folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

dübürümde iltihap oldu geçen doktor onu belirlemek için sıktığında başka bi boyuta gittim geldim... :)

l enfer c est les autres Sartre ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Kolumu kırmıştım. Doktor, kolum kırıkken düzgün kaynasın diye kolu çekti bir şeyler yaptı dehşet bir acıydı. Onun dışında açık yaraya gümüş nitrat uygulaması olmuştu o da felaket bir acıydı.

GusFring tarafından 16/Oca/13 18:35 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

robinson sende babasın ve bilirsinki en ızdırap verecek en can yakacak acı evlat acısıdır
    kardeşimin oğlu 3 yaşında kanserden vefat ettiğinde o çöküşünü hiç bir şekilde anlatamam

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

gecenin bi yarısı motorla virajın ortasında karşıma çıkan köpeğe çarpmamak için sağa yatarken sola kırınca bi yarım saat sonra başladı ama baya bi acıdıydı sağım solum

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Küçükken ön iki dişim yerinden çıkmıştı. Doktor geri sokmak için iğnesiz, hapsız baş parmaklarıyla bastırdı. Ayaklarım yerden kesildi. Bir an dişlerim jet motoru oldu ben de uçarak atmosferin dışına çıkacağım sanmıştım.

Bir keresinde de tırnak batmasındandolayı iltihap oluştu parmağımda. Ama nasıl acıyor böyle, gece acıdan uyandıkça ağrı kesici attım. 6-7 tane ağrı kesici atmışım. Sabah hastaneye götürdüler tabi. Ordan bir sağlık memuru iltihaplı yer uyuşmaz pampa deyip bistüri ile iltihabı kesti ve sıktırarak çıkardı. Gözümden yaş geldi ya ne yaşı sidik geldi sidik.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

bagırsak enfeksiyonu oldugumda (sonradan anladık tabi.ambulansla acıle gidince), 12 saat boyunca sabah 9 akşam 9 , yatagımda hareket edememiştim . Dumduz yatıyodum , nefes bile zor alıyordum  . Ambulans cagırdı arkadaslar en son, baktık sonu yok bunun.

Ambuansa giderken beni bi kaldırdılar beyin morfin yemiş gibiydi, bayılmayayım diye suratıma su vuruyorlar tokat atıyorlar :D . ambulansla geldik acile falan, 2 gun hastanede yattım. 1.5 haftada anca kendıme gelmistim. Dehşet verici bi durumdu . Kimsenin başına gelmez inş :D ona göre yemek yediğiniz yerleri iyi seçin.

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

tırnak batması ve sırtıma yel girmesi dışında büyük bir ağrım olmadı. Bisikletle çok ölüme yaklaştım ama öldürmeyen allah öldürmüyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Çok şükür büyük bir şey atlamadım ama ufak şeyler olmuştu onların en büyüğüne geçecek olursam halısaha maçında istisnasız 100 kiloluk adam kramponla ayağıma basmıştı. Serçe parmak mı deniyo işte en küçük parmak sağa yani boşa çıkmıştı onun yanındaki de serçenin yerine girmişti. O an zaten bir şey hissetmedim ama taki vücut soğuyana kadar ve doktor ayağı mıncıklayan kadar. Kırık/çıkık Allah düşmanın başına vermesin.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Çocukken kolum kırıldı, kafam epey çok yarıldı, bademcikleri aldırdım. Gençken vuruldum, motosikletle tırın altına, otomobille traktör romorkuna girdim. Birincisini yırtılan elbiselerle, ikincisini ağır bir ameliyetla geçiştirdim. Orta yaşta çok kötü düştüm kafa yı bir daha kırdım, havaya uçurulan bankamatikle arama belediye otobüsü girdi, ufak tefek cam parçaları ile yırttım,apandisti aldırdım. Var daha epey de hayırlısı bakalım yaşıyoruz hala...

karabudun tarafından 16/Oca/13 19:19 tarihinde düzenlenmiştir

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

üni 2 deyken bi duvara girdiydim arabayla, kazayı hatırladıkça gözümün önüne "ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ" yazısı ve logosu geliyo :D nası güzel vurduysam logoyu sadece arabaya değil beynimede çakmışım :d

.
Toplam Hit: 6408 Toplam Mesaj: 68