek bir tip olacaklar neyse bazılarının bacağına sarılıyor para alamayıncada gidiyor maksimum 5 saniye bekliyor bir kişide geldi benim bacaklarıma sarıldı erkek cocuğu yok yaptım kafamla sonra kız kardeşimin bacaklarına sarıldı oda yok deyince kız kardeşim birden bağırdı, ne oldu dedim çocuk çimdik atmış ici bacağınada bayağıda sıkmış sonra kardeşim sesli söyleyince birkaç kadın daha bizede yaptı felan dedi yaklaştırmayın yanınıza. velhasıl kelam bu cocuklar artık can sıkıcı olmaya başladı ve bu kadar yüzsüz umursamaz ve zorba olarak büyüyorlar bunlardan önce cingeneler vardı şimdide suriyeliler. O adamı kimbilir ne kadar kızdırmışlar.

Çocuktan çekiyorsan anne babasına götürürsün veledi; anneye çocuğu teslim eder babayı hacamat edersin, çocuğu dışarı o bölgeye salan muhtemelen babadır, o çocuk bir daha o hatayı yapmaz, denenmiş ve onaylanmıştır. Bu olaya gelirsek; 10 yaşına gelmemiş çocuğa tokat dahi atılmaz sakatlanma ve en kötüsü travma geçirme riski var. 10 12 yaş arası ise dayak disiplin araçlarından biri olarak kullanılacaksa (benim çocukluğumdaki gibi bir piçse dayaktan başka çare yoktur) orantılı, rencide etmeden, sevgiyi ve saygıyı kaybetmeden ve çocukta geçici dahi olsa iz bırakmayacak şekilde (el içine cetveli yapıştırma, elmacık kemiği ile çene arasına sadece parmaklar ile vurma şeklinde, bu sırada yaptığının yanlış olduğunu gösteren göz temasıyla) dayak atılır, ingilizlerde, ruslarda hâla dayak var. Öküz gibi abanırsan dayak arsızı olur dayak da bir boka yaramaz, daha kötüsü potansiyel suçlu olmasına vesile olursun, çocuk; biraz dayak yerim ama istediğimi de alırım kafasında büyür; bu biraz dayak yerim büyüdüğünde biraz içeride yatarıma da dönüşebilir. Velhasıl varsa babası yoksa anasını dövünüz, çocuğa ilişmeyiniz. Çocuk kendisi yüzünden büyüğünün dayak yediğini gördüğünde yapmış olduğu hatayı veya anne babasının yönlendirmesiyle yapmış olduğu hatayı yapmayı kesiyor. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Bunlar daha iyi günler bu zihniyette büyüyen cocuklar 18 yasına gelince neler yapacaklar hayal edin bir sürü kriminal olay bizleri bekliyor başımıza bela oldular 4 milyonu geçtiler türkiyede bizim askerimiz ölürken adamlar yan gelip yatıyolar sürekli çocuk doğuruyolar yazık yazık referandumda bunlarıda düşünerek oy kullanın derim

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
Toplam Hit: 5749 Toplam Mesaj: 44
çocuk dayak lanet olsun burger king